Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 04:59:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да си купим булчинска рокля по интернет - 4 част  (Прочетена 158293 пъти)
 
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #180 -: януари 09, 2013, 14:46:41 »

Аз обаче изпаднах в някакво недоумение - едновременно се говори за Jasmine Bridal и за Jasminyang. Сайтовете обаче са различни, при едните можеш да поръчаш онлайн, а другите са си верига магазини с представителен сайт, от който поне аз не успях да видя как се пазарува. В крайна сметка кой от двата хвалят във форумите и казват, че може да му се довериш?  crazy
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #181 -: януари 09, 2013, 15:01:00 »

Аз обаче изпаднах в някакво недоумение - едновременно се говори за Jasmine Bridal и за Jasminyang. Сайтовете обаче са различни, при едните можеш да поръчаш онлайн, а другите са си верига магазини с представителен сайт, от който поне аз не успях да видя как се пазарува. В крайна сметка кой от двата хвалят във форумите и казват, че може да му се довериш?  crazy

Става въпрос за китайския магазин - него също го наричат Jasmine Bridal (нищо, че е Jasmine Yang) smile Това се разбира от факта, че булките говорят за knock-off (копия на рокли), мисля, че в другия магазин продават действителни модели, а не копия Wink Освен това Мрявка е споменала и за фейсбук страницата им, където има страшно много снимки http://www.facebook.com/pages/Jasmines-Bridal-Shop/121989811259949, а и както се вижда и самата фейсбук страница се казва Jasmines Bridal Shop - а си личи, че е страницата на китайския онлайн магазин smile

Мрявка, действително копията им са страхотни, аз изгледах и изчетох много страници в един форум, а именно http://www.bestdestinationwedding.com/t/36700/post-all-knock-off-wedding-dress-questions-comments-here/4410
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #182 -: януари 09, 2013, 16:42:26 »

Момичета, сега разглеждам страницата във фейсбук на тези Jasmine Bridal и смея да твърдя, че модистките от Асеновград има на какво да се учат! Благодаря на scilla за предоставената информация!  give_rose  give_rose  give_rose
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #183 -: януари 09, 2013, 18:30:29 »

Да, супер са smile И аз ги видях, чакам да видя и вашите smile Като се замисля пак ако си купувах рокля, пак щеше да е от нета smile Китайците са невероятни имитатори!
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #184 -: януари 09, 2013, 19:48:08 »

Scilla, аз трябва също да ти благодаря за информацията, без думи останах при вида на съотношението цена-услуга, мисля че ще изчакам да се прибера в бг и да огледам магазините и в софия, да не съжалявам после ако нещо ми изкочи пред очите и ще поръчам моята рокля при ясмин янг, то това с думи не може да се опише, не разбирам само как е възможно да поддържат такива цени, в бг за тази същата рокля за която говорех и в предния ми пост ми искаха за да  я копират около 2000 лева, цената и в действителност е 4000 лева, а в този сайт струва 600 долара, това просто не мога да си го обясня!
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #185 -: януари 09, 2013, 21:17:24 »

Радвам се, че все пак моето проучване е полезно за някои от вас  Bravo

Роклите на Jasmine са просто уникално добри, аз ако бях решила да отделя малко по-голям бюджет за рокля - също щях да поръчам от там!

Ще чакам с нетърпение да видя резултата на първата съфорумничка, която се реши да поръча при тях smile

Успех в "лова на булчински рокли", момичета!
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #186 -: януари 09, 2013, 23:07:26 »

Ами там суровината е много по-евтина и съответно крайния продукт smile Аз покрай сватбата като търсих органза и сатен техните цени бяха в пъти по-евтини. Те повечето тук зареждат от там и то с контейнери smile Но странното е, че органзата, която беше на моята рокля не съм я виждала тук...просто съвсем различна. Аз не исках бяла рокля, а шампанско, но нямаше да стои на цялата тема....а тук бяла органза си беше цял ужас, а вече си бях избрала модела и съответно плата с него. Но в крайна сметка поръчах, нямаше как и за мое голямо щастие тази която дойде беше някаква с много странен оттенък и стоеше супер яко smile

П.П. Момичета толкова се вълнувам с вашите рокли, че искам и аз още една biggrin Дано един ден си направим "втора" сватба за някоя годишнина и аз пак да се натъкмя...с друг цвят де Girl_hide
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #187 -: януари 09, 2013, 23:13:02 »

Моята рокля също е от сатен и органза, но в цвят слонова кост. Нямам търпение да я получа да видя как ще изглежда smile Пожелавам ти някой ден да си направите повторна сватба, за да можеш пак да изживееш вълнението покрай избирането на рокля  good

Иначе си много права относно материалите, casky! Там всичко им е много по-евтино, а и работната ръка включително... Wink
Активен
Josephine®
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 640


Come Josephine in my flying machine


« Отговор #188 -: януари 09, 2013, 23:20:34 »

Моята рокля също е от сатен и органза, но в цвят слонова кост. Нямам търпение да я получа да видя как ще изглежда smile

scilla, сподели, сподели, сподели!  tease Да и се порадваме и ние! Надявам се не съм я пропуснала с моята лека разсеяност  blum
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #189 -: януари 09, 2013, 23:29:59 »

Ще ти я пратя на лично, че засега искам да се запази в тайна smile

Бях мерила почти същия модел в сватбения център и ми стоеше перфектно. Не исках да е много тежка самата рокля - да се надяваме, че няма да е. Само малко ще е трудно с шлейфа, но ще трябва да се измисли някакъв начин на прикачване за танците.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #190 -: януари 09, 2013, 23:36:13 »

Ще ти я пратя на лично, че засега искам да се запази в тайна smile
И аз искам ако може danceg И аз пазех моята в тайна...заради мъжа. Да не си навре носа където не му е работа blum

И дано да имаме втора heart Аз още от първата казах, че искам втора blum Даже сега му показах втората ми рокля...или поне подобна biggrin Аз много исках първата да е с воали, но много ми харесваха и по тялото с дантела и шлейф - еми беше публикувала една подобна в темата за булчински рокли blum Иначе някак си не си представях първата да е такава...така че втората blum
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #191 -: януари 09, 2013, 23:58:18 »

Ще ти я пратя на лично, че засега искам да се запази в тайна smile
И тук да кажа, че роклята е невероятна! yahoo Страхотен избор Bravo
Вече чакаме да видим булката heart
П.П. Защо не можем всяка година да сме булки biggrin Със същия мъж де blum Поне тук във форума си припомняме тръпката heart

П.П. Всъщност сега се сетих за съвет, който на някой може да свърши работа - решете дали искате болеро и ако искате, питайте дали не могат да ви ушият от същия плат. За да не се чудите тук къде да го търсите и да не се различава smile
« Последна редакция: януари 10, 2013, 00:12:25 от casky » Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #192 -: януари 10, 2013, 00:21:48 »

Благодаря, caskygive_rose give_rose give_rose

Идеята с болерото никак не е лоша, аз със сигурност искам нещо връхно, защото края на април може и да е хладно... ще попитам да видя как стои въпросът, по време на самата поръчка не ми предложиха като комбинация - само було и обувки, аз съвсем изключих да проверя/питам... huhhuh.gif
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: януари 10, 2013, 10:10:40 »

Scilla,  моля изпрати ми и на мен линк към роклята, моля, моля, моля, и аз да видя  smile
На мен още ми е рано, ама много се вълнувам покрай роклите. По цял ден само рокли гледам и чета мнения във форумите  Girl_hide
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: януари 10, 2013, 16:25:11 »

Ще ти я пратя на лично, че засега искам да се запази в тайна smile

Бях мерила почти същия модел в сватбения център и ми стоеше перфектно. Не исках да е много тежка самата рокля - да се надяваме, че няма да е. Само малко ще е трудно с шлейфа, но ще трябва да се измисли някакъв начин на прикачване за танците.

За шлейфа мога да ти кажа няколко варианта...според модела на роклята ще си решиш как да го направиш.
Ох, още не съм качила снимките на моята рокля. Много sorry!
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines