Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 20:18:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на avva_stz 22.03.2008г.  (Прочетена 43045 пъти)
 
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #60 -: март 17, 2008, 11:30:39 »

Всичко е много издържано  БРАВО!Етикетите ти са перфектни !Пожелавам слънчев ден и незабравими мигове в дена на сватбата Ви и ще чакаме снимки! give_rose
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 17, 2008, 11:33:59 »

Avva, както и очаквах, не ме разочарова с идеи и приготовления!Всичко е много хубаво и си личи, че е правено с  много желание, което е най - важното!Сега много искам да видя следващата ти идея за пробен грим good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #62 -: март 17, 2008, 18:07:24 »

ОоООоооХ, МОМИЧЕТА, МНОГО СТЕ МИЛИ  give_rose cray

Аз уж напредвам,ама все нови списъци правя...   blush Агентката ми одеве ме заплаши, че ще ме натрепе  tease
Табелките за масите ги мацнах 2 пъти на Фотошоп, за да ориентирам един приятел какво искам-той ще ги прави. Той направи и етикетите /аз само подхвърлих идеята за ракията/, той направи и поканите.

Имам само 1-2 дни да финализирам подредби на гостите, купуване на водки, тапи, цветя да поръчаме утре...на козметик да отида..
Пак ме почна каръщината- братовчедка ми,на която разчитах много -да подрежда гости, да носи кошници и какво ли не, да танцува с тортата-каза,че не може да дойде.  Oh my ... Втората гримьорка, при която трябваше да ходя, спешно заминала извън града, а козметичката ми не може да ме вземе днес, щото правели ремонт в ателието.  Girl_hide Лудница!

Мая, не съм си измислила приятелка...Между другото, ето колко е полезен нашият форуммм  yahoo Валентинка ще помага също в сватбения ден- разбрахме се да има бойната задача да снима булката докато я гримират и й правят прическа. yahoo

За толкова неща мисля още...На грим сигурно ще съм в четвъртък.  tease

Благодаря ви, че се сещате за мен! give_rose

Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 18, 2008, 09:21:22 »

Сигурна съм че ще успееш всичко да свършиш навреме! Good luck
И благодаря много за идеятя с фотошопа...мисля че и аз ще направя доста от нещата с него! give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 18, 2008, 09:25:17 »

ех миличка малко остана.всичко ще е наред и ти ще си красива щастлива и спокойна.а ние ще стискаме палци и ще се надяваме да пуснеш бързо снимчици.мила пожелавам ти най незабравимия сватбен дан
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 18, 2008, 12:09:28 »

Ох Ава, то вярно не остана, само 3 дена, представям си как се вълнуваш, а покрай теб и ние. Надявам се да намериш време да си починеш поне мъничко, за да си свежа и спокойна  butterfly
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #66 -: март 18, 2008, 14:12:06 »

Хайде миличка не остана до големия ден- и като гледам какво е хубаво временцето съм сигурна, че ще бъде една прекрасна, топла и слънчева пролетна сватба  butterfly Sunshine Sunshine Сега последните дни са най- хубавите емоции и ти пожелавам на сватбения ден да бъдеш безумно щастлива и спокойна и да се забавлявате до зори  blum yahoo yahoo yahoo
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 18, 2008, 14:24:23 »

Аввичка, айде още малко остана. Сигурна съм, че всички от форума много се вълнуваме заедно с теб и с нетърпение чакаме твоя голям ден, а и снимките от него. Не че сме любопитки  blum

Днес сутринта слушах прогнозата за времето и казаха че уикенда времето ще е слънчево и аз се сетих за теб и се зарадвах че се очертава да е хубаво времето за твоята сватба. Пожелавам ти страхотно време, много усмивки и положителни емоции  give_rose
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 18, 2008, 15:45:08 »

Маце, айде и от нас една подкрепа в последните дни. Бъде спокойна, усмихната и с високо вдигната глава. Като гледам тва слънце  Sunshine Sunshine Sunshine тука при нас си представям в събота на Първа пролет какво ще е хубаво времето. А и като те види, няма начин да не се усмихне още повече.  Flower good blum blum blum
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #69 -: март 18, 2008, 22:53:19 »

avva_stz ,успех с последните приготовленя! Дано всичко се подреди така,както си го искала! Стискам палци в събота да е един приятен и слънчев ден!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 19, 2008, 09:22:55 »

Нищо, че в момента времето е малко кофти за събота се очертава слънчице girl_wink Бъди спокойна и всичко ще е наред!  Wink
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #71 -: март 19, 2008, 10:01:07 »

Мацки, времето напредва, а аз вече от няколко човека чувам, че изглеждам преуморена...  shok Трябва да се взема в ръце..Сега ходих до аптеката и си купих витамини-дано се пооправят нещата.  good

Времето е отврат! А мислех да мия прозорци днес... И да, има още неща от списъците..тая сватба я превърнах в модификация на "Списъкът на Шиндлер"- моет списък е по-дълъг от неговия, бас ловя  tease

Надявам се в събота да се оправи времето. Започвам лека полека да абдикирам от функцията на основен организатор, защото ми писва вече... tease А след ден-два мисля изобщо да не се занимавам- ето ви списъци със задачи, оправяйте се!  beating Аз съм булката и ще мисля само за  Makeup MANICURE photograph Dance2 bee TONGUE biggrin
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: март 19, 2008, 10:07:36 »

Много правилно решение! Иди на масаж, ако можеш, много ще те отпусне. smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #73 -: март 19, 2008, 10:15:49 »

Браво, Авичка, много добре си решила! Все пак трябва да си супер свежа на сватбата. Така, че отдавай се на почивка и само от време на време контролирай "подизпълнителите". girl_wink Гледай и да се понаспиш, ако изобщо успяваш да спиш от вълненията де  pardon Въпреки че съм сигурна, че от емоциите в самия ден ще си  chee Aviator bee
А ние тук ще се вълнуваме заедно с теб и ще изпращаме госпожицата  l_bye_girl l_bye_boy
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #74 -: март 19, 2008, 10:30:49 »

Само така Ава това е твоя ден и ти си най специалната .Така че отпусни се ,отивай на масаж релаксирай .А ние ще чакаме снимки . good
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines