Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 18:57:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на avva_stz 22.03.2008г.  (Прочетена 43043 пъти)
 
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #45 -: март 10, 2008, 23:01:51 »

Вече 5 минути ти гледам различните варианти грим. Най-много ми хареса лилавото. После прочетох, че има доста негативни мнения за него, върнах се пак на снимките, пак най-много ми хареса лилавото. Но ти прецени как се чувстваш най-добре Wink

И аз съм за лилавото око!Гледах,гледах.... много по-нежно ми седи! Като изключим факта,че си без основа на лицето и ми се струва,че те е мацнала малко под окото с лилавото ,и за това изглеждаш със син отенък под очето, лилавия грим ми стои много по-романтично и нежно! Ако вкара във вътрешня ъгъл на клепача малко перлено розово би било още по-добре(лично мнение)! Не знам дали ти правим услуга ,като всяка от нас изказва различно мнение,но дано поне да ти помогнем да избистриш как точно искаш да изглеждаш! За мен лично кафявото ти придава изморен вид! Интересното на котешкото око го придава молива,не кафявият цвят!
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 10, 2008, 23:06:39 »

Ава, съгласна съм с теб за черната линия, трябва да е много леко загатната. Защо не направите още 1-2 проби. Аз не мога да реша кое ми харесва повече - очите ти са хубави и са добре подчертани и с двата цвята  good
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #47 -: март 11, 2008, 22:11:01 »

Абе нито едно от двете не е добре- вместо да ме освежи, ме състари! nea То момичто ми предложи това и онова, ама аз-не искам розово, не искам синьо, не и сиво, да не блести,бла-бла...ама все пак-като кажа прасковено, какъв е проблемът! А на втори пробен отивам тази седмица при друга гримьорка. good

За чашите-че ги счупих-казах вече cray Сега ще търсим нови.  pardon А така хубаво ги бяха гравиралиии  cray

Ихихи,а милото одеве ми вика- намислил съм ти изненада за сватбата. А пък аз толкова да мразя изненадиии!  pardon И му казах-мило, никакви изненади, кажи какво си намислил, да го вкарам в графика и сценария за деня  ROFL Няма да ви казвам каква беше реакцията му.  sarcastic
А аз нищо не съм мислила за него- не ми се иска тениска...а мозъкът ми стана на стафидка и нищо оригинално не може да измисли...а пък и не искам нещо набързо и в последния момент да правя...

Арлина, лакът ми е на Impala- от мъничките им, защото нещо не мога да си улуча лак в телесен или близък нюанс и си купувам малки- дано нацеля нещо.  blush
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #48 -: март 16, 2008, 09:47:42 »

Еййй, затрудни ме моментното спиране на услугите във форума..чак профил си направих в снимка.бг.

Исках да ви покажа обиците си:



Само че няма колие към тях.

А това са суперските ни етикети:



Това пък са двете ми идеи за номера на масите:



Иначе вече купихме всичко, остава другата седмица само да се срещнем с фото, видео, DJ. И да платим таксата в ритуалната.  danceg
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 16, 2008, 09:56:11 »

Браво Ава, много са хубави нещата - обиците са прекрасни, етикетите също, а от номерата на масите ми харесва вторият вариант.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: март 16, 2008, 10:02:59 »

Радвам се че си намерила обеци най-накрая. А какво стана с втория пробен грим? Има ли напредък?
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 16, 2008, 19:20:23 »

Ей обиците са супер елегантни и подходящи за случая,а мен ме кефи повече без колие!Така изпъкват повече другите детайли и е по-изчистено! girl_wink
Етикетите също са стилни,а номерата на масите супер си ги измислила! :bravo:И са тематични-пролетни и свежи!На мен пък първия май по ми допада,но и всеки си е красив за себе си pardon
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 16, 2008, 19:23:00 »

Обиците са супер - можеш да ги комбинираш и с подобно колие, ако не успееш да си намериш такова!  good А и както е казала Тони, може и без колие. Все пак има пандела на роклята, която е под бюста и да не стане претрупано. Ама ти си знаеш де!
От номерата на масите, на мен ми допада втория (мое дясно  laugh).
Етикетите са един път!
Хайде сега давай следващия пробен грим, да си кажем ние тука - кое и как. И да идва 22.03 и да те правим госпожа вече. yahoo  blum blum blum
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: март 16, 2008, 19:33:10 »

всички неща много ми харесват...а за номера на масите-и двете са много красиви,но защо 12 не изпъква,в смисъл зеленото да е под него...но това си е мое виждане разбира се и така са много красиви и  носят пролетно настроение good
а колкото до колието...мое мнение е да останеш само с обиците иначе сте стане прекалено зелено в горната част...лично мнение kiss2
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 17, 2008, 09:07:08 »

Скъпа Avva не остана още малко и твоята приказка ще стане реалност give_rose @}->--дано вече си по спокойна и на самия ден да си най най красивата и ослепителна булка  heart Всички неща които си купила са страхотни
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: март 17, 2008, 09:14:44 »

Авичка, всичко е страхотно, направено с вкус и стил...  good Продължвай в същия дух и съвсем скоро ще имаш най-прекрасната сватба  give_rose
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #56 -: март 17, 2008, 09:59:02 »

Много са ти хубави нещицата! От номерата на масите сякаш ми харесва повече десният, защото повече изпъква 12-ката, иначе като дизайн ми харесва левият smile
А обичките нямаше ли да са направени от копчета?  pardon
Иначе ти вече май си готова, така че ти желая прекрасни последни дни като госпожица и приятни предсватбени вълнения!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: март 17, 2008, 10:08:43 »

Здравей avva_stz,
на мен пък много ми харесаха етикетите!! Bravo Сама ли си ги прави?
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 17, 2008, 10:23:44 »

Авичка, страхотни са нещицата! Bravo
Обиците са много красиви и също съм на мнение, че и без колие всичко ще си има завършен вид.
Етикетите са направо страхотни Bravo Bravo Bravo
Номерцата на масите също, като и на мен ми  харесва повече втория good
Хайде още съвсем малко остана и идва дългочакания ден! yahoo yahoo yahoo
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 17, 2008, 11:23:07 »

Ехооооо, на кой му тъктъка вече? Wink Пеперудки в коремчето?  yahoo Сладки емоции ...

Браво за етикетите!  Bravo Аз имам приятни спомени от нашите етикети - голям хит бяха, всички се утрепаха да пият домашна ракия и да ги разглеждат - нашите бяха "Ракията на дядо Димо" и снимка на къщата на село отзад и "Ракията на дядо Латин" и снимка на лозето и вилата.
Но някои не се усетиха, че е домашна ракия - при вас ще се усетят, защото ги има вашите имена!  good Може и водещия да каже: "Имате честта да опитате ракията на ........ ", аз не се сетих за това.

Измисли ли си приятелка, която да е до теб през цялото време с твоя чантичка с нещица, така че като вдигнеш леко ръка и веднага да бягате към гримьорната? smile

Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines