Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 17:03:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци за 8-ми март!!!!  (Прочетена 150341 пъти)
 
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: януари 27, 2009, 21:18:54 »

Много е готино като се падне мацка с детенце  tease ама за детето е лесно,ама за майката е въпроса какво да е,защото все пак освен женски празник е и празник на майките и не върви за тях да няма нищичко pleasantry
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: януари 27, 2009, 21:39:21 »

Права е Надето, че все пак подаръците са за 8 март и не върви да няма подарък за майката, но както е казала Танчето, плюшена играчка става и за двамата - общ подарък така да се каже.  pardon Стига момичето да харесва плюшени играчки, де. Това с книгата за подарък е много добра идея, стига да се уцели вкуса, но има такива, които не са романи и в зависимос от това какво обича да прави или с какво се занимава момичето, може да излезне добро попадение. Честно казано аз лично не помня последно кога съм си купувала книга. Не че не обичам да чета, но все не ми се дават толкова пари.  pardon
Друг добър подарък според мен е хубав албум за снимки, както и рамка. Има доста неща, но ще видим дали ще ми е лесно като разбера на кого ще подарявам.  Girl_hide
Има още няколко момичета, които чакам да ми пратят държава и ще разбера кой ще изненадвам.  danceg
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: януари 28, 2009, 00:32:06 »

Ехееее,и аз вече знам на кого ще подарявам! *YAHOO*Дано само мацката се влючи и каже какви предпочитания има! crazy
Аз също бих се зарадвала на плюшена играчка,книга/но не някой роман/нещо от типа"Опознай себе си",или пък готина чашка за кафенце! blum
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: януари 28, 2009, 11:01:49 »

Айдеее.... пак се провали инициативата кой какво обича да си каже. Мацки, то е ясно, че на всеки му е готско да получи подарък и ще е признателен, иначе нямаше да се пише тук. Ама представете си колко напрежение сваляте от тези, които не знаят какво да ви подарят, защото очите не са ви виждали. Ясно е, че всяка ще измисли нещо умно и хубаво, ама защо да не гарантирате поне малко успешната емоция? Аз всеки път преравям хиляди форумски страници, за да се правя на психолог и да открия нещо от характера на мацката, на която ще подарявам. Тъй де, ние не казваме:Купете ни това или онова, а просто задаваме област, в която да се интерпретират идеите.  girl_wink

Аз същото направих така, прочетах всички лични темички на моето момиче, за да се ориентирам какво би й харесало, какъв е нейният стил и т.н. И мога да кажа, че почти го измислих подаръка..... crazy pleasantry

Аз лично не бих могла да кажа какво предпочитам за подарък, все пак трябва да запазим искрицата емоция на изненадата и на очакването. И съм сигурна, че всички ще измислим нещо наистина хубаво, с което да зарадваме момичетата си. give_rose
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: януари 28, 2009, 11:12:17 »

мале аз за малко да изпусна срока... какво се омотах с тези дати и накрая за малко да не си избера едно осмомартенче, но... вече и аз имам за какво да мисля.. също мисля при първа възможност да прочета всичко за него и дано ми хрумне някоя идея.
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: януари 28, 2009, 12:39:31 »

мале аз за малко да изпусна срока... какво се омотах с тези дати и накрая за малко да не си избера едно осмомартенче, но... вече и аз имам за какво да мисля.. също мисля при първа възможност да прочета всичко за него и дано ми хрумне някоя идея.

И аз така...добре , че милата ни модераторка Мария...деликатно (както винаги) ме подсети... give_rose give_rose give_rose(за което много й благодаря) Явно сега ще се започне с четенето..... Reading Reading Reading
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: януари 28, 2009, 12:51:09 »

Аз пък съм леко притеснена защото мойто момиче не е писало във форума скоро и се чудя дали ще изрази мнение за подаръците в смисъл какво и харесва че да ме улесни smile
Активен
tanianikolova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167


на мама златото


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: януари 28, 2009, 13:25:14 »

и аз да се похваля че и аз вече знам на кого ще подарявам.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #188 -: януари 28, 2009, 13:39:18 »

Аз като толкова упорито настоявам да си кажат хората предпочитанията, я да взема поне да напиша за себе си нещо, че съвестта ми да е чиста.
Обичам всякакви малки работи, миниатюрни, финни. Обичам също така сувенири от градове, в които не живея, рамки, свещници, чашчици, картички, дребни книжки (от малките), ключодържатели, кутийки, цветенца, снимки, лични писма, с две думи - нещо, което да е вложена емоция в него. Не харесвам много порцеланови фигурки, които ги има по левчетата навсякъде и изглеждат като правени в час по трудово. Май това е. Аз имам навика тези неща, които са ми скъпи на сърцето, да си ги нося с мен и затова чантата ми е пълна с безполезни, но яко сантиментални неща които ми напомнят нещо. Ако това нещо говори за мен, значи съм била малко полезна поне.  girl_wink
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: януари 28, 2009, 13:41:43 »

Ох, момичета. Направо ще се побърам. Изчетох отново цялата коледна темичка с размяната на подърците, за да намеря какво харесва моето момиче, но нищо. Абсолютно нищичко, което да не е на коледна тема. А тя все пак отдавна мина. Тогава имаше насоки в предпочитанията сега няма ли да си споделите. Добре, че имам още почти месец да го измисля и изпратя.
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #190 -: януари 28, 2009, 13:49:01 »

Не, че имам каквито и да е претенции, но за да стимулирам и други да споделят, ще кажа и аз нещо. Харесвам книги, бижута, чашки, чинийки, канички, вазички, рамки за снимки, цветя (ама не стават за пращане) и ....... всичко останало  Girl_hide
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: януари 28, 2009, 13:52:56 »

Хайде и аз да си кажа, за да не затруднявам момичето което ще ми подарява.
Аз обичам книги, много ги обичам, обичам бижута, обеци, гривни, пръстени, изчанчани цветни.Обичам рамки за снимки, кутийки за бижута, албуми.Не обичам да ми подаряват козметика, парфюми и т.н, просто съм много чуствителна на тема миризми(не слагам парфюм води до главоболие при мен), а за козметиката винаги имам проблеми и затова си използвам изпитаните неща.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: януари 28, 2009, 17:19:23 »

Да си кажа и аз. Обичам книги от типа "Опознай себе си и околните", книги за бебето и детето, нищо, че още си нямам свое, ама и това ще стане. Харесвам бижута, най-вече съм луда на тема гердани и то дълги (но не златни или сребърни). Обичам плюшени играчки и стъклени фигурки. И всичко, което на вас ви харесва.  girl_wink
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #193 -: януари 28, 2009, 19:22:11 »

И аз да споделя какво харесвам  blush Всъщност, на всичко се радвам, но то луд на шаренко се радва та и аз така  blum Всъщност харесвам книжки, бижута всякакви /голяма са ми слабост/, свещи, рамки за снимки, лакове, гримове и общо взето - нищо женско не ми е чуждо  MANICURE Makeup но пишейки си сега това-онова се сещам, че мога изцяло да облекча в избора моята "девойка" /как се казва 8-момартенска Снежанка  pardonblush Отдавна не си побирам бижутата в кутийката, която имам, та е една кутийка за бижута наистина ще ми бъде от полза, а и ще си бъде чисто женски 8-момартенски подарък  blum
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: януари 28, 2009, 21:51:44 »

хайде и аз да се си кажа какво харесвам blushобщо взето всичко ми харесва особено като е изненада,харесват ми чаши,рамки,албуми,Книги за майката и бебето нали се гласим скоро да напуснем клубчето на бебеправищите smile.Абе всичко ми харесва стига да е от сърце tease
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines