Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 17:38:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Чантата - 2 "  (Прочетена 188831 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юли 20, 2011, 02:41:16 »

Някои ще ме сметнат за луда, но аз обичам всичко да съм го планувала и изпипала до последното мини-детайлче!  tease Всеки луд с номера си! Та аз реших освен чантичката, да си нося и това куфарче с мен, с всички неща вътре- резервните обувки, гримовете ми и чантичката с всички неща, които съм приготвила "за спешни случаи"- хапчета, кърпички-мокри и сухи, безопасни игли, лепилце за нокти и т.н. Кой ще го носи не знам, но без тези неща не тръгвам!  Wink Най-малкото ще стои в багажника на колата.
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #256 -: юли 20, 2011, 11:05:11 »

Добра идея, MonikaMaria. И аз ще си нося друга по-голяма чанта с всичко необходимо. Аз тепърва почвам да си търся малка чантичка, но всички, които гледам са от сатен, а моята рокля не е от сатен и се чудя каква друга чанта да си измисля...Вие какво бихте ме посъветвали? Тази, която Vesi постна (http://forum.svatbata.bg/index.php?action=post;topic=18345.255;num_replies=255) ми харесва, но не знам как ще стои до роклята.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юли 20, 2011, 13:49:46 »

Sabrina84, не мога да видя снимката, защото си сложила грешен линк.  sad Иначе аз бих ти препоръчала бутика, от който си взех моята чанта. Внасят ги от Щатите и имат голям избор, не само от сатен. Някои са малко екстравагантни, но това е защото има и за абитуриентки, освен за булки. http://www.belnoir.bg/index.php?main_page=index&cPath=5&sort=3a&page=1 Друг вариант е да разгледаш в Ибей - изборът е огромен!  smile
На нас ни пристигна и персонализираният сак с нашите инициали от Щатите.  yahoo Ще си го ползваме за пътувания.
« Последна редакция: юли 20, 2011, 13:54:06 от Monikamaria » Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #258 -: юли 20, 2011, 14:24:26 »

Извинявам се. Ellimink е пуснала линка:

http://www.obuvki-bg.com/abiturentski-tcanti.php?start=0&nomer= Чантичката в екрю, която е изчистена много ми харесва. На мен ми трябва обаче чисто бяла.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юли 20, 2011, 14:33:09 »

Тя пак е сатенена, но аз мисля, че не е толкова страшно, че роклята ти не е от сатен.  pardon Даже въобще. Ако роклята ти е само от тюл и дантела, тогава какво - без чанта ли!?!  Wink Ако ти харесва, купи си сатенена чантичка и това е. Според мен си отива.  smile
Активен
Princess_of_the_Dawn
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1605



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юли 20, 2011, 23:40:07 »

Някои ще ме сметнат за луда, но аз обичам всичко да съм го планувала и изпипала до последното мини-детайлче!  tease Всеки луд с номера си!

Тъкмо това се наканих да пиша, че верно си луда /в добрия смисъл на думата де/  tease защото помня, че писа че си си взела несесерче, но в малко по-различен нюанс и сега чета малка чантичка-куфарче, направо си предствих следващото ще си е малко куфарче на колелца. хихи Но права си, като писа, че толкова неща има и то си се събира. И аз мисля да взема едно такова куфарче, мисля е по-удобно от чанта, защото в нея нещата се трупат, а тук нареждат едно до друго и като отвориш веднага виждаш каквото ти трябва. Благодаря за идейката.  give_rose
Активен
Sabrina84
Ентусиаст
**
Публикации: 64


« Отговор #261 -: юли 21, 2011, 12:45:28 »

Тя пак е сатенена, но аз мисля, че не е толкова страшно, че роклята ти не е от сатен.  pardon Даже въобще. Ако роклята ти е само от тюл и дантела, тогава какво - без чанта ли!?!  Wink Ако ти харесва, купи си сатенена чантичка и това е. Според мен си отива.  smile

Благодаря ти. Роклята е от тафта принципно и има тюл с една бродерия, но почти не мога да попадна на чантичка, която не е от сатен...Накрая сигурно такава ще си взема.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юли 23, 2011, 22:07:52 »

Princess_of_the_Dawn, в несесерчето не ми се събират и обувките и гримовете. А куфарчето е малко всъщност. То ми е от един комплект на Estée Lauder и хем събира много неща, хем е в цвета на сватбата.  smile
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: август 23, 2011, 14:49:04 »

Ето и моята чантичка: Купих си я от Илиенци за 15 лв. Ако някой го интересува - имаше доста модели сатенени чантички и почти всички бяха на цена 15-20 лв. Имаше и тип портмоне, тип куфарче, бонбонести, твърди, меки - много модели good
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: август 31, 2011, 07:14:34 »

Vesi от къде точно си я взе, аз обиколих целия базар и не можах да намеря подобни, искам да си купя клъч или нещо подобно на твоята  good
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: август 31, 2011, 07:27:25 »

valtsvet, има ги на две места - едното е като влезеш от главния вход почти веднага в ляво име магазини за чанти - един или два бяха май, в единия от тях има страшно много чанти, но трябва да влезеш в дъното на самия магазин почти при "касата" (ако мога така да нарека мястото където седи някой китаец обикновено  sarcastic) и там са малките чантички. Другото място е в "МОЛ"-а пак, ако влезеш през главния вход най-лявата част най-в дъното има един магазин за чанти и пак китайци продават. Там до него близо има и други чанти, ама те са "по-луксозни" уж и по-скъпи. Тези в най-левия  ъгъл на мола трябва да гледаш. Надявам се да съм била полезна.  pleasantry
Активен
valtsvet
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 105


♣♣♣♣♣


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: август 31, 2011, 17:56:27 »

супер много благодаря  give_rose въпреки, че се влюбих в тази чанта днес докато се ровех из интернет я открих направо останах  Oh my ... тъй, че може и да не стигна до илиенци  Xixixi
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: ноември 27, 2011, 17:09:16 »

До последно нямах чантичка, защото не ми оставаше време за нея. Буквално в последния момент изкарах тази от бала и тя си пасна идеално с обувките и роклята.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: декември 05, 2011, 14:41:40 »

Аз няма да имам чанта, ще дам в някоя роднина да ми стои някакво подобно козметично сакче или чанта. tease. Ето моите идейки:



Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #269 -: декември 18, 2011, 13:37:55 »

Еми чудесна идея и аз се колебая за чантата,много неща ще ми дойдат за носене,а и 100% ще съм много расеяна,ще взема да я забравя накъде :angry:Затова и аз мисля да постъпя като теб,браво  danceg
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines