Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 05:00:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бременността - знаете ли??? 2 част  (Прочетена 169026 пъти)
 
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: юли 17, 2008, 13:22:38 »

прочетохте ли това - Държавата плаща баби да гледат детето до 3 г. http://www.dnesplus.bg/Society.aspx?f=99&d=233598 би било чудесно за мамите, които искат или им се налага да се върнат на работа по-бързо  good аз определено бихсе възползвала живот и здраве Yes
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юли 17, 2008, 15:39:38 »

прочетохте ли това - Държавата плаща баби да гледат детето до 3 г. http://www.dnesplus.bg/Society.aspx?f=99&d=233598 би било чудесно за мамите, които искат или им се налага да се върнат на работа по-бързо  good аз определено бихсе възползвала живот и здраве Yes
това е хубаво, дано да не го променят - аз ще се възползвам от услугите на гледачка така или иначе, но все пак друго си е държавата да ти помогне със заплащането
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юли 31, 2008, 10:05:06 »

Вече 6-ти .....
Аз знам за йога,но това хич не ми е по сърцето  nea
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #378 -: юли 31, 2008, 10:09:32 »

Ами да видим какво имаме - клекове на два или на един крак, напади (може и ходещи) - много хубаво упажнение, лицеви опори - ако коремът ти е голям и нямаш вече полезен ход, може да си опираш ръцете на легло или пейка, кофички на пейка, и друго безопасно в домашни условия не се сещам. Не трябва да се ускорява много пулса (над 140) и не трябва да се задъхваш. Куче-птица е подходящо упражнение за корем за бременни. Плуването е чудесно.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: юли 31, 2008, 17:36:34 »

прочетохте ли това - Държавата плаща баби да гледат детето до 3 г. http://www.dnesplus.bg/Society.aspx?f=99&d=233598 би било чудесно за мамите, които искат или им се налага да се върнат на работа по-бързо  good аз определено бихсе възползвала живот и здраве Yes

Аз НЕ бих!!! nea (не че има и кой да гледа бебо, ако реша, а на свекито НЕ бих си поверила детето, да не дава Господ, де) По-добре да увеличат майчинските и детските!!! good
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: август 12, 2008, 10:25:39 »

Момичета мъчи ме едно нещо nea кога бебо трябва да се обърне и да заеме правилна поза?!?!?!?!?!?
На консултацията доки каза че има още време, но аз взимам да се притеснявам cray cray cray
Бебока все още не се е обърнал - чувствам й ритничетата ниско долу cray Дано да си заеме правилната поза
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: август 12, 2008, 10:28:08 »

Какво да ти кажа, Точко стои седалищно или напречно от 5-ти месец.Днес ще ходя на лекар и да го видим вече дали се е обърнал.Аз правя едни пози тука уж за обръщане ама нъц...... не ще.А аз вече и много време нямам, скоро на него пък мястото няма да му стига, водите ще намалеят и така стремително се отива към клъцни-срежи, че думи нямам.
Дано твойто се обърне, верно е, че имаш време, ама то и аз така , уж имах пък то.....
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: август 12, 2008, 10:37:55 »

Мими,моята бебка се обърна за първи път някъде около 30-31 седмица,след това се въртя още малко и в 34 седмица беше вече окончателно обърната.така,че има време не се притеснявай  good а ако искаш прави тези упражнения за обръщане още сега girl_wink
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: август 12, 2008, 10:40:33 »

Ina_lemon  дано Точко се е обърнал  good
Дано и моето реши да се обърне.  Аз за сего не правя никакви упражнения, но доки ако каже ще правя имаче ще се режим и това е. За мен няма значение как ще родя - важното е да сме живи и здрави и двете, а пък аз бързо се възстановявам blush blum
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: август 12, 2008, 14:43:04 »

Моята мома от 28 седмица че и по-рано е с главата надолу и не се е обръщала повече!!На мен доки ми каза че бебето може да се обърне до 37 седмица *THUMBS*Стискам палци Мими да с еобърне твоето бебче
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: август 12, 2008, 18:00:09 »

И наш Теди от края на 5-ти месец си е все надолу с главата. Мими не мисля че трвба да чакаш док да ти казва може или не! Упражненията са съвсем ненатоварващи и можеш пре спокойно да си ги правиш! good
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: август 12, 2008, 20:36:16 »

Съгласна съм с теб Дидка, но я кажете какви упражнения трябва да правя????
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: август 12, 2008, 20:58:50 »

Аз знам едно-заставаш на леглото на 4 крака и почваш да въриш ханша като коте. Много помагало.  pardon Ако искаш ще попитам една дружка за още-тя е много наясно.
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #388 -: август 13, 2008, 19:25:06 »

Мими според Канадските докторя най помагало когато застанеш един вид на 4 крака както го описва Дидка с тази разлика че се опитваш да стоиш на ръце и крака абе  "^" ето така горе долу с дупе към тавана.Моята съседка е имала този "проблем" ако може така да се нарече и е практикувала тази поза по няколко пъти за по няколко минути и е свършила работа Късмет ....всъщност има ли значе4ние дали ще се обърне? 
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: август 13, 2008, 20:00:31 »

Ако иска да роди по нормален път има значение дали ще се обърне good
Аз също знам тази поза,която Весито ти е споменала.....на 4 крака/ръцете на лакти/,навеждаш главата към китките /без да вириш дупето/,стоиш няколко секунди!Така няколко пъти на ден!Аз също познавам майки при които е имало резултат good
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines