Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 23:22:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бременността - знаете ли??? 2 част  (Прочетена 169014 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: май 09, 2008, 14:30:08 »

Искам да попитам каква литература за бременни четете? Има толкова много,как да отсеем подходящата!?


Понеже не видях да има отделна тема,питам тук,ако прецените може да се направи отделна.

Още когато разбрах,че съм бременна си купих една книга на Лоранс Перну-Аз чакам дете good изчетох я на един дъх,даже я препрочитам сега!Интересна е!!!Продължението й е Аз гледам дете (май така беше)
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 09, 2008, 17:18:02 »

Аз освен специализираните списания си взех още в петия месец Ръководство на Д-р Спок Най-важното за бебето good
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: май 09, 2008, 18:36:49 »

Аз освен специализираните списания си взех още в петия месец Ръководство на Д-р Спок Най-важното за бебето good
Aз май съм писала във форума, но пак да отбележа, че въпросната книга на Д-р Спок - ''Грижи за бебето и детето" я има и в онлайн вариянт ето тук :http://www.chitanka.info:82/lib/text/2377/0
Аз съм си взела и една българска, която се оказа много добра на Д-р Калина Дичева - " Голямата книга на мама и татко. Отглеждане на детето до седем години".
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 10, 2008, 08:50:40 »

И  аз съм за Д-р Спок smile
Баща ми ми даде книгата,той ме е гледал по нея  Bravo !
И ето че от мен е станало човек,изданието е старо,но е едно към едно с новото  girl_wink
Остава само ние с тати да я прочетем !
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #259 -: май 10, 2008, 18:09:24 »

Aз май съм писала във форума, но пак да отбележа, че въпросната книга на Д-р Спок - ''Грижи за бебето и детето" я има и в онлайн вариянт ето тук :http://www.chitanka.info:82/lib/text/2377/0
Аз съм си взела и една българска, която се оказа много добра на Д-р Калина Дичева - " Голямата книга на мама и татко. Отглеждане на детето до седем години".

За тази книга Голямата книга на мама и татко четох много лоши отзиви. Ти чела ли си я цялата и какво мислиш за нея? Въпросната лекарка съветва на два месеца да се дават сокове  от ягоди и др.алергенни храни crazy
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: май 12, 2008, 08:52:12 »


Аз съм си взела и една българска, която се оказа много добра на Д-р Калина Дичева - " Голямата книга на мама и татко. Отглеждане на детето до седем години".
За тази книга и аз съм чувала недобри отзиви!!! Май е доста стара и сега просто е преиздадена сега без много корекции!! Може ли да ни пишеш повече за нея? И аз се разрових в нета и виж какви коментари открих за нея!!! http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=4054 Надявам се да не е против правилата, все пак се касае за здравето на нашите деца -нали?
« Последна редакция: май 12, 2008, 08:57:01 от fanimira » Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: май 13, 2008, 13:26:39 »

мами вчера направих откритие(благодарение на друга мама)-можем и сами да си проверяваме влагалищния секрет и по-точно дали PH е в норма -по аптеките се продават едни ръкавици и на върха на показалеца има една лентичка(лакмус) и след като си вземем секрет(сещате се как...) сверяваме цветът на лентичката с показаните в/у кутията и ако цвета е извъм норма веднага трябва да се консултираме с нашия доктор,за да ни вземе микробиология

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: май 13, 2008, 14:57:04 »

Много интересно, а тия ръкавици имат ли си някакво име? сещаш се - не ми се иска да отида в аптеката и да давам подробни обяснения какво търся  blum
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 13, 2008, 17:40:36 »

Казват се "Care plan "  Wink и са по много в един пакет
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: май 13, 2008, 23:25:15 »

А дали в това деликатно положение  pleasantry е подходящо сами да си взимаме секрет give_rose
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: май 14, 2008, 09:04:24 »

ами на мен точно бременна жена ми ги препоръча,а на нея ги е препоръчал лекар
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: май 14, 2008, 10:30:46 »

Това звучи добре smile но някак си ....незнам дали сама ще успея
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #267 -: май 14, 2008, 10:44:38 »

Момичета нещо съм настинала.От сутринта започнах да кихам и сега вече имам хрема  и ми е много лошо и отпаднало.Какво мога да пия, за да не стане по-зле.Освен това съм и на работа и нямам голям избор. А май имам и температура,чувствам се топла и съм постоянно жадна. Помагайте!
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 14, 2008, 11:18:38 »

Не би трябвало да пиеш хапчета.. единствено може едно апиринче да вземеш и се прибирай вкъщи да почиваш на топло под одеалото  girl_wink
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: май 14, 2008, 11:34:13 »

Момичета нещо съм настинала.От сутринта започнах да кихам и сега вече имам хрема  и ми е много лошо и отпаднало.Какво мога да пия, за да не стане по-зле.Освен това съм и на работа и нямам голям избор. А май имам и температура,чувствам се топла и съм постоянно жадна. Помагайте!
можеш спокойно да пиеш Парацетамол,Осцилококцинум,витамин Ц(в големи количества),аспирин не ти препоръчвам,много вода с лимон пий  good
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines