Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 23:52:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бременността - знаете ли??? 2 част  (Прочетена 168924 пъти)
 
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 27, 2008, 12:30:34 »

колко струват тези силиконови зърна??сисе ти беше се навила да си вземеш да не се отказа  girl_wink

неее,не съм се навивала nea Те са за мами които имат плоски зърна или навътре,както и за майки с по чувствителни!Аз не съм от тях!

Ето тези са на Авент и струват 9 лв.

Тези са на NUK и също са 9 лв.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 27, 2008, 12:33:53 »

Аз май ще трябва да си взема ако продължават да са толкова чувствителни....Не мога да си представя да суче прз тях беби при пложение, че ме болят дори само ако нещо се опре в тях... nea
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 27, 2008, 12:34:22 »

значи не съм разбрала правилно извинявай  blush винаги ми е било странно няма ли опасност бебето да си го дръпне и да си го заджвака като биба *crazy*май е малко неудобно да го държиш да внимаваш да не изпадне ще ми трябват уроци аз съм с много чуствителни зърна те и сега за едни като нацепени  girl_impossible няма да ми се размине без такива екстри
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: февруари 27, 2008, 12:42:46 »

Няма как докато суче бебчо да ти го издърпа това силиконово зърно smile Ита беше обяснила в нейта тема как когато бебо засмуче се получава вакуум и си залепва здраво *THUMBS*Не пречели на бебето да суче през тях!Наистина е добре майките с чувствителни,напукани зърна да ги ползват,защото в някои сличай се стига и до разкървавяване на зърната huhhuh.gif
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: февруари 27, 2008, 15:22:03 »

 Offtopic Малко отклонявам темата мамита, но ви пращам линк с една петиция към министерство на здравеопазването за подобряване на детското здравеопазване.Може и вие да се разпишете в нея ако искате:
http://www.varnabebe.com/kolichki/1.php
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: февруари 27, 2008, 17:29:06 »

Момичета за сега моите зърна и те са много чувствителни, но само те - гърдите ми нито са болезнени нито нищо! Но едното компенсира другото!
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #156 -: февруари 27, 2008, 18:24:10 »

При всеки е много индивидуално.Мен гърдите ми бяха много чувствителни още от втората седмица по това и предположих че съм бременна.Сега всичко си е на ред дори не ги и усещам.Накои да ме препрати към инфо за хлътнали зърна .Аз като си се гледам си се харесвам ама знам ли мойе и на мен несто да ми има
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 03, 2008, 11:35:32 »

Момичета казвайте какво да пия за гърло! Снощи се върнахме от Тенерифе и явно като смених климата като си дойдохме и така ме заболя гърлото сега, едва преглъщам! Пия едни чайчета с мед и лимон, но май не е достатъчно. Там беше доста топло 28-30ºС, а като си дойдохме тук е хладно и вали, направо си е студено 7º е в момента и не знам затова ли така ме заболя това гърло.  huhhuh.gif
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: март 03, 2008, 12:06:06 »

Натали, яж мед с лъжичка. Не смесвай меда с лимон, защото си неутрализират действията. Можеш да попиташ и в аптеката за нещо билково, което да става за бременни! good Хайде до довечера да си се похвалила че вече не те боли!



А аз искам да споделя моя проблем- КИСЕЛИНИ! girl_impossible
Имали ли сте? И как се справяте? nea
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 03, 2008, 12:26:36 »

Хапваш солетки , бисквитки и се молиш да минат бързо  pardon Аз имах в третия месец и докат охапвах солетки беше добре в момента когато спирах пак запчваха и така сами си отидоха след около месец angry
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 03, 2008, 12:41:11 »

а какво точно представляват тези киселини  pardon аз имам парене в стомаха такова нещо ли е???изобщо не съм запозната чувала съм че бременните ги имат  angry
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 03, 2008, 13:20:50 »

Аз по принцип си ги имах и преди и не са парене а си е направо болки в стомах cray , отделяш и слюнка huhhuh.gif
Активен
Stenin
Професор
****
Публикации: 353



« Отговор #162 -: март 03, 2008, 13:42:43 »

Привет smile Пробвай със сода /газирана водичка/. Аз не "пострадах" от тези киселини по време на цялата бременност, но на една позната мама много й помагаше  good Успех!
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: март 03, 2008, 14:36:48 »

Една моя позната бременна в 12 седмица се оплаква много от киселини и й казаха да пие сода, нищо друго не помагало. Имало тука едни хапчета за киселини на бременни, но само с рецепта ти ги дават, а рецепта за такива хапчета не знам по какъв начин можеш да получиш, почти не дават на никой.  pardon Леля ми също като беше бременна имаше киселини, но чак в осмия месец.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 03, 2008, 16:13:23 »

Благодаря за съветите момичета, ама аз уж избягвах газираното че нали не е полезно, но ще си взема една газирана вода за лекарство. Wink
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines