Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 11:39:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бременността - знаете ли??? 2 част  (Прочетена 169008 пъти)
 
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: февруари 26, 2008, 14:44:08 »

Миличка,
мисля че за тази става въпрос...


* tablica.jpg (15.1 KB, 212x318 - видяно 2371 пъти.)
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 26, 2008, 14:51:05 »

мерси!  kiss2 Да мисля, че беше същата!
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: февруари 26, 2008, 15:09:13 »

Това наистина е много полезно, че ние с милото една вечер как го смятахме  pardon излезе , че бременността ми е като на слон  funnytooth
Сега виждам , че е както си го смятах  girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 26, 2008, 15:11:16 »

а пък ние като го смятахме излезе че не сме "работили"като е станало  girl_impossible girl_impossible blush blush blush хаха ама се смяхме много на това!!!той доки казва дата според това ако овуто е точно на 14 ден!!а моята не е така че не може да се знае при всички положения се позабавлявахме доста
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: февруари 26, 2008, 16:50:52 »

Момичета при мен стана много интересно - тъй като бях си направила калкулацията на старницата на "bg mama" и там пишеше първия ден на последната менструация , а аз тъпанарката вместо да напиша първата дата на последния, написах първата дата след като ми е свършило и там излиза че овулацията ми е на 9.02, само че бях чела някаде, че кагато настъпи тя, имаш като бяло течение. аз такова имах на 4.02 и бебеправихме с мъжа ми, но без да си и помислям че е точното време. след това той се разболя и така или иначе на 9 не сме правили нищо! След това колкото пъти да правихме бебе знаех че сме изпуснали момента! И изведнъж като ми закъсня..........................се шашнах!!! След това като прочетох хубаво коя дата трябва да напиша за правилната калколация и излезна че омулациянта ми е на 4.02 направо да не повярваш! После се смяхме и ние доста!!!
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: февруари 26, 2008, 16:52:56 »

Наталия ние май двете вървим ръка за ръка - като ти гледам линийката де! Като ида на 4 на доки ще каже точно в коя седмица съм! Двете едновременно ще съпреживяване нещата! good
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: февруари 26, 2008, 17:17:52 »

Да така е, само че до сега аз бях последна  pleasantry по термин, но вече не е така!  DANCE
Аз на 6-ти съм на изследвания за кръв и урина и една приятелка, която е бременна в 12 седмица ми каза да не ходя сама, защото първия път като ти взимали кръв и взимали много и можело да ми прилошее.  angry При вас момичета как беше? Много ли кръв взимат?
Активен
Мими Рашкова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 562


Едно щастливо семейство!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: февруари 26, 2008, 17:30:05 »

Аз чесно казано незнам кога ще ми направят изследвания, но на 4-ти предполагам че ще ми са първите. Аз поне няма да ходя сама, мъжлето е неотлъчно до мен
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: февруари 26, 2008, 17:37:33 »

Да така е, само че до сега аз бях последна  pleasantry по термин, но вече не е така!  DANCE
Аз на 6-ти съм на изследвания за кръв и урина и една приятелка, която е бременна в 12 седмица ми каза да не ходя сама, защото първия път като ти взимали кръв и взимали много и можело да ми прилошее.  angry При вас момичета как беше? Много ли кръв взимат?

Вярно, че и на мене първият път ми взеха 2-3 шишенца, защото тогава се правят най-много изследвания..После вече се правят само рутинните.И доколкото знам накрая преди раждането пак се правят всичките  Wink
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: февруари 26, 2008, 19:45:24 »

И  при мен веднъж ми източиха цели 3 "шишенаца" шашнах се като ги видях.........но това беше някъде  в 4-тия месец :\Всеки следващ месец давам по 1....не ми е прилошавало след взимането на кръв,само дето ми посинява ръката на мястото където са ме боли,но това си е от начина на източване на лаборантката good
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: февруари 26, 2008, 23:57:55 »

Прочетох в един сайт ,че е хубаво в 9-тия месец бъдещата майка да започне да си маже гърдите по точно зърната с Гармастан или Лонсинох да ги подготвя за кърменето,някой да е чувал подобно нещо  smile  За Лансинокса четох че не е необходимо да се отмива от гърдите преди кърмене което пък е по-удобно и е голям + 

ето го и на снимчица


* acsess6[1].jpg (2.18 KB, 62x130 - видяно 2335 пъти.)
Активен
Мая
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 592



« Отговор #146 -: февруари 27, 2008, 09:07:33 »

Прочетох в един сайт ,че е хубаво в 9-тия месец бъдещата майка да започне да си маже гърдите по точно зърната с Гармастан или Лонсинох да ги подготвя за кърменето,някой да е чувал подобно нещо  smile  За Лансинокса четох че не е необходимо да се отмива от гърдите преди кърмене което пък е по-удобно и е голям + 
Аз дори съм чувала че е добре още в осмия да се започне с подготовката на зърната good-  всъщност то е да не се разраняват при кърменето ако бебето е "по-нападателно" tease. А относно отмиването - Гермастан-а е задължитлено да се измие good. Крем за зърна без отмиване има и на Авент. Друго спасение за разранените зърна са силиконовите зърна - горещо ми ги препоръчаха и смятам да се сдобия с тях  - като се знам че няма да се намажа иначе с нищо blush
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: февруари 27, 2008, 10:45:09 »

Офф лелеее имам чувството, че никога няма да съм готова, все нови и нови неща се чуват!Мен както си ме болят зърната прз цялата бременност ако и после са така чувствителни незнам какво ще става при кърмене.... crazy crazy
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 27, 2008, 12:23:18 »

Аз доколкото знам в някои болници искат да си носиш крем за разранени зърна и по точно Гермастан че бил без отмиване good Моите не ги усещам да са чувствителни,но като го знам какъв е як моя мъж....сигурно и грубичко ще действа при сучене pleasantry ще взема да се застраховам и да си купя едно кремче за болницата!!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: февруари 27, 2008, 12:25:22 »

колко струват тези силиконови зърна??сисе ти беше се навила да си вземеш да не се отказа  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines