Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 16:56:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари дойде, айде на кафе :)  (Прочетена 42841 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #120 -: февруари 08, 2021, 09:57:15 »

Привет!

 Нашият уикенд също не мина по план... ММ си защипа нерв още събота сутрин... Цял ден ви от болки. Добре, че свекървата е опитна и самата тя е страдала много от такива неща, та дойде да го отщипе. Мина му, имаше остатъчна болка, та не сме досглобявали нищо. Вчера излязохме да се раздвижим и напазаруваме малко. Wink

 Общо взето гледахме влогове от Корея. Много ни бяха интересни, а и сега като няма къде да се пътува ни бяха като развлечение blum

 Официално вече имам чувството, че съм единствената дето се е "спасила" от бейби бума. Още една влогърка и вчера една моя братовчедка разбрах, че са бременни. smile

 Ние също сме по-скоро не за Астра Зенека. Прекалено много противоречия има, че да ги мисля. Мернах заглавия за лекарство в Израел. Дано до края на тази година се открие наистина и нещо, което да успее да облекчава. Кумът на свекърите им се е обадил вече от Пирогов. Правел по няколко крачки с проходилка, задъхвал се, но пак има надежда щом е прескочил при все и придружаващи заболявания и 65+ възраст.  good


Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #121 -: февруари 08, 2021, 12:10:58 »

Привет, лейдис  Sunshine Sunshine Sunshine

Отдавна не съм се разписвала, все се каня и все не стигам. Крайно време ми е да си възстановя баланса личен/служебен живот, че нещо бая го изкривих. А и минах през някаква асоциална фаза. Другото не толкова вече ново при мен е, че лекувам тежка желязо дефицитна анемия. Желязото ми беше паднало на 3.1 blush blush blush А може и под това да е било на моменти. Усещането е много странно, все едно си в тялото си, но света нещо е на моно режим, на забавен каданс. Мозакът изклюва, чудно. А и хемоглобинът ми беше на 90  Girl_hide След две седмици ще видя дали имам прогрес, но ми казаха, че възстановяването ще е 3 до 6 месеца. Корона вирусът за сега ни подминава, дано да е за по-дълго.

В неделя и аз се видях с една приятелка. Какво съвпадение Girl_hide Определено ми липсва живият контакт с хората. Може би е някаква прогресивна зависимост. Колкото повече спазваш дистанция и общуваш с малко хора, толкова повече ставаш асоциален blush Мисля, че ми е време да обърна кривата. Излиза ми се, ходи ми се по заведения, барове, на море, вози ми се на мотора, обикаля ми се, пътува ми се... Все хубави неща, ех  heart

Телевизия нямаме повече от 6 месеца  Girl_hide Грам не ми липсва, както и ФБ вече 2 години нямам  yahoo Малкоданска знам коя е, нямам особено впечатления от нея. И тъй като не искам да се изказвам на принципа гроздето е кисело съм пас. А за интериорните решения всеки си има предпочитания. За мен дом е човек от известно време насам, в него ми е уютно. А и не скъпият интериор прави жилището дом и уютно. Но пък на тях може да си им харесва и да се чувстват добре в него.

За първи път от години се навих да гледам сериал и започнахме Короната, още сме на първи сезон за сега ми е интерес. Добре изграждат образите, чакам да видя как ще ги надградят и развият.

Чета една много интересна (за мен) книга, нещо като научна фантастика е стил, казва се "Денят на трифидите". Дава много отправни точки за размисъл колко е крехък светът, особено в светлината на ковид. Ако ви се експериментира, пробвайте. Макар, че се съмнявам да ви впечатли, колкото мен. Може би ще ви е туу мъч blush

Хубав ден и си обещавам да влизам по-редовно. kiss2 Целувкен и по-специално за Целувкен girl_wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #122 -: февруари 08, 2021, 12:11:42 »

Ние бяхме пак по София Wink
Пораснах с още една година. Празнувахме, разходихме се и събрахме слънце  smile
Препоръчвам с две ръце музея в минната галерия в Перник. Страхотно е, различно, много запомнящо се! Понеже имам приятели от Перник, естествено имаше снимки, шеги и закачки в подходящ стил. Единият е в Париж и на въпрос: Какво правите там?, отговорих: Не може да се пътува до Париж, та затова поне Перник да видим. На връщане спонтанно и за малко успяхме да минем през камбаните. Не бях ходила.
В неделя имах грубо връщане в действителността  pardon Просто някои роднини са тотално не в час!

За Малко-дан-ска - кумецът прекара доста време в Нова миналата година по работа. Коментирахме, че повечето сини птички са певици - излизат, изпяват и се прибират. Убедени сме, че хал хабер си нямат от физика. За да се занимаваш с това, трябва да си учил физика, колкото и странно да звучи. Шефовете на отдела са друго нещо...

Свекърва ми тези дни ще се ваксинира. Чакам отзиви какво и как е станало.
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #123 -: февруари 08, 2021, 13:25:21 »

Ей, ударих един диагонал на Черешката без звук (в офиса съм), че това любопитството голяма работа  blush Girl_hide

Първо всекидневната зона въобще не изглежда да е голяма, даже си е доста компактно. Интериорът е класически модернизъм, изчистен с елементи на минимализъм, ама малки елементи. Кухнята на мен даже ми се видя с малък плот, почти няма място да се развихриш и различни зони. Тъй като бях без звук не знам дали е споделила плотът и гърбът дали са от естествен камък или е технически. В текущото ни жилище са решени с естествен камък и смея да твърдя, че не е особено добро решение. Мраморът постоянно избива някакви петна и седи като накапан на места. Няма полиране това чудо. Приложението му следва да си остане за гробници lol lol И при нас изкачат всякакви джаджи от шкафовете, на мен ми е удобно така blush Което може е вградено, което се ползва ежедневно е на плота, всичко друго е прибрано good

Най съм впечатлена и влюбена в лампата  heart heart heart Оприличих ги на гъбки, много са феерични  heart И аз искам такава, не знам къде ще я сложа, ама искам blush Не ми се видя ръбато все пак пусках на случайно избрани интервали. По-скоро беше зрителна илюзия от огледалата в спалнята. Ще го изгледам някога евентуално със звук да се впечатля и аз от Герито Малкоданска  smile

ЕДИТ: Забравих да кажа, че най-вероятно са лъснали и подредили за снимките. Те все пак са с дете, сигурно в ежедневието има изкарани неща в стаята, одеалце за гушкане на диванинг и филмче. Тези опушени чаши изглеждаха доста интересно, особено водната. Като избирах чаши за новото жилище имах само едно условие да не ми опира стената в носа като пия, да не е много тесен отвора. Тези ми изглеждаха от опиращите. И още нещо забравих да споделя, което ми хареса... пръстените за сафетки heart heart heart  И самите салфетки. Масата и столовете не са моите, както и целият интериор като цяло. Но ми беше красиво и добре издържано, умерено и с баланс. Липсваше ми цвят, само златистото даваше някаква различност на останалата неутрална гама. Май това ми е на бърз прочит.

ЕДИТ 2: Али, зло да те забрави kiss2 Честит Рожден Ден  heart Много по-много от всичко, което те прави щастлива heart
« Последна редакция: февруари 08, 2021, 13:36:25 от marry_me » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: февруари 08, 2021, 14:24:08 »

Това с изскачането е супер. И аз не обичам да се виждат излишни предмети, но ние сме с класическа кухня lol
Лампите и на мен са ми супер, то само те ми харесаха. Апартаментът всъщност бил малък.
Аз пък не знаех че и нейният мъж има предишен брак.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: февруари 08, 2021, 15:18:39 »

Добър ден!
Аз от сутринта летя по задачи, ама вече каталясах и легнах (жалко, че не може и да посля, ама Ники не дава  beating). Снощи пак нямаше спане, такова въртене му удари чудовището, че сутринта всеки беше на различно легло, от това на което беше легнал. Трябваше рано да идем до детската да оставя едни материали, ама отидохме към 11.00, децата бяха на вън, много се зарадваха на Ники, той даже искаше да остане там. С госпожата си по говорихме малко, от нея чух че пак се гласи затваряне март месец. После минахме до лидл, разбира се игра в парка и накрая финишира хме в лабораторията да дадем изследвания и да почва детска, когато станат.
Уикенда мина добре уж, събота Ники излезе с майка и баба, аз гледах филм и си лежах. Неделя се видяхме с 2 приятелки в парка, ако Ники не беше във вихара си щеше да е доста по-добре, ама... Пак става.
Мери ми, добре завърнала се! Дано скоро оправиш железарията Wink аз декември бях с много ниски показатели, ей 2 седмици не мига да стана, как стана и ми причернява, излезна малко-стане ми лошо...
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #126 -: февруари 08, 2021, 15:42:06 »

Ратче, мерси, аз обаче не съм 2в1 blush Изчерпани запаси + невъзможност на организма да ги възстанови sad И генетични изследвания правих няколко, сега уж съм си записала час за някакво светило, да видим той какво ще каже. Първият свободен час беше за след два месеца lol lol

Еми, аз май не съм го изгледала хубаво  blush Т.е. има някакви механизми в шкафовете да изкачат джаджи ли? Или просто ги държат в оразмерени шкафове Girl_hide

Толкова се впечатлих от лампата, че тръгнах да я търся и попаднах на тази статия: https://eva.bg/article/38716-Tuk-zhivee-lyubovta-gostuvame-v-doma-na-Geri-Malkodanska/gallery/91379

Сега се пита в задачата от кой точно дом беше предаването и колко дома имат тези хора  crazy Или са се снимали в сходен проект на архитекта, за да показват реклама Girl_hide Или пък за снимките в статията са ползвани мебели от шоурум, които после се връщат, за да се продадат за десетки хиляди левове pardon Не им разбирам схемата, ама да кажат гъбките от къде са, за да си мечтая за тях явно.  heart
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: февруари 08, 2021, 15:47:39 »

Тя свекс беше казала че са като от Орион магазина лампите. И аз съм ги виждала подобни там.
Иначе за шкафа нз какъв беше точно ама не беше видимо че вътре може да се държат вещи.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: февруари 08, 2021, 16:02:11 »

Ох, от сутринта е някаква лудница при мен.

Мери ми, добре завърнала се?от любопитство при кой се записа?Сигридов, Русев?

Али, жива и здрава да и и все така обичана!Весело сте изкарали, това е хубаво.

Аз имах голяма анемия, оказа се, че не било само желязото проблема това феритин, това б12, вит. Д и какво ли още не.Голямо пиене на добавки беше.Сега правя изследвания през определено време и коригирам ако нещо не е ОК.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: февруари 08, 2021, 16:05:55 »

Освен добавките, може да почнеш и сок от червено цвекло да си правиш - аз при бременностите пих такова (с морков, че иначе ми беше гадно  girl_wink) Ама така успявах да изконсумирам повече, отколкото на салата - и като салата пробвах.

Аз само статията бяха гледала за Малкоданска (майка ми го спомена и разгледах), ама сега ще взема да видя и аз предаването - че тв не гледам иначе. Стана ми любопитно и на мен какво са показали там.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #130 -: февруари 08, 2021, 17:05:08 »

Значи, тая работа не става без слушане funnytooth
Герито каза, че това им е нов апартамент, в който тепърва се нанасят, много време са го чакали, още не били готови и по тази причина детето било на село с майка и. Сега се наслаждавали на обзавеждането.
Този "апартамент на любовта" ми се вижда доста по- хубав, нещо наистина се замотават работите и отиват към ползване на чужди апартаменти за реклама. Няма лошо, ама поне да си каже истината.
Изскачаха щкафове, уредите бяха подредени вътре, едва отлепваха вакуумчетата за да ги поставят на плота за работа.
Осветлението съм го мяркала в магазина на Орион в Пловдив, беше виснато на тавана на един от етажите. Ето тук линк, в черната лента в долния край има раздел Каталози, там има какви ли не чудесии. Не ми харесват такива висящи елементи за стаи с малка височина - а си станал, а си си чукнал главата в някое тяло.
https://lightluxury.bg/osvetitelni-tela/polilei/where/fixt-style/%D0%B4%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8.html
Мери ми, добре си се завърнала, липсваше ни!

Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #131 -: февруари 08, 2021, 17:49:57 »

И вие ми липсвахте, да се разконцентрирам от работа blum

Маги, при Русев. От стреса ми изби някакъв мутирал ген и ми разказа играта. Ама не искам да го мисля, докато не ме види доцента. Че хипотези много, вкл. таласамия. Ама си свиркам и не се впечатлявам и не си тълкувам сама нищо. Че като прочетох и се оказа, че мога да развия артерио склероза, сърдечни болести един списък, слаби кръвоносни съдове, инсулти, инфаркти... Абе все приятни неща lol lol lol Но определено нещата в човешкото тяло са далеч по-сложни от просто желязо, винаги има намесени и други играчи, разни му там витамини sad

В шоурума на Орион бяхме есента, търсихме разни тела, повечето предложения ми бяха туууууууууууууу мъч. Тези гъбки не съм ги виждала там на живо по етажите, а имаше бая висящи и кристали  crazy На сайта с наличните на склад също ги няма, явно трябва да се гледат каталозите  angry Ще си мечтая за тях без да знам колко струват girl_wink Даже май е по-добре, ще си мисля, че са постижими Girl_hide

За шкафовете за момент си помислих, че Еми говори за такива с вградени прибиращи се уреди, защото това вече е много футуристично за този размер кухня. Примерно имаш показващ се монитор (малко като от предишното Шоу на Слави, където излизаше от бюрото), на който си пускаш, каквото искаш през вътрешната мрежа. Или излизаща кафемашина, която се прибира в окачените шкафове, абе всякакви неща има в сайтовете за интериор.

Аз нали нямаше как да го слушам нелегално в офиса, че нямам слушалки blush Сега последно кое е тяхния дом: 1. от предаването или 2. от статията от януари pardon Не разбрах наистина. Ама и двата не са лоши. Имат си неща, които ми харесват и на двете места heart Гъбките, не могат да ми излезнат от главата heart Все едно са от замъка на Елронд от Властелина на пръстените Girl_hide
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #132 -: февруари 08, 2021, 18:14:20 »

значи в новия апартамент са поне от 2019та, тези епизоди нови ли са?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #133 -: февруари 08, 2021, 18:36:23 »

Али, Герито нещо ми се върти, че журналистика е завършила crazy. Бе даже Ванката в Шоуто на Слави се справя с прогнозата на времето, що пък тя да не може Wink
Мери ми, ако им се обадиш и дадеш номера на даден артикул от каталозите и цени могат да ти дадат и да ти направят поръчка за доставка, с капаро, естествено. Ние ги гледахме в началото на 2019 в мострената на Орион, после разлиствах каталозите като откачена за нещо по- семпло, като за ново строителство кутийков апартамент. Сега има нови, за 2020 и 2021 даже, може да са се отказали от някои непродаваеми. Няма да е под 40 000лв. обаче crazy
Булка, нови са епизодите. Моткаха се с маски при пазаруването. В последния сезон и шеф Манчев дава оценка накрая, та нещо съвсем се обърках и аз. Ама съвсем ясно си казва, че майка и е на село с детето и там го гледа /сега/.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #134 -: февруари 08, 2021, 21:58:43 »

Сега ми отворихте работа да разучавам Алекс Ковачев в детайли Wink
Ей тук, на последната снимка има подобно осветление, но не е в златисто. Може да зависи и от вида крушки crazy
Дали пък не правят ремонт на апартамента от 2019?
В статията Гери казва, че имат и шоу рум някъде, може и там да е сниман епизодът.
https://gradat.bg/sgradi/aleks-kovachev-interioren-dizayner-hotelskite-prostranstva-vse-poveche-kato-u-doma
« Последна редакция: февруари 08, 2021, 22:01:17 от svekarva » Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines