Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 03, 2024, 21:47:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на "БЕБЕправещите" - 8 част  (Прочетена 157027 пъти)
 
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: март 19, 2009, 16:34:20 »

anita81  а ти защо ги правиш тези тестове.доктор ли ти каза да ги правиш.има значение на кой ден се правят
освен това тези тестове са за менопауза и хващат високи нива на фсх.те могат да бъдат под нивата за менопауза но да са високи въпреки това.Тези тестове хващат стойности над 35,което е показател за менопауза.Ако обаче нивата са 15 примерно теста няма да го хване,а в същност това е високо нива.Не искам сега да те плаша,но по-добре отиди пусни кръв
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: март 19, 2009, 16:56:49 »

kali_gali, на своя воля ги правя тестовете.Аз си правих кръвен декември и беше в нормалните граници. Доктора тогава каза, че всичко ми е нормално и няма повод за притеснение, но кръвния тест не беше правен в определените дни за този тест, а след 1 седмично закъснение на лелката понеже съм в чужбина и тук не можеш да си вземеш час от днес за утре както в БГ, а се чака с месеци за час при доктор. Та именно защото попаднах на тези тестове в ebay реших да си купя, но и на тях не знам колко да вярвам. Както и да е, мисля че всичко е наред понеже цикъла ми вече е ок, в смисъл засичам си овулацията с тестове, и точно 15 дни след + тест за овулация си ми идва лелката. За това мисля че резултата от хормона е бил точен и мога да се доверя на мнението на лекаря Wink
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: март 19, 2009, 19:02:02 »

Момичета, да ви се похваля днес бях на доктор и той каза, че имам 2 фоликула по 10мм и 2 по около 8мм. Имала съм общо 6 или 7. В събота пак съм на преглед, за да ги следим. Каза да пия фолиева киселина, витамини А, Ц, Е, както и антиоксиданти цинк и селен. Каза също и Иво да ги пие. Каза още, че е нормално да имам леки болки в корема при положение, че имам фоликули, които узряват. Да видим каква ще я свършим накрая като се пукнат. laugh Да му мисли Иво горкия, че ще има голямо  gu6 gu6 gu6  sarcastic
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: март 19, 2009, 19:35:15 »

Браво Рени.Стискам ти палци всичко да е наред.На кой ден от цикъла са ти тези резултати.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: март 19, 2009, 20:03:54 »

Гучи, резултатите са на десетия ден от цикъла ми. Дойде ми на 9 март и започнах с хапчетата от 13-ти. Бях на преглед във вторник и двете бяха около 7 мм., днес са 10мм. Незнам дали е нормално толкова бързо да растат, но това ми  каза доктора. В събота пак съм на преглед дано има добри новини.

При теб как са нещата? Има ли ефект?
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: март 20, 2009, 01:54:01 »

Рени, браво за резултатите  Bravo
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: март 20, 2009, 08:27:35 »

Рени, браво за хубавите резултати. дано и в събота да са още по-добри. стискам палци
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: март 20, 2009, 08:50:05 »

Гучи, резултатите са на десетия ден от цикъла ми. Дойде ми на 9 март и започнах с хапчетата от 13-ти. Бях на преглед във вторник и двете бяха около 7 мм., днес са 10мм. Незнам дали е нормално толкова бързо да растат, но това ми  каза доктора. В събота пак съм на преглед дано има добри новини.

При теб как са нещата? Има ли ефект?
хубаво е че нарастват така добре.Стискам палци да станат поне 18мм и да се пукнат и най накрая да ни се похвалиш.Ами при мен не се знае още дали има резултат.Като има нещо ще пиша.Стискам ти палци да има добри новини.
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: март 23, 2009, 19:44:36 »

мацки, дали ако наблегнем повече на храни богати на цинк и селен вместо да пием таблетки цинк и селен ще има същия ефект  crazy много ги мразя тия хапчета  bad
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: март 23, 2009, 22:20:55 »

Ох, момичета да ви се оплача. Днес пак бях на доктор. Имам два големи може да се каже залепени фоликула - единия е 26мм, а другия 21-22мм. неразбрах точно. Обаче нито един от двата не се е пукнал все още, а днес беше 15-тия ден от цикъла ми. Колко могат да продължат да растат. Докторът каза в сряда отново да отида, но мен много ме боли корема и вече започвам да си мисля дали няма да си останат така големи вътре и да не се пукнат и колко още могат да нарастнат. В предишен пост Гучи ми е писала дано да станат 18мм, а те вичи ги минаха тези размери.
Може ли да ми дадете съвет какво да правя. Пия си фолиевата киселина и витамини А, Ц, Е с цинк и селен по препоръка на лекаря, но съм доста притеснена.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: март 24, 2009, 10:24:36 »

Рени едва ли някой тука може да ти даде по компетентен отговор от док такаче не се притесняай и изчакай да видиш какво ще каже той  good
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: март 24, 2009, 13:03:36 »

Момичета, привет от мен. Отдавна не съм влизала в тази темичка и не съм дала отчет как стоят нещата при мен. Последно съм писала края на януари и ви казах, че имам 5 см киста и че се налага операция. След втория преглед се установи, че кистата ми е намаляла значително и е вече е 2 см. Гинеколожката ми ме успокои, че при това положение не се налага оперативна намеса.
Този месец за пръв път си засякох овулацията и много се надявам да сме успели с милото с бебчето. Обаче тази сутрин усетих леко приболяване ниско долу в корема точно като преди да ми дойде (трябва да ми дойде днес или утре). Искам да попитам вече бременните момичета дали такива болки са нормални ако (дай Боже) съм бременна?

Рени, аз също мисля, че е най-добре да се консултираш с лекаря си. give_rose

Пожелавам от сърце на всички членуващи в клуба скоро да го напуснат. heart Силно ви прегръщам всички!
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: март 24, 2009, 13:06:26 »

Лили аз имах такива болки като предменстуални и чаках дами дойде гърдите ми също бяха болезнени и напрегнати
Напраих тест първия ден от закаснените и беше положителен
Ако не ти дойде днес или утре направи си един според мен
Успех мила стискам ти палци good
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: март 24, 2009, 13:22:25 »

Благодаря Диди. give_rose Окуражи ме. Като имам някакъв резултат ще пиша.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #419 -: март 24, 2009, 13:25:59 »

lilsan, докато се инплантира ембриона доста боли, усеща се точно като менструални болки.
Стискам палци, да е това!
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines