Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 13:58:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Майсторийки всякакви от ръчички сръчни!!! част 2  (Прочетена 202472 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #30 -: април 12, 2009, 22:01:19 »

Това е котешка трева. От вас я чух, ама не бях разбрала, че я купувате на семена. Тук се продава така - готова. За другото взимай каквото ти хареса  good Аз идеята я взех от една снимка с украси дето някой беше пуснал в старата тема и си я пригодих към моите декорации. Пък яйчицата са от една детска книжка за готвене  pardon Може да се положат и върху царевица.

А иначе за идването може да ви се отвори път - след две седмици чакам Скайлайф тука  Eeager

 Offtopic Днес се майтапехме с Фабио, викам да взема да пратя снимките на оная агенция "сватбената" ако им трябва нещо рекламен материал...  sarcastic

« Последна редакция: април 12, 2009, 22:03:14 от inaxastra » Активен
framboise
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


мама на малко слънчице :)


« Отговор #31 -: април 13, 2009, 07:52:15 »

inaxastra, страхотно се е получило всичко!!  Bravo Bravo Направо много свежо, много пролетно, наистина много ми харесва, поздравления!!!  yahoo
Тези вкусни топчета да не са с козе сиренце?? Направо ми се дояде, а постя..  sad
Чудно е всичко, още веднъж поздравления!!  give_rose
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #32 -: април 13, 2009, 08:14:25 »

inaxastra, толкова е веселяшко и свежарско с тези цветове и с тревичката!!! Стана ми едно пролетно и хубаво като ти разгледах масата.  danceg  yahoo Да не говорим как ми се доядоха такива хапки, направо се упътвам към хладилника и сиренцето.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 13, 2009, 10:13:42 »

Ина, невероятна си ! Аз също мисля да оформя масата с нарциси, но и жълти панделки. Вчера спретнах и две яйца с конци от идеите на Красунка, за което много и благодаря! give_rose На мен обаче едно мулине не ми стига за едно яйце но от дефекта направиф ефект. Ще ги снимам като се развихря още малко.
Ина, моля те пусни рецептата за топчета от сирене. Аз имам някаква с извара и фета, но ако твоята е по-различна с удоволствие ще я направя.
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 13, 2009, 10:53:38 »

Ина, страхотни неща си сътворила. Аз в сряда съм решила да ходя по магазините за декорация и да накупя разни неща. После ще показвам какво съм сътворила(надявам се поне).  pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #35 -: април 13, 2009, 11:29:56 »

Благодаря на всички  blush Радвам се ако съм ви вдъхновила.

Рецептата за хапките в "Готвенето"  Wink
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 13, 2009, 11:39:34 »

Инче, страхотни неща си сътворила. Много са свежи и интересни. Вярвам, че идеите са се харесали на всички blum
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 13, 2009, 18:30:07 »

Хоп ето ме пак  smile - нямаше ме за кратко и днес какво да видя красоти големи сте сътворили  Bravo Bravo Bravo за всички сръчковци - то не са яйца, торти, тейбълки, украси.... абе за всеки за душицата има по нещо  good

Аз пак го ударих на вдъхновение снощи и понаправих туй онуй  smile- успях да снимам ей тая ваза, а идеята видях от elanida за което мерси многооо give_rose Успях да уползотворя гирлянда с фигурки от солено тесто дето така и не ми хареса как стана  blush  Сега съм замислила да се пробвам да направя гирлянд с цветчета от филц,ама ще видим дали ще има време.... пък и с тая тревичка съм се заразила и аз smile ако успея - пускам снимки.


Инче 6 ти пиша за изпълнението  Bravo Bravo Bravo - много слънчев обяд сте имали  Sunshine и толкова оранжев Sunshine

Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: април 13, 2009, 18:43:35 »

Намерих си ечемик и тази вечер ще го накисна а утре ще го засадя.Казаха че за 4-5 дена стана 12 см.Мисля да заседя повечко че имам иея да си сложа тревичка в малки саксийки в банята.
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 14, 2009, 01:10:55 »

С голямо удоволствие разгледах последните творения. krasunkata, радвам се, че идеята с вазата ти е харесала. Тя е много лесно изпълнима, но ефектна все пак.
inaxastra, и от мен  Bravo за страхотните великденски украси и благодаря, че ги споделяш тук.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: април 14, 2009, 07:50:29 »

Ина, страхотна маса си подредила и съм сигурна, че гостите са я харесали много  good
Краси, твоята ваза е много ефектна  good

Искам да благодаря на Маги и Майчето за идеята за котешката трева - както вчера като тръгвах за работа едва бяха наболи 5-10 стръкчета, така като се върнах и имаше толкова многоооо  yahoo. Мисля, че с тези темпове ще стане супер до събота-неделя. Дано само съм я насяла достатъчно нагъсто, но то ще се чуе.
Тъй като фотото ми вече е у мен - довечера ще ви покажа тревата как върви и венеца от отпадъци най-накрая.
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 14, 2009, 20:58:24 »

Леле мале не мога да се удържа  blush и пускам малко снимки на идеята ми от вчера: в търсене на трева попаднах на тези цветенца(почти разцъфнали бяха)- пресадих ги вчера в черупките от яйца, те пооклюмаха и тая сутрин изненада  Girl_hide- цъфнали yahoo Това ще е моето великденско оформление за масата



Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #42 -: април 14, 2009, 21:33:37 »

Супер, много са сладурски. Това са "парички". За пръв път виждам така саксийно да растат. А в черупките е станало много фецко  good good good
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #43 -: април 15, 2009, 07:27:44 »

Ауууууу, саксийките са трепач!!!!  Bravo  Bravo  Bravo

Аз ще пазарувам чак в петък и в събота ще се запретвам, че покрай матурите се напълних и с ученици и стана лудница.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: април 15, 2009, 08:22:16 »

krasunka и аз имам такава идея! Много се чудех дали ще се задържат но явно става. Само че мисля да взема темененужки за контраст. Искам основният цвят на масата да жълто и оранжево, с малки вази нарциси, жълти панделки и тези черупки от яйца, които мисля да боядисам. Другото е че  не мога да намеря подхоящи изчистени поставки. Твоите саксийки са супер  good. Гледах и вариант при който отвора на яйцето е по хоризонтал, яйцето е легнало и от там се показват цветенца. Ако се ползват като вазичка стои много добре със горски теменужки, цветчета люляк, цъфнал цвят от дърво и други нежни цветове.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines