Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 11:02:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Конкурс "Моята телевизионна сватба"  (Прочетена 47760 пъти)
 
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 24, 2009, 08:05:23 »

аз снощи забравих да го гледам huhhuh.gif
сега го търся в сайта на бтв но още не са пуснали епизода от вчера
иначе съм за французина и неговата мома,те да не отпаднаха shok crazy
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 24, 2009, 09:09:42 »

maslinka,точно те отпаднаха. Пристигнаха с няколко секунди по-късно от Диана и Стефан, които през цялото време се губиха. Странна работа!!! Аз много се радвам за Татяна и Илиян и за Фотка и Ивайло, че продължават.
Дано успееш да го гледаш. Много се смях на задачата с овцете
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: януари 24, 2009, 10:56:01 »

Моите фаворити бяха Галя и Тома и те отпаднаха на секунди, за съжаление  Tc Ама като ги гледах май не си дадоха много зор и адвокатската двойка ги изпревари на секунди. И сега незнам кой искам да спечели, те ми бяха някакви такива готини, а пък особено той с неговия български  smile. За толкова кратко време в България, доста добре се справя с езика.

Еййй, ама много мъчно ми стана като отпаднаха моите фаворити!!! cray Чак се чдосах защо не избързаха!!!

И аз сега не знам кой искам да спечели nea
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: януари 24, 2009, 11:01:44 »

Добре де, поправете ме ако греша обаче какво се оказа на финала – двойката, която непрекъснато лъжеше, караше хората да измамват за посоката останалите двойки, полицаите да забавя изкуствено французина и Галя и какви ли не още долни, тъпи, български номерца спечели….. а френската двойка, които бяха толкова любезни с всички загуби.  Отново стигам до заключението, че сме странна нация – с лъжа към прогреса.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 24, 2009, 11:36:07 »

Теа,не съм съгласна с теб. Това е състезание и на състезание точно това се прави. И аз съжалявам за френската двойка,те ми бяха фаворити,но дори и те казаха ,че е състезание и не трябва да си помагат един на друг-и то именно французина го каза blum .
Адвоката няма да го коментирам,само ще кажа че се зарадвах че го глобиха sarcastic sarcastic sarcastic
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: януари 24, 2009, 11:49:39 »

Конкурса го загледах чак сега и то именно заради последното състезание и много ми хареса.И аз определено харесах двойката с французина,но както казва little.miss™ това е състезание и трябва да победи този ,който умее да се състезава.
Имаше много сладки моменти при всички двойки ,а за адвоката какво да кажа - абсолютен деспот.

п.с. Милото не иска да яде очите - незнам как щяхме да се псравим на този етап ако бяхме ние - може би щеше да се появи лека препирня.Ските за никой от нас не са проблем,въпреки че това,което караха тамне са обикновенни ски ,а писалки,които се кара пъти по трудно от обикновенните ски.
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: януари 24, 2009, 13:44:10 »

Теа,не съм съгласна с теб....
на мен не ми бяха фаворити, просто ми стана жал. а иначе адвоката въобще не го виждам да живее в реалния свят.  най много се смяхме когато раздаваше заповедите: ИСкам Да Смяташ  Bravo NO Bravo
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: януари 24, 2009, 17:48:19 »

Съгласна съм с Теа относно Татяна и Илиян. Честно казано той много ми падна в очите като чух как говореше с полицая, че другите били извършвали нарушения и да ги забавят колкото може повече - е много неспортменско и некоректно беше.  nea
Иначе аз нямам фаворити, но Галя и Тома много ми допадаха. Съжалявам, че те отпаднаха, но наистина някак си не си дадоха много зор и все някой трябваше да отпадне.  pardon
Относно задачата - вярно, че е взето от "Шеметна надпревара", но поне беше интересно и имаше действие, а не само да правят нещо в студиото.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 24, 2009, 18:00:06 »

Момичета това с полицая беше на шега,той не написа акт и се бъзикаше също , и двете коли тръгнаха заедно,поне аз това видях girl_wink.
Фийбс и моя не знам дали би ги ял казвал ми е,ама все забравям-май хлебарки  не би ял pleasantry,ако откажеше щях аз да ги ям-сигурно щеше да има  hysteric bqsnasym ама щях да ги изям,обаче на това с математическата задача-сигурно колкото и да е игра щях да помоля милото да реши и на другите задачите,че щеше да ми стане жал за тях pleasantry Иначе за едно ме е яд,ако са имали пари,защо след църквата не взеха такси до студиото crazy и друго-адвоката не беше пръв-той не беше стъпил на логото на формата-а нали такова беше условието crazy
на мен не ми бяха фаворити, просто ми стана жал. а иначе адвоката въобще не го виждам да живее в реалния свят.  най много се смяхме когато раздаваше заповедите: ИСкам Да Смяташ  Bravo NO Bravo
Ами да ви кажа,жена му си е виновна-тя освен да цупи устни и да реве веднъж не му повиши тон и не му каза 'виж какво има камери дай да не се държим така' както направиха една от двойките. И ми направи лошо впечатление как отиде купи си два потника по 3.50лв.,а на нея купи един чорапогащник за 1лв.-ами ще си купи един и на нея ще вземе по-хубав  diablo В тяхната двойка има нещо неясно-малко са ми странни-на моменти се чудя дали не играят някаква роля crazy Друг на който ми идеше да  beating е съдията-то не,че ние ако бяхме на тяхно място нямаше да се изпокараме,ама пък той как я обиждаше и как говореше лошо за нея beating
Иначе не знам за кого съ,тези които останаха не ми харесват и сигурно много много няма да го гледам,че аз бях за френската двойка и за тази,която живее на село-а те отпаднаха.
Активен
tea_75
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: януари 24, 2009, 18:51:15 »

.... Иначе за едно ме е яд,ако са имали пари,защо след църквата не взеха такси до студиото crazy и друго-.-(,,..

сигурно ти е убягнал момента, че изрично се казваяе да стигнат ПЕШ до студиото за това всички тичаха в несвяс  danceg Girl_hide danceg

Моле пишете само на кирилица!!!
« Последна редакция: януари 24, 2009, 21:06:34 от Bulechka™ » Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: януари 24, 2009, 19:09:41 »

И аз се чудих после защо след църквата се втурнаха всички да бягат към студиото, а то каква била работата. Хич не съм забелязала, че идеята е била без превозни средства, кофти, защото иначе сигурно нямаше да бъде този финал  Wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 24, 2009, 19:13:30 »

сигурно ти е убягнал момента, че изрично се казваяе да стигнат ПЕШ до студиото за това всички тичаха в несвяс  danceg Girl_hide danceg
Не съм го чула blum
« Последна редакция: януари 24, 2009, 21:06:58 от Bulechka™ » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: януари 24, 2009, 19:28:08 »

ох момичета докато разбера кой е адвоката crazy blush
аз най после го изгледах епизода от вчера ,много ми стана гадно за галя и тома,ама и те много са мудни angry
иначе незнам кой искам да спечели,но знам че не искам да е адвоката blum
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: януари 25, 2009, 00:10:13 »

Мен ме хвана жестоко яд на Татяна и Илиян - вярно, на играта си е игра - ама чакайте малко, утре ще трябва да ги погледнеш тези хора в очите, как ще имаш съвестта да го направиш? Беше грубо и гадно според мен, не знам, може би просто съдя по себе си - не бих постъпила така!
Иначе сте прави - съдията си изпусна нервите малко, а колкото до адвоката..... sarcastic тоя е такава пародия, малеее....а това "Искам да смяташ"...ами, стига си искал, бе, като си взел адвокатска диплома, би трябвало да можеш да решиш поне една задачка за 4 клас, какво си се развикал - като си такъв талант, вземи я сметни ти!
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: януари 25, 2009, 00:19:18 »

Не,че го защитавам ама и аз ще стана юрист един ден и също ще гледам задачата така  Oh my ... независимо,че я написаха на екрана пак не я схванах,ама в 12 клас учехме 'мода'-една числова редица и числото което се повтаря е 'мода',милото които е завършил МГ -много се смя като му го казах,но хуманитарните паралелки това учат Wink
Иначе аз пък бих се из майтапила с полицая,стига да знам че няма да му напишат акт/а и да си кажа със сълзи се смях как се портеха,така че ако не друго то поне беше забавно/.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines