Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 12:59:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на irena_popova 05.05.2012  (Прочетена 39633 пъти)
 
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 25, 2012, 05:57:21 »

ехех оки smile дано ти харесат нещата Wink украсата на колата днес ще я избираме последно, защото колата се оказа синя и май само тя ще бъде само в бяло.
Активен
fbvgb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 25, 2012, 07:36:56 »

Ирена, здравей, и на мен ми е интересно какви неща сте избрали. Ще се радвам на снимков материал, въпреки че нямам на идея да взаимствам, просто защото има време до сватбата, но ми е приятно да следя организацията ти.  smile good
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: април 26, 2012, 12:47:30 »

Иренкааа, само 11 дни. Кажи какво става? Докъде я докарахте?
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: април 26, 2012, 12:58:58 »

Весе 11 дни и вече емоциите са на лице  butterfly в стомаха и те са на лице ....
Ами имам списък с гостите, направихме разположението на масите, уточнихме менюто ( ти smile знаеш) , имаме готови етикети за ракия и вино, за кумовете направихме отделни етикети smile остава през почивните дни да ги принтираме и да ги налепим на ракията. Вчера уточнихме украсата като цяло (в ресторанта, на колата, бутониерите, кутията, кошница) остана само моя букет, но се колебая между два. Имаме си и албум за пожелания.
Направена е и програмата за деня Wink сега видях обаче, че може и да ни понамокри на 05, дават го със слаби превалявания, но аз не се притеснявам (ще ни върви по вода, какво да се прави ) Wink  rains
Останаха някои неща, които съм си ги оставила за следващата седмица (отпуска съм ) да мога да ги отметна и тях.На 02 трябва да отида до ритуалната да оставя документите, след това трябва да си купя жартиер, удобни обувки и форкетки за прическата. Подаръчетата ще бъдат готови на 03.  На 04 ще купим алкохола и ядките и ще ги занесем в ресторанта. Ще ходя  на  разкрасителни процедури:) Ами това е ....според мен не са много нещата, които са ни останали...но и без такива в последния не може Wink Дано не съм пропуснала нещо...
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: април 26, 2012, 13:00:05 »

За съжаление нямам снимки на украсата и останалите неща, но ще ги видите на снимките от  Сватбаааа wedding
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: април 26, 2012, 15:43:12 »

И да вали да не ти пука.....аз съм взела решение ако вали на фотосесията с един голям чадър и ще станат уникални снимки!
Така че всяко зло за добро!!
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: април 27, 2012, 10:43:38 »

Честно изобщо не ми пукаше като видях прогнозата... Girl_sing нооо сега като я обновиха много се радвам, че най- вероятно ще се разминем с rains и ще се радваме на  Sunshine
Днес ми е последния раб. ден преди  Сватбаааа остават още някои нещица, да свърша следващата седмица и олелле идва деня, а аз вече съм много притеснена лелел как ще се справя в моята сченична треска  vivasvat  photograph
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: април 27, 2012, 10:44:50 »

В Синоптик-а ли я гледате тази дългосрочна прогноза?
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: април 27, 2012, 10:46:46 »

ахам smile в синоптика за сега всичко е под контрол Wink
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 27, 2012, 10:48:36 »

Супер...да не ти пука за сценичната треска, няма и да усетиш как ще ти мине деня.
Аз много се тревожа че ще ми мине прекалено бързо и няма да се насладя.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: април 27, 2012, 10:51:59 »

Ами за съжаление така ще стане. С толкова подготовки и обиколки и изведнъж минава за няколко часа, които направо летят и нямаш време да се насладиш на всеки момент ... но след това, пък ще ни остане един незабравим ден, който ще помним цял живот  Dance
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 27, 2012, 11:03:45 »

Честно изобщо не ми пукаше като видях прогнозата... Girl_sing нооо сега като я обновиха много се радвам, че най- вероятно ще се разминем с rains и ще се радваме на  Sunshine


Верно ли?!!? Юпиииии, то не че могат да познаят чак за тогава, ама айде... каквото дойде, баща ми ме предупреди да си купим един голям прозрачен чадър за всеки случай, да не ходим с тия разпадащите се тигрови lol

пп - иначе аз я гледам тук, много са точни обикновено, руски е сайта - http://www.gismeteo.ru/city/weekly/3429/, тук още си е като вчера с дъждец...
Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 27, 2012, 15:20:25 »

Браво Иренка, много малко неща сте си оставили за последния момент, така да се каже, което е добре. А за прогнозата да не ти пука, слънчево, валжено все ще си е най- прекрасният ви ден smile Сега щом си отпуска наслади се на последните трепети и се подготвяй, че време не остана lol))
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: април 28, 2012, 16:54:25 »

Привет Wink сега сядам да почина малко, че цял ден вися на прозорците - голямо търкане падна Wink
Имаме си етикети за ракията и виново, дори милото днес ги налепи на ракията, останаха готови за виното, но когато ни го докарат ще ги налепим и тях ..
ето етикетите за ракията


* Rakia1.jpg (53.72 KB, 301x448 - видяно 170 пъти.)
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: април 28, 2012, 16:55:24 »

а ето и за кумувете Wink


* Rakia-Kum.jpg (49.4 KB, 301x448 - видяно 168 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines