Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 04:07:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 138845 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: ноември 06, 2007, 22:13:02 »

bibsi,абсолютно си права,че прекрасни снимки са незаслужено много назад във временното класиране,но това не значи,че ще бъдат назад и в края на конкурса,или поне не е задължително.Съгласна съм,че трябва да спечели най-харесваната снимка,но понятията хубава и харесвана в случая  съвсем  не са синоними,например най-хубавата за теб или мен може да не е най-харесваната от други...предполагам разбираш какво имам впредвид.Съвсем не съм съгласна с твърдението ти,че
май някой хора са казали на цялата рода да се регистрира и да гласува.....
Вчера със съпругът ми останахме много изненадани(признавам си-приятно) като видяхме,че нашите снимки(и двете!) са в челните позиции-едната на 3-то,другата на 5-то място,а днес пък на 4-то и 7-мо.Това обаче не значи,че в на края няма да финишираме на 38-мо например pardon ,което по никакъв повод няма да е разочарование за нас,абсурд.Единственият човек,на който съм казала за конкурса е етървичката ми,която активно участваше в подготовката за сватбата ни.Никаква рода,никакви приятели,нямам желание за агитации и прочее.Затова и резултатите от тези дни са ми така "сладки".Това не значи,че много други двойки не заслужават да са първо или трето място,харесвам безкрайно много от снимките и моля ви,нека конкурса бъде една приятна емоция за всички,не бъдете прекалено мнителни или докачливи smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: ноември 06, 2007, 22:17:56 »

аз не искам и не мисля да пращам линкове!за мен конкурса е емоция и съм щастлива че снимките ми могат да седят редом то толкова много красиви снимки  @}->--не искам да печеля за мен е важно че съм споделила радостта си с вас!наградите са нещо материално те ще минат и заминат но тръпката остава!ако някой ни харесва нека гласува за нас ако не да не го прави!имаме много приятели и всеки би гласувал но не това е важното нали така tease най големите награди сладки мои сме ги спечелили в лицата на съпрузите си  които ни обичат и подкрепят!! girl_in_love поради тази причина не мисля че е нужно да разпращам молби към който и да е да гласува за мен!не мисля че е честно спрямо сотаналите красиви булки и елегантни младоженци :DANCE:а сег аотивам да гласувам за сминките които наистина харесвам
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: ноември 06, 2007, 23:55:44 »

лелеееее Oh my ... чета и не вярвам shok Еми аз ей сега взех,че преброих нашите снимки на кое място са...........някъде около 140-то laugh Казала съм на няколко приятелки че участвам в един конкурс със сватбени снимки,но не мисля че някоя от тях е седнала всеки ден да дава гласа си за нас (то си личи и по позициите laugh ) Чудех се въобще дали да се записвам за конкурса,тъй като вече участвах в предния,но реших да избера други снимки и да ги пратя blush
И мен ми се струва,че агитацията е голяма,но това всеки сам за себе си решава до колко е въпрос на Живот и Смърт да спечели good
Моето мнение е ,че доста от хубавите и забавни снимки са назад-дооооооооооста назад.Аз бих ги заменила с някои от челните места blum
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: ноември 07, 2007, 00:08:49 »

Май пак се почна познатото гласуване с "отрицателен" вот или с ниски оценки за снимките, които са били на първи места  Girl_sing
Снимката, която онзи ден беше на първо място с оценка 4.99 ако не се лъжа, в момента е с оценка 3.81  Oh my ... crazy
Все си мисля, че е по-добре да няма временно класиране и да не се виждат оценките  pardon
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: ноември 07, 2007, 00:12:25 »

Нямах предвид снимките които са от първо до трето място,нито пък тази на 4-то и 5-то просто ми направи впечатление,че много стойностни снимки са останали незабелязани така да се изразя,но
Rossistela е права за мен една е най-подходяща да спечели за някой друг-друга good
Мария май наистина ще  е по-добре да няма временно класиране Girl_sing Така няма да се наблюдава непрекъснато коя снимка на кое място е  pardon
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: ноември 07, 2007, 00:14:38 »

Май пак се почна познатото гласуване с "отрицателен" вот или с ниски оценки за снимките, които са били на първи места  Girl_sing
Снимката, която онзи ден беше на първо място с оценка 4.99 ако не се лъжа, в момента е с оценка 3.81  Oh my ... crazy
Все си мисля, че е по-добре да няма временно класиране и да не се виждат оценките  pardon
ами аз точно по този въпрос писах преди около час един пост дълаг ,дълаг и накрая го изтрих да не си помисли някой че се паля че мойта снимка вчера беше втора а днес 145,ама не вообще не ми пука,ама снимката която беше първа преди 2дни вчера беше на 204 място Oh my ...  е това вече е супер фрапантно!и аз мисля че е по добре да няма временно класиране,всмисъл да не се виждат резултати,а и e по интересно,поне на мен да видя победителите чак 1.12 Wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: ноември 07, 2007, 00:18:40 »

Честно казано незнам кой е този (или тези) ненормален да гласува с 1 звезда примерно само и само първите да изостанат в класирането crazy , но и в предните издания на конкурса го имаше абсолютно същото  NO Много грозна постъпка - без значение на кого е снимката  nea
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: ноември 07, 2007, 00:20:50 »

как с 1 звезда crazy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: ноември 07, 2007, 00:23:28 »

как с 1 звезда crazy
Нали се оценяват със звездички: 1 (една звезда) - не ми харесва
2 (две звезди) – може и по-добре
3 (три звезди) – горе-долу
4 (четири звезди) – още малко й трябва
5 (пет звезди) – нека спечели
И така намаля оцеката на дадената снимка, само че намаля и общата оценка, което вреди на всички  Girl_sing
Нали се изчислява с някаква формула - не е средно аритметично  pardon
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: ноември 07, 2007, 00:24:49 »

как с 1 звезда crazy
ами така гласуват с оценка"не ми харесва снимката"=1звездичка
Честно казано незнам кой е този (или тези) ненормален да гласува с 1 звезда примерно само и само първите да изостанат в класирането crazy , но и в предните издания на конкурса го имаше абсолютно същото  NO Много грозна постъпка - без значение на кого е снимката  nea
Миме ти пък какво се чудиш да не е за пръв път,това чудо което се случва.Въпреки че аз мъничко се съмнявам в това наказателно гласуване,защото нали вече има само по 2 гласа,те толкова ли са зле че да гласуват с единици за чуждите снимки,а не за своите си с 5тици crazy
Аз предлагам да направим подписка да се скрият резултатите от временното класиране blum
« Последна редакция: ноември 07, 2007, 12:05:12 от maslinka » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: ноември 07, 2007, 00:25:12 »

и аз мисля че е по добре да няма временно класиране,всмисъл да не се виждат резултати,а и e по интересно,поне на мен да видя победителите чак 1.12 Wink

Ох, така се опулих първия път като го прочетох това изречение. Помислих, че Маслинка е имала предвид че победителите от толкова гласуване с единици ще бъдат с оценка едва 1,12, а тя милата имала предвид първи декември. Смяяяяяяяяяях  laugh Момичета ей такива смешки са сватбени емоции, наградите са ден до пладне, но всички тайничко се надяваме да спечелим... е, някои момичета малко по-явно от други  girl_wink

Аз също съм ПРОТИВ да се вижда временното класиране и да се знае кой е на челните позиции, за да се избегне гласуване с 1-ци. Нека бъде изненада!  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: ноември 07, 2007, 00:26:29 »

Аз предлагам да направим подписка да се скрият резултатите от временното класиране blum
Аз подписвам с 2 ръце  good good
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: ноември 07, 2007, 00:27:57 »

Аз предлагам да направим подписка да се скрият резултатите от временното класиране blum
Аз подписвам с 2 ръце  good good
И аз и аз good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: ноември 07, 2007, 00:33:03 »

и аз мисля че е по добре да няма временно класиране,всмисъл да не се виждат резултати,а и e по интересно,поне на мен да видя победителите чак 1.12 Wink

Ох, така се опулих първия път като го прочетох това изречение. Помислих, че Маслинка е имала предвид че победителите от толкова гласуване с единици ще бъдат с оценка едва 1,12, а тя милата имала предвид първи декември. Смяяяяяяяяяях  laugh Момичета ей такива смешки са сватбени емоции, наградите са ден до пладне, но всички тайничко се надяваме да спечелим... е, някои момичета малко по-явно от други  girl_wink

Аз също съм ПРОТИВ да се вижда временното класиране и да се знае кой е на челните позиции, за да се избегне гласуване с 1-ци. Нека бъде изненада!  good
честно да ти кажа това малко ме засегна,защото майка ми като видя снимките и каза"няма да спечелите защото има много по интересни снимки" а симо и обясни,че не сме слепи и виждаме какви чудни снимки има.Никога не съм имала никакви надежди да спечеля,но виждам че има снимки които го заслужават и се паля май повече отколкото трябва.Знаех си че вообще не трябваше да се намесвам в темата защото всеки си пречупва през своята призма!Едва ли някой е приритал за уикенд в банско или албена,но на мен ми прави впечатленмие,че една снимка от първо място пада на 204 и се запитвам защо ли. pardon
« Последна редакция: ноември 07, 2007, 01:08:50 от maslinka » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: ноември 07, 2007, 00:52:50 »

Чакай, чакай, Маслинка, искам да поясня, че ни най-малко не съм искала да те засегна. Не си разбрала какво исках да кажа. Стана ми смешно, че сама се обърках. Ти си имала предвид като си написала 1.12 - датата първи декември,нали? А аз каквато съм отвеяна помислих че имаш предвид, че нахалниците които гласуват с единици ще занижат дотолкова общите оценки, че накрая най-високата оценка ще бъде 1.12. Разбираш ли сега каква ми беше обърквацията и сама си се смях на завеяния акъл. А това което казах, че наградите са "ден до пладне" го казах по повод на завистниците, които са намалили оценката на прекрасната ти снимка, само за да излязат те напред и да вземат толкова драгоценните награди. И изказването, че някой се борят доста по-явно за наградите също касае тези лоши момичет, които гласуват с единици, ни най-малко не съм имала предвид теб. Напротив, дори чрез изказването си опитах да защитя хора като теб, срещу които е гласувано несправедливо. Надявам се вече да съм успяла да изясня защо така ти е прозвучало мнението ми. В ниакъв случай не съм искала да засегна някого, най-малко теб!  give_rose Защото смятам, че твоите снимки са едни от снимките, които най-много заслужават да бъдат победители в конкурсаgive_rose heart
И моля ви момичета, за да не се получават такива недоразумения (някой казал едно, друг разбрал нещо друго и се засегнал) не възприемайте всяко едно мнение като нападка към вас. Ние сме си тук все наши хора и съм сигурна, че никой никого не иска да обиди. Просто покрай конкурса емоциите стават обтегнати и нечии думи могат да бъдат грешно интерпретирани. Нека не се караме за глупости!
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines