Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 10:14:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Сватбени емоции" 3  (Прочетена 138869 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: ноември 05, 2007, 14:41:25 »

хаа ама аз не видам и 2та ни снимка  crazy
Там е г-жо ДОСЕВА  blum - тя е с оценка 4.77!  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: ноември 05, 2007, 14:43:32 »

извинявам се ит мое и от името на Г-н Досев laugh laugh
яяя ама ние сме били отличници брее laugh
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: ноември 05, 2007, 14:57:39 »

Ми то с тия агитации май не е много правилно.Нещо стана като на изборите. За мен истинският победител ще е този избран от форума.
като гледам как гласуват новорегистрирани потребители с 1 мнение за вътрешните номинации...едва ли  Wink Wink Wink Wink


mandarinka , аз друго си мислех , според мен потребителката с 1 мнение , която е написала , че първо си е гласувала за себе си , а после прочела правилата е някоя от потребителките които си движат из форума , но си е направила регистрация от която е пуснато само това мнение , за да не се срами явно с другото си име:) laugh
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: ноември 05, 2007, 15:15:21 »

и аз си го помислих това  Wink  но реално би трябвало да не вижда тази тема ако е нов потребител и няма над 20 гласа, ама незнам как са го направили админите, както и да е, аз лично се забавлявам от всичко което се случва около конкурса, за някои хорица това е битката на живота им явно  laugh и силно се надявам да възтържествува справедливостта, защото наистина има няколко много много добри фотографии  good
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: ноември 05, 2007, 15:46:58 »

Ми то с тия агитации май не е много правилно.Нещо стана като на изборите. За мен истинският победител ще е този избран от форума.
като гледам как гласуват новорегистрирани потребители с 1 мнение за вътрешните номинации...едва ли  Wink Wink Wink Wink

ами аз като гледам то учатника може да е от форума а от някой друг форум и да се е регистриал десет пъти и да е гласувал за себе си.
Активен
siska_rs
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


Важно е да има кого да обичаш!


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: ноември 05, 2007, 18:47:17 »

Смятам че това е тъпо и грозно.Ако хората решат ще влизнат ще видят ще си харесат някого и ще гласуват и тези агитации са смешни.Явно някой хора им е фикс идея да гласуват за тях.Аз също мога да пусна из доста форуми да гласуват за мен ама за мен това е много подло.Надявам се да спечели една наистина готина снимка а не такива хора.
Извинете,не мисля че съм направила нещо подло!Просто съм се ентусиазирала от конкурса!И освен това освен в този членувам само в още един форум!И никъде не пише,че е забранено да агитираш!И ако си чела внимателно съм писала"на когото му харесат!"Не съм искала да обидя никого и по никакъв начин! cray Ако това че съм си пуснала линка притеснява някого мога да го изтрия!Мислех че и другите правят така!При това външно гласуване става съреднование "Кой има повече приятели"Наистина реалния победител ще е този избран от форума!А иначе аз от любопитство опитах и повторих вота си за снимка за която вече бях гласувала-не моя -това може да се провери!Незнам де то просто може да не е отчетен гласа.Ако администраторите питат мога да кажа и глас за кого съм повторила за да проверят!
« Последна редакция: ноември 05, 2007, 18:54:41 от siska_rs » Активен
siska_rs
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


Важно е да има кого да обичаш!


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: ноември 05, 2007, 19:32:07 »

Извинявайте!не съм искала да съм нахална ,подла или нещо такова!Просто ми се искаше повече хора да знаят за този конкурс!И ако ще на 10000000000 места да го пусна на който не му харесат снимките няма да гласува нали така?  NO  Наистина може би съм се увлякла,но много се развълнувах като видях първия ден че сме били сред първите 15 и.......  :'(Съжалявам!Може би наистина прекалих  blush  nea  blush
Активен
Emma
Ентусиаст
**
Публикации: 55



« Отговор #202 -: ноември 05, 2007, 20:27:29 »

аууу каква е тази злоба момичета?! Oh my ...
Смятам че това е тъпо и грозно.Ако хората решат ще влизнат ще видят ще си харесат някого и ще гласуват и тези агитации са смешни...
Ами тези хора как ще разберат за играта? Като хем не казваме на приятели, хем никъде не даваме гласност?
Все пак за това се казва публичен конкурс, идеята е да се направи популярен, да се даде гласност и това е реклама за сайта, да се привлекат повече хора.
А организаторите са го измислили перфектно като има и затворен конкурс във форума, където е само в това затворено общество, има и номиниране от жури.
Ми то с тия агитации май не е много правилно.Нещо стана като на изборите. За мен истинският победител ще е този избран от форума.
Нали точно за това има и такава част от играта, за такива които мислят като теб.
Много хора не пишат по форуми, но пък биха участвали в конкурси. Ако всички конкурси ги правеха за някакви вътрешни затворени общества нямаше да могат да участват.
Организаторите така са решили да направят регламента на този конкурс, не виждам защо трябва да се нападате една друга и обиждате. NO
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: ноември 05, 2007, 20:46:27 »

Честно да ви кажа и аз не разбирам защо толкова се палите!?направо ще разкъсате момичето!А ми се вижда малко пресилено и извинете ме,но и лицемерно...Много се съмнявам,че дори и тези,които най-много й се карате не агитирате също своите приятели,познати,колеги...Всеки иска да спечели иначе защо ще участва.Въпросът е до колко е готов да не спечели(не казвам да загуби,защото загубили няма-нали всички снимки са хубави?).Друг е въпросът какво удовлетворение ти носи ако спечелиш по такъв начин...Ама не мисля,че е някакво престъпление това което е направило горкото момиче!Даже напротив :bravo:че си признава,а не го прави подмолно...
siska_rs спри да се тормозиш и извиняваш-не е станало кой знае какво!Това е само конкурс,а не игра на живот и смърт!И хайде малко по-ведро момичета!И с по-малко злоба наистина!дано пак не съм засегнала някой и аз,ама не се стърпях пак... girl_wink
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: ноември 05, 2007, 20:54:33 »

хайде аз да ви кажа нещо смешно :laugh:моя мил колега знае че има конкурс е от мен знае!!и понеже аз все гледма да се намърдам във форума а ние имаме три компютъра и във всеки директно си влизам без име и пас и той милия да вземе да гласува за нас laugh :laugh:леле паднах направо днес ми каза аз сега ще гласувам за тебее и аз му викам недей бе гласовете се гледат срам мее ще кажат че нарочно за себе си гласувам моля те не ме излагай и той не аз ще гласувам и след малко ми вика"гласувах" laugh :laugh:той все ми се смееше за форума а сега нашия гласувал :laugh:направо умирам от срам и смях едновременно дано някой не си помисли че сама за себе си гласувам  cray ама е джереме аз му се скарах ама не той щял да гласува!!хех и аз правя агитация  laugh
Активен
siska_rs
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35


Важно е да има кого да обичаш!


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: ноември 06, 2007, 19:47:34 »

 smile Аз все пак осъзнавам че може би е било нечестно и поизтрих тук таме по някой пост good А иначе мисля че едва ли някоя от нас не е гласувала и за себе си pardon и това не е смъртен грях нали така? Успех на всички!Дано спечели най-хубавата снимка Bravo
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #206 -: ноември 06, 2007, 20:05:03 »

Леле,момичета тукощо видях временното класиране shok и като гледам някой с пълна пара гласува... :angry:не е честно.....има толкова хубави снимки които са мн назад....като снимката на принчипеска и илийски......и на дидка и на кой ли още не......(сори не се сещтам за имената на дугите,но май някой хора са казали на цялата рода да се регистрира и да гласува.....Мн нечестно,все пак трябва да спечели най-хубавата и харесвана от непознатите хора....,но като гледам май нещата не вървят на там..Успех момичета,ще гледам да гласувам за всяка една от вас в различните дни, защто сте големи сладурани и снимките на всички ви заслужават да заемат една от челните позиции.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: ноември 06, 2007, 21:14:41 »

Честно казано и аз за жалост виждам много хубави и емоционални снимки,които са доста назад и даже не са събрали и 5 гласа ohmyА пък нали все пак конкурса е свързан с емоцията..?Жалко наистина,ама все пак чрез този конкурс успяхме да се порадваме на тези снимки и мога да кажа,че за моите познати,с които разглеждахме снимките много от двойките макар и на задни позиции станаха звезди!Така че това е по-важно струва ми се girl_wink
Успех и от мен! good give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: ноември 06, 2007, 21:17:38 »

е вярно е че всеки има мнение и различен вкус ама и аз се чудя как може да има толкова красиви снимки които не са събрали 5 гласа pleasantry
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: ноември 06, 2007, 22:03:37 »

Така е момичета - има доста хубави снимки, които не са напред в класацията, но който има много роднини явно бързо е разпространил линковете  tease Няма нищо лошо в това - нали е конкурс и който иска може да гласува!
Аз дори не съм казала на майка си и всъщност на никой май не съм казала  crazy че участвам в конкурса  pardon Ей сега започвам да пращам линкове и кой знае утре може аз да съм на челно място  first tease laugh
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines