Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 21:51:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли - 10 част  (Прочетена 146309 пъти)
 
Amour
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: април 29, 2009, 09:50:11 »

В магазините на 7 seconds и има.
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: април 29, 2009, 10:42:52 »

А магазините на Росица Котюр само във Варна ли са или имат магазини и в София?
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #32 -: април 29, 2009, 11:06:41 »

Съжалявам, че се намесвам в темата, но ходих до Росица Котюр във Варна. Има няколко изложени модела, жената беше много мила и каза, че може да се шие по наш модел или да се прави промяна на техен. Роклите изглеждаха доста добре и въпреки че за мен лично бяха леко претруфени ми харесаха.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: април 29, 2009, 14:44:36 »

linna_1986 относно цените на Маги Сотеро в Гърция,мога да ти помогна с моя опит,аз също си бях харесла няколко нейни рокли и правих запитване към тях,цените на роклите който аз си бях харесала бяха от 1500 до 2000 евро.Също така може да ти е полезна й информацията,че нямат всички налични модели.Попринцип роклите на Маги Сотеро са по евтини в Америка,в Европа май практиката е,че са доста по солени.Надявам се да съм ти помагнала поне малко.
« Последна редакция: април 29, 2009, 14:46:15 от lady_in_love » Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 29, 2009, 15:30:41 »

Благодаря ти за отговора, аз за Америка разбрах, че са по 800-1000 долара в зависимост от модела, но тези цени вече са нещо доста различно! Благодаря ти, все пак, поне да не си губя времето да се обаждам. smile
Активен
Aiya
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: април 30, 2009, 00:24:34 »

Здравейте,
Да не остана и аз назад!  Bravo Искам да ви покажа и модела, който аз си избрах... То всъщност си я и поръчах, но това което пристигна изобщо не беше роклята, която поръчах... Та сега мисля да си шия този модел. Какво мислите?

i
« Последна редакция: април 30, 2009, 00:29:51 от Aiya » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: април 30, 2009, 18:09:21 »

Здравейте на всички!  smile
За първи път пиша в сайта, но от доста време с интерес чета темите, които се коментират с такъв трепет тук.
Поводът, по който пиша е, че попаднах на сватбен сайт и се интересувам дали някой си е поръчвал нещо от него. Силно впечатление ми направи, че от него могат да се поръчат рокли, като Деметриос, Проновиас и др. , който едва ли отговарят на марката си.
Честито на всички бъдещи булки!  give_rose
Успех с голямото приготовление!!! smile
Ето го и сайтът: http://www.buyer100.net/home.php?cat=1
« Последна редакция: април 30, 2009, 18:10:55 от lunno_momiche » Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: април 30, 2009, 22:31:50 »

lunno_momiche и аз съм попадала на този сайт,но сега обръщам внимание на марките и цените ми се виждат доста ниски спрямо тези,които сме свикнали да виждаме за рокли на тези фирми.Не знам,може би това са от стари колекции,но все пак нямаше рокля по-скъпа от 279 долара,дори на demetrios,mori lee и т.н.Дали аз все така съм настроена да търся все нещо гнило,когато се предлага нещо изгодно,но аз нямам смелостта да поръчам.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #38 -: май 01, 2009, 00:37:57 »

За силиконовите подплйнки да ви кажа - има ги в магазините на Нов Силует и не а толкова скъпи. Във всички по-големи магазини за бельо също.
Активен
maia_111
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 41


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 01, 2009, 12:47:54 »

моми4етааа здравейтее blum да ви кажа малко се притеснявам за моята рокля на 10 май съм на първа проба а сватбата ми е на 30май..... я кажете според вас след колко ли време ще ми е готова роклята.....в ателието казаха 4е ще я ошият максимално бързо но....
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #40 -: май 01, 2009, 16:01:30 »

Не се притеснявай! Хората знаят кога ти е сватбата и няма да те оставят без рокля. Щом са ти обещали - ще си спасят срока! Не че съм голям специалисти, но ако се занимават усилено с изработката й, може и за една седмица да я свършат предполагам.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #41 -: май 02, 2009, 17:44:32 »

Много е хубава наистина! Виждам, че има някаква бродерия по нея. сдеди ти като излята, супер  е!   От кой магазин е и доволна ли си от там?
« Последна редакция: май 02, 2009, 17:51:41 от Amelia » Активен
pampers4e
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 02, 2009, 19:20:47 »

Здрвейте момичета!Много Ви благодаря!Радвам се ,че ви хареса роклята.Тя е за 480 лв. от "Моника".Много съм доволна и щастлива,тъй като този модел го видях от една снимка на съфорумка която се беше снимала с нейната рокля и тази се виждаше на заден план.Само разликата в нея и тази която си купих е в коланчето.Онази имаше две ленти които падаха надолу , а мойта няма,но са едни и същи.Очаквах да са по-ефтини,но след като отидох специално за тази рокля и се прибрах със нея,съм безкрайно щастлива.Тъй като съм от Плевен цените са едни и същи според мен,само че в Асеновград има много повече модели и според мен по-интересни.За мен лично си заслужаваше да отида до там.Купихме и костюм за него,но там са скъпи(извинявам се,че се отклонявам от темата).неговия излезе 372 лв със ризата.
И така....много съм доволна,че отидох за дадена рокля и се прибрах с нея.....Дано всички да се чувствате толкова добре както аз......
И да допълня- само в два магазина влязох,тъй като първоначално,не успях да намеря този магазин за да видя дали я има роклята.В другите не съм влизала.Само погледнах отвън.Има много различни модели.И предполагам и различни цени.Общо взето обикалянето беше максимум 1 час за мен и за него.Невероятно за мен(тъй като пробвам по много),но ........
Успех на всички!
« Последна редакция: май 02, 2009, 19:49:00 от pampers4e » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #43 -: май 02, 2009, 21:12:36 »

А случайно да си мернала рокли с шлейфове? Всъщност аз като гледам твоята, май и моята ще могат да ми я направят. То не е много сложно да се сложи шлеф на някакъв модел, а тези, които аз харесвам имат общо с твоята рокля.
Все пак ако имаш някакви наблюдения, ще се радвам да ми кажеш.

П.С. А някой да е мяркал там къси роклички за шаферки? Нещо семпло - нагоре по тялото, надолу леко разкроено. Нещо такова. И ако имате представа от цените, ще е супер!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #44 -: май 03, 2009, 00:36:49 »

Момичета, аз продължавам с въпросите  - имате ли представа от цените  в салон Шу-ши?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines