Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 19:47:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ШАФЕРКАТА!!!! ЧАСТ 4  (Прочетена 239493 пъти)
 
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #315 -: юли 04, 2013, 09:27:30 »

Може да я добавиш като картичка към чудесните ти подаръци. smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юли 04, 2013, 09:31:39 »

Момичета...темата с шаферките и мен ме побърква от време на време. Ще имам...7. хаха. Да, това обаче включва кумата и Главната шаферка (Maid of Honor). И милото ще има 7 от неговата страна. Та си мислех, че с тях ще има проблем, но мъжете се оказаха по-организирани от дамите. За жените ние покриваме роклите. За целта купих плат и единственото, което ги помолих е да изберат модел. С някои имах доста зор. Има една, която още не е решила. Тя ми е братовчедка и отначало беше супер ентусиазирана като я попитах дали иска да ми е шаферка. После обаче тотално НИЩО. Нито веднъж не се е поинтересувала как вървят нещата, какво се очаква от нея. Аз все я питал дали най-после е избрала модела за рокля, защото вече остава по-малко от 2 месеца, а тя: "Ми...още нее. Аз не си падам по женствени рокли. Ама официална ли трябва да е? ". Много се нервирам и ми става супер тъпо. Аз имах поне още 3 добри приятелки, които щяха да са супер ентусиазирани да са ми шаферки, но избрах нея. Ще е грубо ли ако направо я питам дали още има желание да ми е шаферка? Ако се откаже пък, ще ми е неудобно в последния момент да каня някой друг - какво да и кажа, защо не съм я поканила преди месеци, когато на другите казах. Също - вече всичко е принтирано.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юли 04, 2013, 09:33:56 »

ако питаш мен, от лош личен опит- СМЕНЯЙ Я , ДОКАТО Е ВРЕМЕ. ЩЕ СТАВА ВСЕ ПО-ЗЛЕ. sad
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #318 -: юли 04, 2013, 09:34:45 »

ablaze, дано не съм  Offtopic, но това е идея за фотосесията smile Да накараш шаферките да си сложат пръстенчетата smile


* images.jpg (7.53 KB, 275x183 - видяно 2571 пъти.)
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: юли 04, 2013, 09:38:03 »

milenuity, говори с братовчедка си докато е време. Както каза Еми и по зле ще става с времето, а и то ви притиска все пак. Някои хора имат нужда от "побутване", така че може тя да е точно от тези. Успех good
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юли 04, 2013, 09:40:01 »

На мъжете ние им купихме еднакви вратовръзки и им казахме, че искаме да са с черни костюми. Има двама, които нямат черни и ни стана малко неудобно дали ще ги затрудним. При което онзи ден единият ми писа, че си е взел костюм вече. Аз спретнах по един лист с инструкции както за дамите, така и за кавалерите. Те много се забавляваха. От дамите някои обаче дори не отговориха и нищо не казаха. Много ми стана демотивиращо...А мъжете си се срещнаха и си направиха кефа. Вярно, че моите шаферки са пръснати из света, но все пак...дори един имейл с коментар не пратиха...А аз не изисквам почти нищо от тях. Просто да излезнат под ръка с по един кавалер и да ми попогнат при обличането и тоалетната.
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: юли 04, 2013, 09:41:05 »

прави сте, момичета. Ще го направя smile
« Последна редакция: юли 04, 2013, 09:45:37 от milenuity » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юли 04, 2013, 09:46:17 »

На мъжете ние им купихме еднакви вратовръзки и им казахме, че искаме да са с черни костюми. Има двама, които нямат черни и ни стана малко неудобно дали ще ги затрудним. При което онзи ден единият ми писа, че си е взел костюм вече. Аз спретнах по един лист с инструкции както за дамите, така и за кавалерите. Те много се забавляваха. От дамите някои обаче дори не отговориха и нищо не казаха. Много ми стана демотивиращо...А мъжете си се срещнаха и си направиха кефа. Вярно, че моите шаферки са пръснати из света, но все пак...дори един имейл с коментар не пратиха...А аз не изисквам почти нищо от тях. Просто да излезнат под ръка с по един кавалер и да ми попогнат при обличането и тоалетната.
това което допълваш е все едно  моята история. с част от тези момичета даже ни мина студената вода , заради тия изпълнения и след сватбата не поддържаме отношения. имай предвид че това си е тест за приятелството им към теб и дали им пука. да не ти дреме какво мислят, сменяй овреме, нека се цупят. доколкото разбирам те са незаинтересовани.
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #323 -: юли 04, 2013, 09:46:50 »

milenuity, нали на шаферките задачата им е да ти дават настроение и да ти помагат, ако имаш нужда. По- добре помисли за момичета, които ще изпълнят тези условия. Ти, ако от сега не можеш да разчиташ на тях, то в самия ден какво ли ще е?...
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #324 -: юли 04, 2013, 09:49:44 »

milenity и аз смятам, че трябва да я отстраниш тази девойка без да се тревожиш. Аз имах намерение да каня моя приятелка, но след като ми сподели, че е била шаферка и е закъсняла за сватбата ме отказа от раз smile
Аз много съжалявам, че няма да има мъже шафери, щеше да е убийствено красиво. Но за съжаление, няколко от приятелите на моето момче изобщо няма да могат да присъстват и аз съм мн тъжна, защото ще му липсват в този ден.

Alicia благодаря за идейката, мисля да я използвам определено smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: юли 04, 2013, 10:02:16 »

. Ще е грубо ли ако направо я питам дали още има желание да ми е шаферка? Ако се откаже пък, ще ми е неудобно в последния момент да каня някой друг - какво да и кажа, защо не съм я поканила преди месеци, когато на другите казах. Също - вече всичко е принтирано.
Как така дали ще е грубо? Че това си е твоята сватба, питай направо! Дай ѝ шанс да се осети Wink
И аз имах една такава предвидена шаферка, която не взе участие и се правеше на приятно разсеяна, та реших, че дори няма да я питам smile Разговора протече с думите ... "Ами ние и шаферките, ала бала, а вие през това време..."  pleasantry
Най-добре действай докато в време, че да не си развалите отношенията за в бъдеще. Все пак за теб този ден е много важен и всичко се приема много лично, а някой хора просто не го разбират. Но ще дойде техния ред и тогава ще им стане ясно Wink
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #326 -: юли 04, 2013, 10:19:02 »

Съгласна съм с Lilly, някои хора не разбират важността на момента. Мислят си, че да си шаферка е ей така да ходиш да се връткаш в яка рокля smile
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юли 04, 2013, 10:54:25 »

изглежда си е до човека, защото има няколко от моите девойки, които, въпреки, че са в други страни често ме питат как съм, как вързи подготовката, с какво могат да помогнат и т.н.

Днес ще говоря с братовчедката. Дано да има положителен резултат. smile

Страхотни сте всички, мерси за подкрепата и съветите. smile
Активен
desideskata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 231



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: юли 04, 2013, 12:16:44 »

Аз май не съм ви показвала мойте шаферки smile Тъкмо качих снимката в албума:
Активен
Macito
Професор
****
Публикации: 389


« Отговор #329 -: юли 04, 2013, 14:08:34 »

Браво, много са сладки!!!
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines