Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 08:41:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви цветове ще използвате?
Ярки
Пастелни
Ярки и пастелни
Пастелни с весели/ярки мотиви
Още нямам идея

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Детската стая  (Прочетена 227387 пъти)
 
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #165 -: юни 04, 2011, 15:19:45 »

Намерих страхотен сайт за идеи за детска стая http://babyroombio.weebly.com/index.html  heart Особено идеята да се напише цитат на стената ми се струва адски красива!
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #166 -: август 15, 2011, 14:47:01 »

Sandri, чудесен сайт наистина, аз си взех една - дев идеи, тъй като имам място над скрина в детската, което се чудя как да декорирам. Харесвам тези детски пана, които ги има в някои от стаите.Трябва да ровна къде по магазините има подходящи.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: септември 20, 2011, 10:53:57 »

И нашето момиче вече си има детска стая smile



Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: септември 20, 2011, 12:02:45 »

Майче, страхотна е стаята!!! С много настроение и цветове smile! На малката хареса ли й?
Стената вие ли сте я рисували или са стикери?
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #169 -: август 02, 2012, 02:47:18 »

Maj4eto,поздравления за хубавата стая!!! good
Ето и стаята на моята дьщеря:


* Picture 073 (Medium).jpg (67.36 KB, 800x600 - видяно 413 пъти.)
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #170 -: август 02, 2012, 02:48:32 »

още една снимка


* Picture 070 (Medium).jpg (66.96 KB, 800x600 - видяно 362 пъти.)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 24, 2015, 17:40:59 »

Роди, всичко ще е наред, сигурна съм че бебка ще се справи. Като бях на ден на отворените врати преди 2 години имаше и бебенце по 650 гр. И се оправя ха.
Аз след като прочетах какво ти се е случило доста се уплаших и снощи прекарах нощта в притеснения и установих и че нищо не съм подготвила и направила и днес хукнах на обиколки по магазините за мебели. Нищо не харесах. Има едно детско пиратско обзавеждане в Айко .немско е и много ми харесва на картинка. Чудя се обаче как ще реагира като порасне момиченцето живот и здраве. Ето това е странуцата . Моля мами с момичета да ми кажат много ли е неподходящо.
http://www.rauchmoebel.com/junior-furniture/packs/drake.html
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 24, 2015, 18:13:22 »

Руми ,обзавеждането е супер.Обаче аз да си изкажа личното мнение,че не бих купила нещо тематично за детето си ,ако то няма някакви предпочитания.Т.е. първо не бих му давала уклон в харесването на нещо ,второ може да има още по тежък вариант д ане му харесва или да се страхува от пиратите примерно.Ако няма предпочитания към тематика бих заложила просто на детски цветове ,свежи ,но не прекалено стимулиращи сетивата,а впоследстиве винаги можеш да сложиш тематични стикери по обзавеждането или да смениш някои малки детайли с тематични такива,примерно лампа с коли и каквото и да било.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 24, 2015, 18:44:52 »

Знам Фийби.и на мен не ми се иска тематична стая. още повече Ники дори не знае какво са пиратите. Истината е че нищо не ми харесва. Всички мебели ми изглеждат грозни, евтини и Не функционални.  Днес бях и в няколко дизайнерски студиа с вносни мебели , Еми и те са същите, макар че струват 7- 8 000.Ще продължавам да търся. Някои ако може да ми препоръча чужд сайт от който да видя нещо интересн, ще съм благодарна.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #174 -: февруари 24, 2015, 19:30:10 »

Руми,аз не бих обзавела стая по момчешки,където ще обитава и една принцеса. *THUMBS*На колко е детенцето ти?И защо държиш на тематика?Защо не направиш една детска раДелена на две ,като в двете отделения са с различни цветове?
Наши приятели са с момче на 6 и момиче на 3.Направиха им стая в зелено,ама на мен пак не ми допада.Някак дискриминиращо ми е спрямо малката.Аз лично като минсе отдаде тази възможност ще направя стаята в зелено и лилаво!
А и още един съвет-като мама на момиче(за сега),като я сравнявам с приятелски семейства с момчета,трябва да ти кажа че на момчето по няма да му пука за обзавеждането,ама мадамата ела ни виж ,от три годишна казва какво да е пердето,килима....Сега иска пак ново перде =]Жени!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 24, 2015, 19:40:09 »

Рубин, аз не искам да е тематична стаята, просто много ми хареса пиратската стая. Ники е на 2г. И два месеца. Малък е още , но така или иначе ще правим стая и ще  спи там с баща си. Поне засега такъв е плана.За разделяне на стаята , няма как да стане. Ние сме в тази къща от 2 години и половина. Стаята е светло зелена, ярък цвят. Най вероятно ще поръчам бели мебели съ шарени вратички и ще правя по поръчка. Нищо готово не ми харесва
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #176 -: февруари 24, 2015, 19:55:02 »

Руми що не си намериш дизайнери? Ние така действахме с едни с кухнята. Дадохме инфо какво  искаме, какво очакваме, а те ни направиха дизайна. Ами честно никога нямаше да намерим това готово или така да го измислим. Ако искаш мога да ти дам координати, ама те са в София.
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #177 -: февруари 24, 2015, 19:56:31 »

А показвала ли си му я?Нека той си каже мнението.Аз си патих,че обзаведох бебешка стая с пердета с мечо пух тип бебе-всичко в нежно розово и елементи с мечо пух по самите пердета,килими...И така и не ги заобича.Та вече каквото реша да й взема винаги я питам.А да не говоря за дрехи.От 3 годишна ,че и по рано не харесва ли нещо не го иска на себе си.
Момичета,сега да ви питам нещо.Аз пия Магнерот 3х2 на ден,но тъй като ми свърши днес на обяд мога ли за вечерния прием да си направя едно прахче Диаспорал?Някой знае ли как се приема Диаспорала,по колко на ден?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 24, 2015, 20:33:37 »

Мариола аз имам дизайнер.правиха ми кухнята , спалнята и хола. Много съм доволна от изпълнението и качеството. Но тогава имах ясна идея какво искам. Сега не съм съвсем сигурна.  Исках преди да отида да поръчам да вида какво се предлага и ако има нещо готово да взема. Защото готовите имат разни изрязани елементи. Но явно ще поръчвам, то и стаята е малко по Разчупена, та поръчка ще е най добре.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: февруари 24, 2015, 20:47:43 »

Нашата детска е тотално неутрална. Мебелите са цвят бреза, а стените са зелени със залепени по тях стикери на животни. Мебелите си ги правихме ние, така че размера да е съобразн с нашите изисквания. Лично според мен като порастнат децата да си изберат тема.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines