Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 10:47:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Годежен пръстен  (Прочетена 217779 пъти)
 
Manuela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: юли 05, 2007, 21:12:08 »

Bulechka_TS,
Благодаря ти. Някак си ми олекна, защото всичките ми познати ме питат защо нося пръстена на тази ръка, все едно правя нещо незаконно  Mad girl
На мен ми харесва така, а и съвсем спонтаннно моето момче ми сложи пръстена на дясната ръка, защо да го местя?!?Dance
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: юли 05, 2007, 21:14:06 »

Bulechka_TS,
Благодаря ти. Някак си ми олекна, защото всичките ми познати ме питат защо нося пръстена на тази ръка, все едно правя нещо незаконно  Mad girl
На мен ми харесва така, а и съвсем спонтаннно моето момче ми сложи пръстена на дясната ръка, защо да го местя?!?Dance


И мен са ме питали, но на мен така ми харесва и мисля, че ми стои много добре - харесва ми и това е важно за мен!!! good Wink
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: юли 05, 2007, 21:22:36 »

Единственото, което не си пасва (тъй като не съм го избирала сама) е, че ми е малко голям за безименния пръст на лявата ръка. Пръстите на дясната са ми по-пълнички и там ми става идеално.
И сега го нося на дясната ръка. Проблем ли е това? А като сложа халката?Каде да го преместя? На сватбата да го махна ли или просто да го сложа на някой друг пръст? Страх ме е да не го загубя ако го сложа на другата ръка...Дайте съвет, моля ви!
Моя годежен пръстен се оказа,че ми е по-голям с цели две мерки и в началото ме беше много притеснено да не ми изпадне от пръста,имаше и такава опасност,особено под душа!Затова просто го отнесох в ателието,откъдето беше купен,взеха ми мерки и го намалиха(това,разбира се,е едно миниатюрно пърченце),сега е доста по-добре и вече страшно свикнах с него,въпреки че по принцип не търпя бижута по себе си.Ако имаш желание,спокойно можеш да си го направиш по мярка smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: юли 05, 2007, 21:51:27 »

и моя ми беше голям въпреки че ми взеха мярка за да ми го направят точно.и когато милото ми го даде направо  shok ужас беше ми голям,отидох ме в ателието и исках да ми го намалят а мъжът там се опитаваше да ме обеди че ми е добре и няма нужда beating е в крайна сметка го намали и когато отивах да си го взема попитах колко струва и той ми каза че е безплатно но следващия ремонт няма да е... и беше толкова саркастичен че чак настръхнах.от тогава съм се зарекла че на това място няма да стъпя nea
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: юли 05, 2007, 22:23:21 »

Момичета,
аз сащо получих пръстена си след много чакане, но аз чаках не толкова пръстена, колкото придружаващото го предложение. Естествено, използвах женски похвати за намекване, но не исках в прав текст да му кажа:"Айде де, до кога ще чакам?!?!?..." laugh
В крайна сметка, той взел пръстена, носил го 20 дена с него и накрая всичко стана, както съм го мечтала girl_in_love.
Единственото, което не си пасва (тъй като не съм го избирала сама) е, че ми е малко голям за безименния пръст на лявата ръка. Пръстите на дясната са ми по-пълнички и там ми става идеално.
И сега го нося на дясната ръка. Проблем ли е това? А като сложа халката?Каде да го преместя? На сватбата да го махна ли или просто да го сложа на някой друг пръст? Страх ме е да не го загубя ако го сложа на другата ръка...Дайте съвет, моля ви!
Manuela,защо се притесняваш? Не е толкова важно на коя ръка е пръстенът. Моят годеник ми сложи годежният пръстен на дясната ръка и от тогава си стой там. Никога не съм го слагала на лявата си ръка.
След сватбата ще го преместя естествено! Въобще не се тревожи!
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: юли 05, 2007, 22:33:09 »

А моя пръстен се оказа малък и го носех на кутрето на дясната ръка laugh laugh laugh
И мен ме гледаха странно като го показвах и кажа, че това ми е годежния пръстен, но си бях научила урока и на всеки първо "рецитирах", че ми е малък и затова го нося там  tease tease tease
Реших да не го разширявам, а да си го нося там, защото имам няколко пръстена за безименния пръст, а за кутрето никога нямаше да си купя сама blum
Не мисля, че има толкова значение къде се носи, поне аз не обръщам внимание на това! Най-важното за мен е, че имам годежен пръстен!  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: юли 05, 2007, 22:39:56 »

Реших да не го разширявам, а да си го нося там, защото имам няколко пръстена за безименния пръст, а за кутрето никога нямаше да си купя сама blum
Не мисля, че има толкова значение къде се носи, поне аз не обръщам внимание на това! Най-важното за мен е, че имам годежен пръстен!  good

Мария, много хубаво си го казала, абсолютно съм съгласна с теб!!! good *YAHOO*Аз пък реших да не го намалявам!!! yahoo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: юли 05, 2007, 22:53:14 »

Хехе и при мен е подобна ситуация. Като ми го даде душито, пръстена беше точно по мярка, но като свалих сума ти кила ми стана голям и сега го нося на средния пръст на дясната ръка, но хич не ми пука.  laugh
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: юли 06, 2007, 09:06:21 »

 :)момичета, аз си нося моя пръстен също на дясната ръка.... kiss2 Когато сложа хълката, ще го преместя на лявата и готово... danceg! Мисля, че няма правило на коя ръка се носи пръстена, важното е да носи многооооооо любов!!! Dance
Активен
Fantasy_Girl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: юли 06, 2007, 12:08:57 »

Да се похваля и аз smile вече си имам годежен пръстен  yahoo yahoo yahoo

Получих го на рожденния ми ден (23.06)  girl_in_love
Много много много съм щастлива  Dance CHEERS

P.S: Малко по- късно ще пусна и снимка smile

А относно това на коя ръка се носи пръстена, аз моя си го нося на дясната. Ена приятелка, която женена вече 2 години си носи и халката и годежния пръстен на дясната ръка...а и до колкото знам годежен пръстен се носи на дясната, а след сватбата се мести на лявата.... nea
« Последна редакция: юли 06, 2007, 12:13:30 от Fantasy_Girl » Активен
vanessa
Сватбар
***
Публикации: 262



« Отговор #190 -: юли 06, 2007, 17:25:03 »

Да кажа и аз  годежния ми  пръстен.По Коледа излезнахме с милото на кафе и той ме попита дали имам някакви планове за след това,аз му отговорих,че нямам.Каза ми,че иска да отидем до търговския център,и аз веднага си помислих ,че иска някакъв пуловер да си купи.Да ама не.Като отидохме той се насочи към първия златарски магазин и ми каза да си харесам пръстен и аз направо shok.Обиколихме още 2 магазина и в последния заедно избрахме МОЯ пръстен.Беше ми широк и за 30 мин. ми го направиха по мярка.От тогава си го нося на лявата ръка и почти не съм го сваляла. :girl_in_love:Като се прибрахме вкъщи се оказа,че и майка му е знаела за намеренията му. air_kiss girl_in_love air_kiss
Активен
Manuela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юли 06, 2007, 18:55:05 »

Хеи, момичета, супер сте  kiss2
Днес минах през един златарски магазин, но се оказа, че не може да се намали моя пръстен, защото има много камъчета и щяли да изпадат. Да го нося на един и същи пръст с халката - не си отива, защото цветът на златото леко се различава и не седи добре, но мога да направя номера с преместването на другата ръка и да го нося с подходящ друг пръстен. Вие всички сте прави - какво значение има какво казват другите...това не може да ме направи по-малко щастлива:)
Fantasy_Girl, честито!!!!!  DANCE
А ето го и моят годежен пръстен:

Сложих го на лявата ръка, за да ми е по-удобно да снимам с другата  laugh


* DSC05991.jpg (31.63 KB, 640x480 - видяно 754 пъти.)
« Последна редакция: юли 06, 2007, 19:47:09 от Manuela » Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: юли 06, 2007, 21:35:20 »

Manuela, пръстенът ти е направо невероятен.... толкова е нежен и красив....   girl_in_love girl_in_love girl_in_love направо се влюбих в него! Пожелавам ти да ти носи много щастие и любов!
Активен
Fantasy_Girl
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: юли 07, 2007, 11:59:16 »

Ето го вече и моя пръстен smile
Малко лошо е качеството на снимката но съм я правила с телефона smile


* Photo009.jpg (50.97 KB, 480x640 - видяно 310 пъти.)
« Последна редакция: юли 07, 2007, 12:00:52 от Fantasy_Girl » Активен
Manuela
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: юли 07, 2007, 19:53:16 »

Solecito, благодаря ти за хубавите думи и пожелания. Аз също съм влюбена в пръстена си smile и то най-вече, защото моето съкровище го е избрало сам-самичък. *INLOVE*Aко трябваше аз да си го избера, точно този щеше да е!
Fantasy_girl, вярвам, че и за теб това е пръстенът на мечтите ти, а и любовта, с която е подарен, го прави уникален. Носи си го с много радост и щастие. Кога е сватбата? Разкажи по-подробно как го получи? Беше ли изненадана или го очакваше тайничко?  danceg
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines