Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 22:21:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 213326 пъти)
 
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #330 -: май 07, 2009, 23:09:34 »

Здравей Tierra, аз също съм чела добри отзиви за DJ Христо Станков преди сватбата си, но така и не стигнах до него...А относно други добри Ди Джеии в София са DJ ARMI, DJ Емил Костурков, DJ Хорхе и разбира се Ди Джея от моята сватба, който мога на всеки да го препоръчам  Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
Tierra
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #331 -: май 07, 2009, 23:16:48 »

chanel_84, моля прати ми инфо за твоя DJ на ЛС. Аз продължавам да ровя из нета за координати на Христо Станков, но удрям на камък  sad
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #332 -: май 08, 2009, 00:04:03 »

chanel_84, моля прати ми инфо за твоя DJ на ЛС. Аз продължавам да ровя из нета за координати на Христо Станков, но удрям на камък  sad

gsm: *******
e-mail: [email protected]


Модератор: Моля, телефони да се пишат само на лични съобщения.
« Последна редакция: май 11, 2009, 12:20:33 от maria_lakova » Активен
Tierra
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #333 -: май 08, 2009, 10:18:04 »

Влади, много благодаря за информацията  smile . В интернет наистина не успях нищо да намеря  pardon
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #334 -: май 08, 2009, 12:18:13 »

Влади, много благодаря за информацията  smile . В интернет наистина не успях нищо да намеря  pardon

В интернет и на други добри няма координати, а в повечето случаи надминават средното ниво в Бг. Рядко си позволявам да препоръчам колеги, защото е трудно да оправдае някой очакванията - всеки е специфичен (това важи и за служебните лица, и за младоженците). Едни предпочитат DJ да не се обажда много, други са изключително доволни от шегите, които пуска водещият (както е и Христо) - всичко е специфично. Ако имаш нужда от друг добър, освен него и Стоян Петров, бих могъл да те насоча и към други, чиито координати няма да намериш в нета, но са доволно ангажирани, защото са много добри.


photomax,
Тук не е място за самореклама!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #335 -: май 08, 2009, 15:52:38 »

Г-н Балевски, аз бих искала да ми препоръчате някой. Разбира се на ЛС, за да няма неудобни ситуации. Бих искала да видя оценка на професионалист, макар и не конкретно от тази сфера.
Активен
mariaterez
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #336 -: май 08, 2009, 18:32:39 »

Ние също сме го закъсали за ДЖ,ако е удобно да изпратите и на мен координати на ЛС.Всички за които има добри отзиви са заети,а от мнението ви г-н Балевски разбирам,че има и доста които не се рекламират в нета а са добри.Благодаря предварително
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: май 09, 2009, 18:16:19 »

Ники Петров - с две ръце съм за него! Нашата сватба предстои, той ще ни бъде ДЖ, но е страхотен и като човек, и като ДЖ! Препоръчвам го!!!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #338 -: май 09, 2009, 23:13:17 »

Ники Петров - с две ръце съм за него! Нашата сватба предстои, той ще ни бъде ДЖ, но е страхотен и като човек, и като ДЖ! Препоръчвам го!!!
Извинявай, не съм разбрала, но за София ли стаав дума? и този ди-джей от кой тип е - със смешките и закачките между песните или не? А съобразява ли се с желанията на младоженците за стил, песни, ритуали или  си знае своето?
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: май 10, 2009, 10:51:04 »

Извинявай, не съм разбрала, но за София ли стаав дума? и този ди-джей от кой тип е - със смешките и закачките между песните или не? А съобразява ли се с желанията на младоженците за стил, песни, ритуали или  си знае своето?
До колкото знам, съобразява се  smile
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: май 10, 2009, 11:58:55 »

Момичета моята сватба мина и с 1000000 ръце ви препоръчвам нашият  DJ - ЦЕЦО ТОПАЛОВ той патува във всеки град невероятен човек страхотен професионалист който на вярна е влюбен в работата си ...не спря да се усмихва този човек и постояно ни следеше с поглед да не би да искаме нещо и той да го пропусне...на всичкото от гопре ни и пя една народна песен бе невероятен give_rose
Активен
lusi
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #341 -: май 10, 2009, 13:31:27 »

момичета,сватбата е на 13.06,а още нямама фото и ведео cray.моля помагайте ако знаете за някои от свищов и района.
Активен
nikol_80
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #342 -: май 10, 2009, 16:24:04 »

Здравейте и искрени благодарности за оказаната помощ!
При окончателен резултат ще пиша!
Сега ме интересува да ли някой има лични наблюдения върху работата на фотографката Камелия Атнасова!Предварително Благодаря!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #343 -: май 10, 2009, 17:14:49 »

Г-н Балевски я беше похвалил, че е много добра професионалистка. Лични наблюдения нямам, но помня той аккво беше писал за нея.

А може ли координати на жената, ако имаш?


За оператори много не се говори, обаче. Някой няма ли да препоръча някой за София?
« Последна редакция: май 10, 2009, 19:07:00 от Amelia » Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #344 -: май 11, 2009, 01:09:05 »

Извинявайте, но не е ли редно някоя бивша булка да препоръчва хора от които е доволна?Как точно се осланяте на препоръки от още не състояли се сватби и от други фотографи, ами те нали всъщност са или колеги или конкуренти?Нищо лично за Камелия, даже не я и познавам, но начина по които я предлагате започва да става съмнителен и клони към скрита реклама, а и какво точно мислите че виждате от портфолиото и?Без лична среща и реални сватби нищо не можете да разберете за никой фотограф принципно.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines