Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 14:50:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 213320 пъти)
 
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #240 -: април 16, 2009, 16:03:22 »

Аз май яко съм се прецакала с ДиДжея. нашия ни поиска 70 лева на час, а вече от две булки и две агенции разбрах, че стандартната цена е 50. Какво да направя - да преговарям с него да ми намали цената или направо да му отменя ангажимента?

50 е стандарта...ама зависи от броя на гостите. Ако ти е голряма сватбата може и затова да ти е поискал 70... заради ектра техника... а иначе..може да си му се сторила някоя  паралийка  и затова да те е ошмулил  girl_impossible
Активен
akselita
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: април 16, 2009, 17:01:51 »

Нашият не е точно ДЖ,идват с една мацка,той свири на йоника и пеят заедно и ни иска 800лв за цял ден!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: април 17, 2009, 12:07:13 »

Модератор: Не знам защо, този път започнахте да спорите в нощните часове, може би си мислехте, че постовете и споровете, които опорочиха отново темата няма да бъдат изтрити. Явно, че някой хора не разбират от забележка и просто следващият път ще си получат БАН. Темата е полезна за бъдещите булки и не си струва заради трима-четирима души да я заключваме.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: април 17, 2009, 12:09:01 »

DJ-ите (както май и доста други услуги) в София са доста по-ефтини от Варна, хм.
Аз 50 лв. на час не съм срещала като цена май. Минимума е 400 лв за 5 часа. Имаше един, който каза 250, но после някакви наеми за незнам си какво и то пак отиде към 70-80 на час. Ама иначе всеки е ПО от другия, в това спор няма....
Искам и да попитам ако някой може да ми каже имена за Варна на DJ? Освен Съни, Уили (като добри) и Пламен Трушев, Р.Черкезов(като не добри). Ако можете да ми помогнете с някои от "добрите", че тези ако са заети, незнам какво ще правя girl_impossible
« Последна редакция: април 17, 2009, 12:23:46 от mucito » Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: април 17, 2009, 13:32:06 »

Да и нашия DJ взима по 50лв на час и също има наем на някои неща, но те са допълнително и може да не ги включваме ако решим.
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #245 -: април 17, 2009, 15:17:32 »

За какви наеми става дума?Споделете sad
Активен
peteto77
Сватбар
***
Публикации: 185



« Отговор #246 -: април 17, 2009, 15:38:10 »

Аз май яко съм се прецакала с ДиДжея. нашия ни поиска 70 лева на час, а вече от две булки и две агенции разбрах, че стандартната цена е 50. Какво да направя - да преговарям с него да ми намали цената или направо да му отменя ангажимента?

по-добре недей се пазари... да не ти спретне някой номер или врътне някой гюбек на сватбата
  girl_impossible
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #247 -: април 17, 2009, 15:56:45 »

Аз май яко съм се прецакала с ДиДжея. нашия ни поиска 70 лева на час, а вече от две булки и две агенции разбрах, че стандартната цена е 50. Какво да направя - да преговарям с него да ми намали цената или направо да му отменя ангажимента?
Не си се минала.Този който ти го предлагат за 50лв. Със сигурност не е на същото ниво.Ако въобще има такъв.Възможно е в последствие да ти кажат за някои доплащания.Като гледам тука за някви наеми се говори. За мен тази цена не е реална. smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: април 17, 2009, 18:18:18 »

Този, който на мен ми каза 250лева ми поиска наем за апаратурата crazy
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #249 -: април 17, 2009, 18:24:38 »

mucito, аз бих ти препоръчала Галин Алексиев
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: април 17, 2009, 18:29:27 »

mucito, аз бих ти препоръчала Галин Алексиев
Мерси, записвам си го в списъка и него! А ти присъствала ли си на негова сватба или по препоръки?
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #251 -: април 17, 2009, 19:04:41 »

Този, който на мен ми каза 250лева ми поиска наем за апаратурата crazy

Хубаво е че ги казвате тези работи. Да видят и другите че ниските цени всъщност не са такива.Добре ще е и да ги кажете кои са тези дж. Привличат ви с ниски цени и после когато дойде момента и няма на каде да мърдате се опитват да ви рекетират,като ви изтърсват последния момент някакво доплащане. NO
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: април 17, 2009, 19:15:52 »

Хубаво е че ги казвате тези работи. Да видят и другите че ниските цени всъщност не са такива.Добре ще е и да ги кажете кои са тези дж. Привличат ви с ниски цени и после когато дойде момента и няма на каде да мърдате се опитват да ви рекетират,като ви изтърсват последния момент някакво доплащане. NO
Еми да, ще кажа. Става дума за Пламен Трушев. Писах му и-мейл и той ми отговори, че цената му е 250 лева (това беше преди около 2 месеца). Пратих кумата ни да се види с него, защото не сме в БГ и й имам доверие. Когато му е звъннала го е попитала отново за цената и той и е казл, че цената е 250 лева + отделно се заплаща наем за оборудването му + ако примерно сватбата е от 18:30 и искаме да дойде по-рано(има си хас да го искаме заедно с гостите да пристигне) му се заплаща допълнително. Та не се стигна до среща. След това прочетох доста мнения за него(повечето крайни- или "много е добър" или "провали ни сватбата", вторите надделяха и затова се отказах окончателно от него. Но мен ме подразни това, че скача с някаква ниска цена, подбива другите и после иска наем за нещо, без което няма как да води?!
Затова попитах тук за други варненски DJ, сигурно има кадърни и добри, но за сега аз имам 3-ма само!
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #253 -: април 17, 2009, 20:20:32 »

 С риск да бъде изтрито мнението ми аз казвам, че всичко се превърна в цирк. Какви са тези наеми на техника за стандартна сватба, какво е това чудо.  Явно има някаква криза на пазара /не тази около, която се шуми/ и за това си има причини. Толкова хвален ди джей да обявява такава цена и след това да иска наем е нещо объркващо дори за мен. Какво става ?
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #254 -: април 17, 2009, 21:54:17 »

Мерси, записвам си го в списъка и него! А ти присъствала ли си на негова сватба или по препоръки?
По препоръки, после изчетох мнения за него - всички бяха положителна и накрая се срещнахме с него. Невероятено позитивен и приятен човек, приема ваши и предлага свои предложения! Без колебания го избрахме!  danceg
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines