Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 23:18:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 213261 пъти)
 
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #210 -: април 02, 2009, 19:31:43 »

 За съжаление понякога и да иска човек не може да помогне. Много са хората, които работят в този бранш, но има и голям процент непознати. При избора си имайте в предвид, че много добри професионалисти /повечето от по-старото поколение/ нямат сайтове. Те не смятат, че това е нужно, за което са прави на 50 %.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: април 03, 2009, 14:21:38 »

някой може ли да даде впечатления за DJ Николай Мелин
Активен
mariana_popova
Ентусиаст
**
Публикации: 77



« Отговор #212 -: април 03, 2009, 20:02:39 »

Христо Дянков пуска и кючеци....при изрично уточнение да не пуска

Активен
zora
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #213 -: април 04, 2009, 20:32:26 »

Момичета,трябват ми тел на Арми и Митко Фънк Николов
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #214 -: април 05, 2009, 14:20:14 »

Момичета,трябват ми тел на Арми и Митко Фънк Николов
Митко Фънк Николов е от Варна. Ще ти пратя на лични телефона му.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #215 -: април 05, 2009, 15:22:57 »

Един малко глупав въпрос, но все пак...какъв мислите може да е броят на песните, които задължително да искам ди-джеят да пусне? Защото аз май прекалявам - имам доста голям списък с желани песни. Предполагам, че е индивидуално, но все пак, ако има някакви общоприети правила... huhhuh.gif
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #216 -: април 05, 2009, 15:49:49 »

Препоръчвам ти да се ограничиш с 10 песни.Но ако са ти малко не прекалявай.Не повече от 20.
В противен слчай рискуваш да провалиш купона.Освен теб ще искат и други да поръчат песен и ако песните им са повече от 10, ритъма на танците се нарушава.Освен това и различните ритуали и игри също нарушават танците.
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #217 -: април 06, 2009, 10:24:42 »

Амелия не се вдълбаваи толкова, добрия дисководеш работи самосотоятелно и добре , не поставяи такива условия, ще си развалиш сватбата!!!!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #218 -: април 06, 2009, 11:35:17 »

Как ще си разваля сватбата с пасни, които искам да ми пусне, защото обожавам???
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #219 -: април 06, 2009, 12:34:37 »

с това няма да я развалиш, ще я развалиш, ако поставиш прекалено много условия и ограничения на дисководещия, ако елиминираш по-този начин неговата роля и възможност за изява.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: април 06, 2009, 12:41:09 »

според мен кадърните DJ се настройват според ситуацията и подбират правилната фонотека. Може да им се кажат една две любими песни в процеса на партито, но според мен за DJ водил много сватби, какъвто е нашия е меко казано глупаво аз да му казвам как да си върши работата все едно някой на мен да ми казва как аз да върша най-добре своята pleasantry
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: април 06, 2009, 12:43:25 »

Има тема за музиката по сватбите, не се отклонявайте!!!!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #222 -: април 06, 2009, 12:44:01 »

еее, не. Нямам предвид да му казвам как да си върши работата. Просто искам някой любими песни да се пуснат. Нищо повече. Единственото ни изискване е какво да не се пуска и то се заключава с няколко изброени изпълнителя, което не ми се вижда непосилно.

Извинявам се! Приключваме с коментарите.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #223 -: април 07, 2009, 10:22:54 »

еее, не. Нямам предвид да му казвам как да си върши работата. Просто искам някой любими песни да се пуснат. Нищо повече. Единственото ни изискване е какво да не се пуска и то се заключава с няколко изброени изпълнителя, което не ми се вижда непосилно.

Извинявам се! Приключваме с коментарите.

Тъй като видях мнения по въпроса дадени от странични хора, в смисъл не са Dj-и, мога да помогна по темата.
Не е проблем да дадеш списък с песни на Dj-я. Един добър Dj няма да го приеме като ограничение, дори напротив това ще му даде насока за музиката която харесвате. Разбира се в комбинация с останалите стилове и видове музика (от позволените smile ), добрият Dj ще съумее да вмъкне и вашите песни така че да не се нарушава баланса в музикално отношение. Има такъв момент, когато някои младоженци дават цяло DVD с музика, и тогава нещата излизат извън контрол. За една сватба минават около 100-130 песни и ако младоженците дадат DVD което събира 600 песни, нали се сещате че няма как да стане. Dj трябва да избира от тия 600 песни, което наистина ще го натовари доста а и дали избраните от него песни ще са измежду най-желаните от младоженците? Нормално е изборът на специални песни да се ограничи в рамките на 15-20 песни. Ще има и желания от страна на гостите, ще има и ритуали, за което също има нужда от технологично време. Дайте няколко песни, дайте няколко изпълнители или групи и оставете Dj да поеме нещата. Ако е слаб като Dj, каквато и музика да му дадете, и нищо да не му давате - пак няма да се справи. Затова внимавайте кого избирате!!!   
« Последна редакция: април 07, 2009, 13:03:05 от DjNick Mc » Активен
mish
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #224 -: април 09, 2009, 10:30:25 »

Здравейте млади хора ! Вие виждали  ли сте фотограф с басмяно ,късо панталонче и джапанки с кални крака, и видео оператор по потник и мръсни скъсани дънки ? Ето за това отварям тази тема.  beating Недопустимо е на този , толкова тържествен ден , когато сме обградени от толкова красота и блясък , между нас да има такива хора . Наше право е да търсим интелигентни хора с разбиране , които да се  отнесат сериозно към нашия празник . Какво мислите вие ?
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines