Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 01:33:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 213274 пъти)
 
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 28, 2009, 21:44:39 »

BeRa, от София съм. Ако знаеш някой добър DJ, пиши ми на лични ако трябва. Мерси
Активен
maya88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #181 -: март 29, 2009, 14:31:27 »

На мен също ми предстои и честно да си кажа съм притеснена Мисля си за Велико Търново  или Арбанаси ли Мнооого съм объркана Фотографи оператори  Ужас!  Къде ли ще ги търся как ще си направя избора и то проблема ми е че не ми се ще да рзчитам на сватбени агенции Дали те поемат отговорност за качество след като не са преките изпълнители   
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #182 -: март 29, 2009, 15:10:04 »

Имам чувството, че някой хора в тази тема за нищо ги нямат парите. Познавам видеоператори, единият от които работи в БНТ, взимащи от 400 до 500 лв за филм. Една напълно реална и достатъчна цена. И крайният продукт на тези хора е добър и напълно приемлив за целта, за която е създаден. Престанете да се опитвате да убеждавате хората, че трябва да платят хиляди левове, за да останат доволни!
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #183 -: март 29, 2009, 15:47:39 »

Извинявам се:))Това за фотографа го бях пропуснала. В такъв случай цената звучи несериозно наистина и аз лично доста бих се усъмнила в качеството. Но пък 750лв за двама оператори, единият от които вероятно няма да снима през цялото време, мисля че е ок.
« Последна редакция: март 29, 2009, 15:54:05 от zipper » Активен
maya88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #184 -: март 29, 2009, 16:52:18 »

Мисля си че разлика в цената е нормално да има и разлика  в качеството   аз лично винаги съм злагала на това Но пък защо са ми двама  оператора след като единия няма да снима  Да мисля ли че  750 лв  е нормално за видео но качествено а за фотографа отделно ли ще трябва
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 29, 2009, 17:31:14 »

Момичета...за тези които си търсят фотографи за сватбата ето  един линк...

http://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=AUTHORS&SYMBOL=a

това са всякакви фотографи и от всякякви краища на страната...това е хубавото че може да се види и директно способностите на всяки...по азбучен ред са наредени и като кликнете ви отваря профила на самия фотограф...остава да разгледате галерията и да прецените...

ето това е моят   http://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=USER_PROFILE&USER_ID=4405

това му е и другия сайт   http://www.heaven-studio.net/
Активен
maya88
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 27



« Отговор #186 -: март 29, 2009, 18:50:32 »

 Не зная дали е това истината но от друга тема подадоха ако мога да съм полезна този адрес  http://www.wedlife.ru/member174/photo/1213/   Разгледах го че то само сватбена фотография Поне ако не друго ще придобия предства какво да искам Може би ще събера информация  и за този човек пише и Велико Търново
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #187 -: март 29, 2009, 19:37:48 »

Точно така, разгледай го, повечето сватбени фотографи си имат саитове, не не нужно до ровиш хилядите потребители на фото форум.Много трудоемко е.Търси разгледаи и още, вашия град е малък , не вярвам предлагането да е чак толкова голямо, виж и съседни близки градове.
Активен
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #188 -: март 29, 2009, 22:14:01 »

Здравейте, преди време попитах тук за диджей, но нямах много отговори, а сега виждам, че и разни вещи в занаята се навъртат, та пак ще питам. Трябва ми диджей, който да има богата рок фонотека, да не се притеснява да пуска метъл наред с латино, диско и евъргрийни (т.е. да може да прелива от един стил в друг) и да има добра озвучителна техника. Също така той ще трябва да води ритуалите, но по възможност да не пее върху песните, да не пуска изтъркани шегички и да усеща публиката.

Не знам дали такъв съществува pardon, но моля ви, ако знаете кой би могъл да се справи с подобна сватба, да ми кажете, защото музиката е много важна част от нашия живот с годеника ми и искам тя да е на ниво и в деня на сватбата ни.

Надявам се да успеете да ми помогнете. Благодаря
  Здравей миличка,ако мога да ти помогна с нещо-заповядай,ще ти помогна с такъв DJ ,но на лични ще ти изпратя негови координати
« Последна редакция: март 29, 2009, 22:16:18 от salasar » Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #189 -: март 29, 2009, 23:13:28 »

A, snowhite! Още ли не си намерила диджей??? Пробва ли каквото ти препоръчах? Ако не си - пробвай - там няма грешка за което търсиш!  good  Ако имаш въпроси, пиши на лични!
« Последна редакция: март 29, 2009, 23:15:14 от siyana » Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 30, 2009, 10:57:44 »

Заключвам темата. Всички мнения, които не отговаря на темата, водят се спорове или има реклама ще бъдат изтрити. Мария Лакова на първа страница ви е предупредила, но явно никой не се съобразява. Това е тема, която да бъде в помощ на бъдещите булки, а не арена за спорове.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 30, 2009, 14:11:37 »

Такаааа, след 4-часово триене на напълно безсмислени и не по темата постове я отключвам. Многократно сте били предупреждавани от модераторите за отклоняване от темата и добрия тон. Либералното отношение в тази тема приключи, след като не могат да се спазват елементарни правила. От сега нататък всяко мнение, което по някакакъв начин обижда някого, неотговаря на темата или се отклонява от нея ще бъде изтривано без обяснения. Тове е тема за взаимопомощ, а определени потребители я превърнаха в нещо съвсем различно. Надявам се този път добре да сте разбрали за да не я заключим за постоянно.
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #192 -: март 30, 2009, 17:57:12 »

Извинявам се:))Това за фотографа го бях пропуснала. В такъв случай цената звучи несериозно наистина и аз лично доста бих се усъмнила в качеството. Но пък 750лв за двама оператори, единият от които вероятно няма да снима през цялото време, мисля че е ок.
Двама оператори са добър вариант. Единия върви с младоженеца, а другия е с булката. Така се хващат много важни моменти. Лично аз съм работил по този начин на няколко големи сватби. Също по време на ритуалите и в ресторанта се хващат различни ракурси. 750 лв. е нормална цена за двама оператори в екип.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #193 -: март 30, 2009, 18:38:45 »

Разгледах сайтовете на няколко фотографи и оператори и забелязвам, че те формират цените си според камерата/апарата, които ще използват за снимането. камерите са дадени, но с някакви означения, които само специалистите в тази област разбират. Молбата ми към фотографите и операторите пишещи тук е, ако е възможно, да направят някаква кратка справка /на български език по възможност/ кои камери/апарати си струва да се използат, кои са средна хубост, кои не са добри и т..н  не знам дали го обясних - няккаво инфо за камерите и апаратите. Все пак да добием представа. Защото, аз примерно, няма да направя разлика и да дойде с такава, каквато и приятелката ми има вкъщи...
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #194 -: март 30, 2009, 22:46:44 »

Здравеи относно камерите и апаратите има доста сериозни спекулации, не знам кои лично ще се наеме да ви даде подробна справка, а и ще се разгорещи много сериозен спор след това.А доста по важно от апарата е задапаратното устроиство, тоест човека.По напред бях писал как се избира видео и фото, но при чистката изчезна.Ще го пусна утре пак, иначе накратко, прегледаи картината, и то основно във вътрешни помещения и на по тъмно, там издъхват евтините камери.А за фотографа - лична преценка, добрият и с по-евтина техника твори чудеса, лощият и с най-скъпата нищо.Освен това за снимката обективите са по важни от апарата, а това съвсем не е тема за тук.Моя съвет е да не задълбавате прекалено в тези детаили за да не се объркате повече.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines