Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 17:58:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 213322 пъти)
 
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 23, 2009, 18:00:22 »


pure_love, мога да ти дам координатите на DJ Емо, много симпатично младо момче, има доста голям опит и интересни идеи... ако те интересува пиши на лични





« Последна редакция: март 30, 2009, 17:56:59 от goldi » Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: март 23, 2009, 22:16:29 »

Момичета, бихте ли ми препоръчали свестен Ди джей за София. Като казвам свестен имам в предвид не да пуска каквото той си реши, а да се съобрази с нашите предпочитания, с които предварително ще сме го запознали. Искам да е забавен и веселяк, да пуска шегички, но да не прекалява с това и да са възпитани и разумни, и по възможност да не прекъсва всяка песен, за да се изцепи с някоя простотия, с което да досади на всички. И да умее да провежда добре всички игри. Всички хвалят Стоян Петров, но е зает на моята дата. Ако някой има координати на Пепи Дянков моля пратете ми на лични ( някъде бях прочела, че той вече не се занимавал с това, но не знам точно как стоят нещата). Разчитам на вас  good
Провери тук ! Лично впечатление много добър и интелегентен човек ! http://www.profesionalno-ozvuchavane.com/
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: март 24, 2009, 20:29:48 »

Мале, какъв спор се е разгорял тук nea. Не желая да коментирам, но само моля, нека да не излизаме от добрия тон.

Не искам да сменям темата, но имам среща с диджей скоро и бих искала да знам коментарите ви за ди джей Антъни, тъй че ако имате наблюдения, помагайте. Мерси
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #168 -: март 24, 2009, 23:01:04 »

В опит да спра невъзможните вече спорове в тая тема ще задам един въпрос. Това е едно мое притеснение относно фотографа за сватбата. Седнах и си направих списък с изискванията и нещата, които държа да се направят, въпроси и т.н. Стана повече от страница голям формат, ситен почерг.  blush Въпросът ми е един професионалист дали би ми изслушал и удовлетворил капризите и желанията или би се засегнал, че му се ограничава творчеството и някак си се проявява недоверие към работата му? питам, защото в друга сфера съм имала такива сбъсъци с хора, които бяха изключително възмутени как така аз ще си позволявам да им се меся и да имам изисквания, че те били перфектни и не може аз да давам напътствия...
Активен
Влади Балевски
Сватбар
***
Пол: Мъж
Публикации: 158



« Отговор #169 -: март 24, 2009, 23:23:50 »

В опит да спра невъзможните вече спорове в тая тема ще задам един въпрос. Това е едно мое притеснение относно фотографа за сватбата. Седнах и си направих списък с изискванията и нещата, които държа да се направят, въпроси и т.н. Стана повече от страница голям формат, ситен почерг.  blush Въпросът ми е един професионалист дали би ми изслушал и удовлетворил капризите и желанията или би се засегнал, че му се ограничава творчеството и някак си се проявява недоверие към работата му? питам, защото в друга сфера съм имала такива сбъсъци с хора, които бяха изключително възмутени как така аз ще си позволявам да им се меся и да имам изисквания, че те били перфектни и не може аз да давам напътствия...

Хубаво е, когато клиентът знае какво иска - за това, в крайна сметка, си плаща и има правото да го получи, респективно.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: март 24, 2009, 23:28:20 »

Амелия, според мен, много зависи как му поднесеш всичките си желания. Единственият начин, който може да мине безболезнено е да се опиташ да си понаизустиш списъка, защото ако излезеш с листа, човекът насреща настръхва и е готов за битка. И после се започва: "А това може ли да стане?", "Ето това винаги съм си го мечтала, ама не знам дали не съм твърде глупава?", "Знам, че е малко странно, но майка ми иска да има снимани чинийките под саксийте в ресторанта, пък, нали ми е майка, искам да й угодя!" и неща от този род с много усмивки. И може и съвсем небрежно да го помолиш човека, като стане сериозна работата и той ще снима, да си записва, защото ти ще ги забравиш нещата, за които сега се сещаш и след това винаги ще те е яд. Е, някои хора приемат изисквания и ограничения на творческия си импулс, но никога не може да си сигурна. Усмивка му е майката good
Активен
Dardalini
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 26, 2009, 09:57:53 »

Здравейте на всички,

Моята сватба е на 02 Май и снощи се срещнах  с DJ -я, който имаме намерение да ангажираме.За съжаления нямам отзиви за работата му.Не ми се стори много опитен въпреки че твърдеше,че е водил сватби досега и не съм очрована.Става дума за DJ Дидо тук в София. Дали някой го е чувал и да може да ми каже нещо повече?!?!

Не беше дошъл с някакви предложениения за програма и т.н., а на мен точно това ми се искаше да видя.
Ние живеем в София, но младоженеца е от Петрич и сме решили да правим сватбата там.Така че търся DJ ,който да се съгласи да отиде до там.Моля ви помогнете!!!

Crystal Този ли е DJ Емо за който вече споменахте- http://www.djemosec.com/contacts.html   ?

« Последна редакция: март 26, 2009, 11:38:49 от Dardalini » Активен
ivmon
Новак
*
Публикации: 7


« Отговор #172 -: март 26, 2009, 11:09:16 »

Здравейте,

От Варна съм и ми предстои сватба юни месец. От ресторанта Evergreen, в който ще празнуваме ми препоръчаха един DJ, с който работят но аз никога не съм чувала за него. Имате ли отзиви за DJ Иван Мантовски. За Варна става на въпрос????
Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #173 -: март 26, 2009, 12:10:11 »

Дардалини има един Емо които няма сайт, и тук май е добре популярен но тука телефоните маи бяха забранени да се пишат в темите, пиши на личен ако искаш ще го издиря и пратя, принципно е приятел на Стоян Петров, може и от него да искаш тел, а ако имаш притеснения за ДЖ, Соян Петров бих препоръчал, прочети форума, пише достатъчно за него.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: март 26, 2009, 13:50:23 »

Здравейте на всички,

Моята сватба е на 02 Май и снощи се срещнах  с DJ -я, който имаме намерение да ангажираме.За съжаления нямам отзиви за работата му.Не ми се стори много опитен въпреки че твърдеше,че е водил сватби досега и не съм очрована.Става дума за DJ Дидо тук в София. Дали някой го е чувал и да може да ми каже нещо повече?!?!

Не беше дошъл с някакви предложениения за програма и т.н., а на мен точно това ми се искаше да видя.
Ние живеем в София, но младоженеца е от Петрич и сме решили да правим сватбата там.Така че търся DJ ,който да се съгласи да отиде до там.Моля ви помогнете!!!

Crystal Този ли е DJ Емо за който вече споменахте- http://www.djemosec.com/contacts.html   ?


Става въпрос за друг Емо, който хвалим с Cristal, не е този на който сте пуснали сайта. Ако искате ще Ви дам координати. Нашия емо е изключително организиран и много добре подготвен smile Които иска координати да ми пише на лични ще му ги пусна Wink
Активен
Dardalini
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: март 27, 2009, 10:03:13 »

Благодаря на всички за коментарите и телефоните които ми дадоха  good smile
Снощи имахме среща,уцелихме на DJ и доволни ангажирахме човек за нашето тържество!
 danceg Един камък по-малко!
Активен
grazia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 120



« Отговор #176 -: март 27, 2009, 12:50:11 »

Според мен, естествено ако има време ще се срещна с няколко DJ-я. Аз съм от средно-голям град и общо взето избора не е огромен, но искам да си избера, а и както смятам че държа на водещ - оказа се че тя работи като дует само с един DJ, но така или иначе отзивите и за него са отлични.
А за фотографа-съвсм нямам офромен избор Wink, така че...Оператора вече е ясен
аз съм по-взискателна към общите снимки....преглеждах стари снимки и на едно кръщене( на някой от братовчедите), вуйна беше седнала на стол а цялото и семейсто я бяха хванали за ръката и се бяха наредили около нея, как да го опиша по-точно незнам, но хем всички се виждаха, хем бяха хвнати за ръце - много държа на нещо такова, имам и други желания, дано фотографа може да откликне на моите искания...
Но определено ще се спра на DJ, които има опит зад гърба си и е ЧОВЕЧЕН! Миналия месец говорих с един мнооого популярен и второто му изречение беше колко ще стува.  O_OНито да ми оплакне очите колко е добър, какво може да направи - ами направо от вратата за краката - ми не става така! NO
Активен
pyrpise
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #177 -: март 27, 2009, 22:47:22 »

Здравейте,

Искам да попитам нещо относно фотографа.

По-нагоре във форума намерих две имена Йордан Пачев и Румен Владимиров.

Някой може ли да ми даде повече информация за тях. Има ли някой които да ни даде отзиви от личен опит.

Мерси много
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: март 27, 2009, 23:19:48 »

Здравейте, преди време попитах тук за диджей, но нямах много отговори, а сега виждам, че и разни вещи в занаята се навъртат, та пак ще питам. Трябва ми диджей, който да има богата рок фонотека, да не се притеснява да пуска метъл наред с латино, диско и евъргрийни (т.е. да може да прелива от един стил в друг) и да има добра озвучителна техника. Също така той ще трябва да води ритуалите, но по възможност да не пее върху песните, да не пуска изтъркани шегички и да усеща публиката.

Не знам дали такъв съществува pardon, но моля ви, ако знаете кой би могъл да се справи с подобна сватба, да ми кажете, защото музиката е много важна част от нашия живот с годеника ми и искам тя да е на ниво и в деня на сватбата ни.

Надявам се да успеете да ми помогнете. Благодаря
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #179 -: март 28, 2009, 21:17:42 »

 Смисълът от присъствие на двама оператори на сватбата се налага само в случаите на богата и дълга по времетраене програма в ресторанта - водещ, поп или рок група, балет, танцов състав и т.н. и голяма сватба в голямо помещение с подчертано присъствие на развлекателна програма. Според финансовите възможности е добре да присъства втората камера в дома на булката, съвета, църквата и началото в ресторанта при посрещането на младоженците. Във всеки друг случай присъствието е излишен и ненужен разход.
 750 лв. за двама оператори с две камери и фотограф е нереално ниска цена. Няма да обяснявам защо.
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines