Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 19:32:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 213323 пъти)
 
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 25, 2009, 11:40:57 »

О,не, за София става въпрос, извинявам се, че не съм доуточнила, но незная откъде имам името му. Ако е от Варна обаче, едва ли ще има смисъл!?
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 25, 2009, 13:34:03 »

Да, той е от/във Варна  Girl_hide
Активен
valka83
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #92 -: февруари 25, 2009, 14:28:26 »

Приемам идеи за DJ,видео и фото,защото с фотографката която ме свързаха е заета.Моля помогнете.
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: февруари 25, 2009, 20:40:18 »

Момичета да ви попитам за ДJ Галин Алексиев, ДJ Иво фолка, DJ Румен Черкезов. Ако някой има впечатления от тях моля да ми напише на лични. Мерси!
Активен
valka83
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #94 -: февруари 26, 2009, 12:38:20 »

Здравей pepina83,може да ми пратиш кординати,но на Яков- не,вече имам поглед на негова работа и много нагласени ми се струват снимките.Поне на мен не ми допада.Виждам ,че много го хвалят,ама аз и малко бягам от такива хвалби.Точно за този Пламен от Зани ми бяха казали познати .Снимали са някаква сватба с Руска Иванова-фотограф на която гледах албума от въпросната сватба, но е заета за 22.08.Като каза,че е заета и не се сетих да му звънна.За тези от ДИД,те не са ли софийска агенцияили е съвпадение на имена?Събирам още предложения. Благодаря
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 26, 2009, 13:10:18 »

valka83 ако искаш разгледай ми албума със снимките, мога да ти дам координати на моят фотограф , както и на оператора ето тук можеш да видиш началото на сватбеното ми двд http://msimeonova.multiply.com/video/item/4/4
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 26, 2009, 13:11:06 »

ето и още една част от двд http://msimeonova.multiply.com/video/item/5
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: февруари 27, 2009, 11:25:04 »

Ние се спряхме на DJ Галин Алексиев за нашият празник и ще се радвам ако някой сподели мнението си за него.
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #98 -: февруари 27, 2009, 13:51:33 »

Ние се спряхме на DJ Галин Алексиев за нашият празник и ще се радвам ако някой сподели мнението си за него.
Добър избор сте направили за Галин . Има около 20 годишен опит, хубава апаратура и не е скучен, прави и различни игри с младоженците.
Активен
yoyo1
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #99 -: февруари 27, 2009, 17:27:27 »

Здравей pepina83,може да ми пратиш кординати,но на Яков- не,вече имам поглед на негова работа и много нагласени ми се струват снимките.Поне на мен не ми допада.Виждам ,че много го хвалят,ама аз и малко бягам от такива хвалби.Точно за този Пламен от Зани ми бяха казали познати .Снимали са някаква сватба с Руска Иванова-фотограф на която гледах албума от въпросната сватба, но е заета за 22.08.Като каза,че е заета и не се сетих да му звънна.За тези от ДИД,те не са ли софийска агенцияили е съвпадение на имена?Събирам още предложения. Благодаря



ДИТ са Пловдивска фирма
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 02, 2009, 08:58:26 »

Понеже управителя беше зает с нашето тържество в момента и неможа да им обърне много внимание,набързо им обясни кога има свободни дати и им даде визитка да се разберат допълнително. Аз само чух че за юни или юли,не чух добре всичко е запълнено. После не знам какво си говориха  и пак чух да казва че и за септември вече са се позапълнили датите. Не вярвам да ги е излъгал защото какъв е смисъла? Та мислиш  ли че тези дж имат нужда от реклама във форум като този щом управителите на такива ресторанти ги препоръчват така дирекно?

Само една вметка ако позволиш... Обичайна практика на ресторанти/хотели, в които се провеждат множество сватби е да препоръчват един или друг Ди Джей. По мое мнение правят така, защото или са близки или по-скоро имат парично споразумение с въпросния Ди Джей като комисионна ако при препоръка - той бъде нает от младоженците.
Директното препоръчване на  Ди Джей не е показател за това, че той е точния човек за вашата, нашата или която и да е друга сватба. Едни хора биха искали по-приказлив Ди Джей, други повечко музика и т.н.

Много се радвам, че вашия Ди Джей е удовлетворил желанията и очакванията Ви и сте се веселили страхотно! Пожелавам ви много любов в по-нататъшния Ви съвместен живот! smile
Активен
pufi
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #101 -: март 02, 2009, 14:39:28 »

Искрено ми препоръчаха Иво Миланов за фото и видео.Някой нещо да ми каже за него.... girl_wink
Активен
eva2008
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 03, 2009, 20:25:34 »

Здравейте имам нужда от малко помощ  help
Дали имате информация за фотографите от danhillphoto или по точно Йордан Пачев
ще съм ви много благодарна на каквато и да е информация за него  Wink
А също и ако можете да ми препоръчате видеооператори
Благодаря ви предварително  smile
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 04, 2009, 09:48:26 »

Може ли някой да ми помогне с телефонния номер на DJ Петър Дяковgive_rose
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: март 04, 2009, 10:24:50 »

Искрено ми препоръчаха Иво Миланов за фото и видео.Някой нещо да ми каже за него.... girl_wink
аз не зная дали става въпрос за същия човек. Нашия видео оператор се казва Иво и работи в БНТ? ако е същия ще ти дам инфо smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines