Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 16:40:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 213241 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 19, 2009, 10:26:02 »

Джей Ицо  NO
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 19, 2009, 10:27:51 »

Ох, не е нашия, олекна ми blum
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: февруари 19, 2009, 13:19:59 »

Момичета помагайте, с някой свестен DJ , без селските изцепки, " младото супер готино семейство........" или от сорта " как булката запуши устата на свекървата". Искам нормален, възпитан човек готов за купони.
P.S.  да и ако някой има координати  на Христо Станков да пише на лични, препоръчаха го. Говорих с DJ Стоян, но той е зает за нашата дата.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: февруари 19, 2009, 14:41:46 »

milata84 ние бяхме с препоръчан DJ и останахме мн ама мн доволни.
Човека си разбира от работата. Ако искаш пиши ми на лични да ти дам координати.
Активен
akhala
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: февруари 19, 2009, 14:52:51 »

Момичета помагайте, с някой свестен DJ , без селските изцепки, " младото супер готино семейство........" или от сорта " как булката запуши устата на свекървата". Искам нормален, възпитан човек готов за купони.
P.S.  да и ако някой има координати  на Христо Станков да пише на лични, препоръчаха го. Говорих с DJ Стоян, но той е зает за нашата дата.

Ох, аз успях да намеря координатите на всичките Ди Джеи от препоръчания ми списък, освен на Христо Станков. Моля, помагайте!
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 19, 2009, 15:06:34 »

Май е доста трудно да го намерим този човек blum Включвайте се момичета
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 19, 2009, 16:55:51 »

Здравейте,
И аз имам подобни проблеми като вас. Не могада харесам видеооператор. Все попадам на някакви псевдоориентирани. Повечето ми казват "Ще снимам около 3 часа и половина от цялата сватба" от началото до края. И аз им викам ама как ще разбереш кое е интересно, за да не го пропуснеш, пък те - ее, имам опит. Струва ми се адски несериозно. Един даже ми показа сватба - американски модел. В Америка се търсело движението. Резултатът беше, че нищо не се виждаше. Всичко беше размазано. Моля пишете на лични за координати (сватбата е на 15. 08. в София)
А за DJ си избрахме Арми. Била съм на 4 сватби, водени от него Bravo Много е добър smile Просто цялата ми рода и приятели се ожениха с него  danceg и на четирите сватби музиката беше изцяло съобразена с изискванията на младоженците. Нямаше простотии и изцепки. Даже му чух гласа на една от сватбите на "Такъв е животът" *YAHOO*Ако някой иска повече инфо за него да пише на лични
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: февруари 19, 2009, 19:32:45 »

Ох, аз успях да намеря координатите на всичките Ди Джеи от препоръчания ми списък, освен на Христо Станков. Моля, помагайте!

Мацки, аз разполагам с телефоните на DJ Христо Станков. Ще ви го пратя на ЛС.
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: февруари 19, 2009, 22:22:44 »

Здрвейте !
МОмичета помогнете ми ,търсим си Диджей за нашата сватба във Варна.
Моляви ще се радвам да помогнете и да ми предложите някой добър .
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: февруари 20, 2009, 09:53:42 »

Момичета, някакви отзиви за Dj DoubleD или Пламен Трушев, или да ми препоръчате някого?
Също моля ви помогнете ми за фото и видео- гледам им саитовете, но маи нещо не мога да преценя (вижда ми се почти еднакво всичко
Благодаря ви много предварително  give_rose
Става въпрос за Варна
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: февруари 20, 2009, 10:06:26 »

Mucito, аз мога да изкажа изключително добри впечатления от личен опит от фото-услугите на Фотостудио Х във Варна.
Други добри са Фотеви - това по препоръки, не съм гледала снимки или видео от тях.
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 20, 2009, 12:19:43 »

 danceg Снощи се обадихме на Ди джей Стоян Петров и той е свободен за нашата датата. Другата седмица ще се срещнем, много съм щастлива, защото бях решила, че при такава известност и хвалби във форума, е ангажиран години напред....... Ще съм благодарна, ако някои каже какви въпроси и какво въобще се дискутира като се срещнем с ди джея?
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 21, 2009, 15:13:45 »

Zdraveite momi4eta ,kajete mi nqkoi dobar DJ vav Varna .
Imam koordinatite na DJ Dido i DJ Sunny znaete li ne6to za tqh,ne sam se svarzala s tqh vse o6te.Pritesnqvam se 4e nqmam mnogo vreme. give_rose
Активен
valka83
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #73 -: февруари 21, 2009, 18:16:59 »

Здрасти ,Ели! Мисля да се обаждам на тази фотографка,като ми дадат нейни кординати.Препоръчаха ми я и гледах нейна работа. Мисля да се срещнем.Дано да е свобона.Сега като пиша се сещам - да не би да ти минава сватбата през агенция?Защото тогава е малко по-скъпо,а и щом е извън града.Поне така ми казаха.Аз съм още в началото,но поразпитвам тук-там.
Активен
valka83
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #74 -: февруари 21, 2009, 18:35:31 »

Аз знам един добър DJ за П-в.Иван Йончев се казва.Била съм на сватба водена от него-страхотен е,но чух че не водел вече сватби.Нямам кординати.Друг който знам е DJ Миро,но пак нямам никакви кординати.Обаче ще търся.Някой, ако знае нещо.....
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines