Всичко за кумовете 8-ма част

(1/84) > >>

магито:
Старата тема - http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,34534.0.html

kali87:
Здравейте...да се разпиша и в тази тема :)

Проблема ми е следния. С кумувете сме се разбрали да си разменим като подарък по една екскурзия..т.е. да отидем някъде четиримата една, две седмици след сватбата.

Но вчера с моя мъж, обсъждахме това, че те дават доста пари за нашата сватба и няма да е лошо да им вземем още нещо. Нещо за дома, за семейството...но съм напълно блокирала и въобще нищо не ми хрумва - само някакви тъпотии.

Затова се обръщам за помощ към вас. Събирам идеи.

Бюджета е някъде около 100лв.

milenkata:
Щом са двойка е по- лесно според мен :)

Наскоро правих подарък на милото , излезе горе долу тези парички. Може да поръчаш да им направят картина - на тях двамата или ако имат деца на цялото семейство. Даваш снимка и ти се рисува, с рамка с всичко не би трябвало повече от 100- 130 лв да излезе. Зависи все пак с какво ще се рисува (тези с бои са по- скъпи) или ако са с чувство за хумор може да им поръчаш карикатура....

Или пък , както ние мислим за нашите кумове, да им направим колаж със снимки с най-добрите ни моменти заедно и по отделно (в нашия случай кума и милото се познават от деца и ще включим детски техни снимки и тн.)

Ако не те грабват тези идеи, можете винаги да им вземете нещо полезно за домакинството, което ти е направило впечатление че все не им достига времето да си купят :)

Успех

blackisback:
Ако става въпрос за декорация, а хората са вярващи - икона! Иначе домакински уреди - роботи, хлебопекарни (има за малко над 100лв).

kali87:
А какво ще кажете за бутилка хубаво вино, в хубава кутия с етикет, направен специално за тях..в смисъла на "честито кумство"

По-скоро си мислех за нещо такова като сувенир, за да не се почувстват неудобно.

Другото, колкото и тривиално да е, си мислех за сервиз някакъв или пък прибори за хранене - пак в някакво хубаво куфарче

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница