Сватбени фотографи - 5-та част

(1/84) > >>

Teo:
Временно темата е заключена!

Старата тема ще бъде почистена от обявите и ще бъде пусната обратно.

Shaiya:
Тъй като темата за сватбените фотографи е заключена, а не намерих друга, ще питам тук:  :offtopic:

Някой ползвал ли е Симеон и Весела Танчеви? По принцип са от Пловдив, но снимат в цяла България. http://www.tanchevi.com/ Цените им са доста добри и чак се съмнявам =) Но пък ми ги препоръчаха... Ако някой ги е ползвал, да сподели?

Sunshine87:
Цитат на: Shaiya в март 11, 2014, 09:55:14

Тъй като темата за сватбените фотографи е заключена, а не намерих друга, ще питам тук:  :offtopic:

Някой ползвал ли е Симеон и Весела Танчеви? По принцип са от Пловдив, но снимат в цяла България. http://www.tanchevi.com/ Цените им са доста добри и чак се съмнявам =) Но пък ми ги препоръчаха... Ако някой ги е ползвал, да сподели?


Като избитра фотограф бях на среща с тях. Симпатична двойка са, ниски цени- но за тях не очаквай нещо по- различно....Качеството може да го постигнеш и сама с любителски фотоапарат

stoyanov:
Цитат на: Sunshine87 в март 11, 2014, 10:00:16

....Качеството може да го постигнеш и сама с любителски фотоапарат


Съгласен съм донякъде. Зависи, бих казал аз. Аз съм бил на сватби като видеооператор, където например снима фотограф с известно име, успоредно снима и приятелката на булката (фотограф- любител, но с хъс), накрая снимките на приятелката бяха по-добри от известния фотограф. Факт! А и не  само в този случай. Относно цените -  Да, има колеги, които работят на по-ниски цени, но правят страхотни снимки. Има и такива, които ще ви вземат огромна сума, а като цяло няма да сте много очаровани или отчасти доволни. Всичко е относително, а мнението субективно. Сем. Танчеви не ги познавам лично, но от това, което виждам, цените им са прилични, снимките им са добри.

djdimi:
Цитат на: Sunshine87 в март 11, 2014, 10:00:16

Като избитра фотограф бях на среща с тях. Симпатична двойка са, ниски цени- но за тях не очаквай нещо по- различно....Качеството може да го постигнеш и сама с любителски фотоапарат


Да ама не...не става с любителски апарат, а дори и да имате професионална камера и обективи за над 15 000 лв. пак няма да направите професионално изглеждащи снимки...Това е все едно да дадеш ракетата на Григор Димитров на първия срещнат и да очакваш да победи Роджър Федерер :) ... Танчеви се опитват някак да се рекламират в сайта с различни профили :)...лошо няма, само взе да дразни вече, хората не са слепи, на това ако му викате качество, честито :)


[Снимката е свалена поради оплакване от праводържателя]

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница