Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 15:29:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища Юли ,Август и Септември! 2  (Прочетена 115024 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 21, 2009, 19:50:51 »

jasmine мила честита розова новина , и името е много хубаво  Bravo smile
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 23, 2009, 00:06:36 »

Благодаря ви сладурчетааааа blum.И аз много се радвам yahoo
no4ko24,като те гледаха на видеозон ли ви казаха,че ще си имате момче?Ако не,можеш да се надяваш тайничко като мен за момиченце Wink,докато не потвърдят като на нас 85% девойка tease,въпреки че всички си мислеха даже и аз ,че ще бъде момче,но....... pardon.
Незнам,но аз за пореден път се убеждавам,че когато искаш нещо толкова много и толкова силно,то става,така,че следвайте мечтите си момичета и никога не се отказвайте Wink
Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 23, 2009, 07:46:05 »

Привет мами! В четвъртък бях на консултация и всичко за сега е наред. Нашето момче е почти винаги будно........много рита бе....
Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 23, 2009, 07:47:06 »

Как мислите дали това е признак,че ще бъде нервно бебе pardon
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 23, 2009, 08:07:10 »

Как мислите дали това е признак,че ще бъде нервно бебе pardon

Мнеее не мислим  blum blum blum
Беба беше адскии бурна в корема на мама,но се оказа едно доста спокойно бебе  smile
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 23, 2009, 09:35:51 »

Jasmin мила не винаги това което искаме става  =]На мен ми беше като фикс идея за момиче бях сигорна в 6 то си чувство и всички мислиха че ще е момиче ужасно настроена за това се оказа момченце pardon
Да ми е живо и здравичко сладурчето пък другито........... danceg
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 23, 2009, 09:44:01 »

Даниела,много се радвам,че мъничето ти е така игриво Bravo Сега има повече място за въртене...При мене сега е по-често като побутване и намистане и все едно се обръща от едната страна на другата pardon
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #52 -: февруари 23, 2009, 10:19:06 »

jasmine честита розова   baby_girl новина, много се радвам, че ти се сбъдна желанието  yahoo
Ние не 4.03 със сигурност вече ще разберем дали ще имаме момиченце, след като първо ни бяха казали мъж, но после на 4Д бяха убедени , че е момиче  yahoo yahoo yahoo
И името е 6 точки, поздравления, аз още нищо не мога да си харесам като име, но има време...

daniela_sl  радвай се, че бебето е активно, така сигнализира на мама колко много я обича постоянно    banana   И моето е от шавливите  danceg, снощи бяхме на театър и ме риташе точно където на трябва, раздигах целия ред да ходя до WC  blush

Дидето 100% ли се знае, че при вас ще е момче? На мен много рано ми казаха пола и се оказа, че са сбъркали  Wink

Zahira™ аз се записах при Роси на йога за бременни, почвам от март, после ще разказвам good
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 23, 2009, 10:22:04 »

Маги ми в 6 месец съм и го видях пишока многоясно даже докне ми каза  само вика виждаш ли какво бебе ще си имате и  blushи му се виждаше ясно пишлето Утре ще пусна една снимка на пишока  blum
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 23, 2009, 10:25:33 »

Здравейте и от мен. Ние събота и неделя бяхме на вила, и аз си потанцувах, музиката беше на 6, и като си легнах бебка такива шутове ми наби, че вече съм сигурна, че я усетих, защото досега беше като гъделичкане. Явно и наруших нощния сън , вчера цял ден не е мърдала, сега пак ме побутва. То всеки ден към 10-10,30 сутринта и на едно и също място, даже взех да се чудя дали е тя.
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #55 -: февруари 23, 2009, 10:27:22 »

Диде, чакаме снимките с нетърпение  good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 23, 2009, 10:30:21 »

Jasmine честита розова новинка!
mmagi чакам с нетърпение да разкажеш за курса по йога. Аз също мислех да се запиша за март но нито в Гаятри, нито в Мандала има засега часове, които да ме устройват заради лекциите, а вече като свършат през май ще мога да ходя.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 23, 2009, 10:43:21 »

Jasmine, поздравления за розовата новина и прекрасното име  Bravo
Аз още не съм избрала окончателно име, а и таткото каза че е много рано. Ще изчакаме най-вероятно да разберем пола и тогава ще го мислим. smile
Аз за щастие нямам киселини, въпреки че ям много кисели и солени храни, но с килограмите съм вече + четири пет Ashamed и то ги трупам само в средната част на тялото, та вече имам затруднения с дрехите  angry
Гимнастика мисля да почна от другата седмица, но в къщи. Нещо не ми се ходи на йога или гимнастика с група. Чакам да се оправи времето за дъъълги разходки. chee
По принцип имам желание за училище за бременни, но не знам дали някъде има събото неделни.
Вие правите ли нещо по въпроса с детската стая/кът?
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 23, 2009, 10:53:51 »

Срам, не срам ще ви  кажа че не мога да се ориентирам в седмиците и месеците на бременността. Ето от този линк http://www.bazarbg.com/migera/months.htm си изчислявам в кой месец съм. А пък сега гледам линийката на Наталия  и се чудя в коя седмица ще вляза в четвъртият месец ? crazy
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 23, 2009, 10:57:25 »

Дарлин аз се ориентирам по тази табличка е най-лесно
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines