Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 16:43:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватба във ВАРНА !!!!!!! част 2  (Прочетена 144418 пъти)
 
danika
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


Да живее любовта!


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: април 08, 2009, 15:49:20 »

Един съвет за медицинските
Направете си ги в Надежда, иначе ще имате проблем в Ритуална зала
Надежда и съвета са обвързани в някаква корупционна схема и си менкат младоженци, и се делят едни проценти, така че да ти е мирна главата отиваш в Надежда даваш там колко бяха 10 лева ли колко не знам, бият ти всички печати и си готова.
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: април 08, 2009, 15:55:51 »

Днес питах, 55 лв. на човек е там !!!
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #407 -: април 08, 2009, 15:58:07 »

Аз даже разбрах, че в Надежда излизат най-евтини и няма разхождане насам-натам.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: април 08, 2009, 16:06:25 »

Днес питах, 55 лв. на човек е там !!!
И аз съм чувала разни подобни цени за там. За схемите не бих се учудила, след всичко прочетено тук съм много отвратена от тази ритуална зала.
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: април 08, 2009, 16:14:26 »

Аз се надявам, че всичко и по организацията и по самата сватба и за мен и за Вас ще мине супер, без никакви проблеми.
Обаче трябва да си призная, че сме доста гадни българите (съжалявам, че го казвам, ама си е факт). Всеки се чуди само как да те прекара! И не се научихме какво е добро обслужване! Никой не го интерсува дали и колко бил специален повода за хората и дали ще им развалят настроението или не, важното да се прибере някой лев! Това - доказване на фирмата, утвърждаване на добро име, авторитет - никой не го интерсува!
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: април 08, 2009, 16:17:02 »

Оле, извинете ако горният ми пост е доста черноглед  blush Аз всъщност съм си голяма оптимистка по природа, ама нещо изпуших smile
Активен
vliubenata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #411 -: април 08, 2009, 16:23:40 »

Ей радвам се че заговорихте и за нашият ресторант (Корал)и чувам само хубави неща. За мен това е най-подходящият ресторант за сватба, след Сириус бийч,но там ни казаха че не правели сватби през лятото,защото няма къде да си изхранват гостите danceg
За Сириус Бийч и на нас така ни отговориха. Казаха ни, че организират сватби едва след 25 септември (май тази дата беше)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: април 08, 2009, 19:29:12 »

Момичета ние си правихме медицинските в Надежда и съм доволна слагат всички печати които ти трябва и стават за един ден.Препоръчвам ги с две ръце.А и са мн внимателни.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: април 08, 2009, 21:40:03 »

За Надежда съм писала и преди. 110 лв. за медицински са грешни пари. Поне 10% от тях се връщат в ритуалната зала. В София са в пъти по-евтини медицинските дори в частните центрове. Миналата година бяха по 45 лв. на човек в Надежда, явно са вдигнали тарифите. Тия от ритуалната и обкръжението им са се самозабравили.

П.П. А изискването за ТУБ диспансер е напълно незаконно, тъй като туберкулозата е лечима болест и е пълен абсурд да се иска такова нещо. В София НЕ иска никой ТУБ диспансер.

Да не говорим, че същите тия "изрядни" хорица от ритуалната във Варна са оженили болният от шизофрения, който е ослепил това момиче Виктория от "Мюзик Айдъл". Така че хич да не ми се правят на много примерни!

« Последна редакция: април 08, 2009, 22:13:06 от snezhito » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: април 09, 2009, 07:44:56 »

Снежи на нас от Ритуална зала Смолян също ни искаха да имаме ТУБ така че за това не ми се вярва да е приумица на Ритуална зала Варна.
А така или иначе толкова вървят май медицинските навсякъде но няма да се разхождаш 5 пъти за едно нещо и ще те боцнат само веднъж и то доста внимателно/на Ген.Колев/.А и не вярвам че момичетата ще могат да отидат до София за медицинските.


В корал съм била на голяма сватба-300 човека и на малка сватба.Бяха го организирали мн добре и на двете а и на мен не ми се видя никак ниска.Залата е красива и практична .Всеки си преценява какво харесва и какво го устройва.Но съм била там на сватба и правят хубави сватби.
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: април 09, 2009, 08:34:17 »

Добро утро, булки  Flower
Реших да вмъкна и темата за обувките! До 20-ти април трябва да съм ги купила (защото тогава съм на проба за роклята), а си нямам и идея къде да търся! Някой има ли вече идеи? Разгледах само тези, които бяха в булчинския магазин, ама частно казано нещо не се впечатлих. Изглеждат съвсем обикновени (за което нямам нищо против), а ми обясниха, че се правят само по поръчка в Асеновград и струват около 60 лв.!
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: април 09, 2009, 08:44:24 »

antoinette - незнам какви точно обувки си търсиш smilesmile- но аз тази събота обикалях из варненските магазини с една абитюрентка и ми направи впечатление следното - Симпатични моделчета имаше в един магазин който е под Черно море - незнам как се казва sad (изобщо не погледнах за името му)- като тръгнеш от Макдоналдс към Морето под черно море има едно кафе и до него е този магазин:) Ама как го обясних само  pardon
В мола също във Този магазин с многото обувки - All about shoes - Също имаше симпатични сандалки и обувки подходящи за булка - и в едно магазинче в началото на Пюскюлиев до едно чейндж бюро имаше хубавки моделчета smile
Успех!
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: април 09, 2009, 08:49:32 »

Ами искам да са бели, да не са високи и да са затворени отпред smile
Тези много ми хересват:


* 9630-valerie-satin-pump.jpg (49.45 KB, 350x445 - видяно 275 пъти.)
Активен
amera
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #418 -: април 09, 2009, 09:03:53 »

Сетих се за два магазина, в които съм виждала хубави обувки, но не знам цените им как са. Значи единия е точно срещу Кукления театър, отвориха го есента мисля. Другия - Borgan, близо до ритуалната под една нова кооперация. Ако се сетя още нещо ще пиша  smile. Но за обувките по булчинските магазини и аз съм на мнение, че  bad
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: април 09, 2009, 09:33:19 »

Аз си харесах обувчици и то на много добра цена 45 лв в един магазин на Владислав на Пика. Още не бързам да ги купувам, защото първо искам да избера роклята си, за да съм сигурна, че ще стоят добре с нея. Около 25 сам на Асеновград и после ще споделя и аз впечатления.

Да попитам какво стана със срещата на форума, че нещо съм изостанала tease
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines