Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 16:30:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли с дъх на море...и Любов  (Прочетена 153450 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #165 -: юли 07, 2017, 13:00:07 »

Аз съм на линия!
Имах тичане напред - назад предиобед. Сега съм на предела на силите си. Имам си домакински задължения, но не това ми тежи, а зорът е да укротя голямото и да успокоя малкото дете. Нещо пощръкляха едновременно! tease Искам тапи за уши! Вече трудно издържам на шум.
Чакам гости следобед и нямам търпение. Ще идват на татко братовчед му с жена си, а не съм ги виждала от много време, може би година и половина!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юли 07, 2017, 13:08:16 »

Я, как се разписахте.

За мен по-шокиращото не е плацентата, а това че беше нападнат лекар, акушер-гинеколог и то минути след като е изродил детето на този човек.Значи ти отиваш да кажеш, честито, имате живо и здраво дете и някой те бие!

Плацентата вече я обсъдихме.В БГ няма законова рамка, всеки ей така да си изнася биологичен отпадък, какъвто се явява плацентата.Трябва фирма, договор с агенцията по трансплантация и т.н. и т.н.Дори в белия свят, това се прави от специално лицензирани фирми.Не се дава ей така, на някой след като е родил, щото я иска.

Тони, дано организират нещо интересно.

На всички пращам усмивки, днес ми е странен ден, един бавен и лежерен.Похарчих пари за козметика на дребната.Зяпах сандали, че искам още едни да си взема.Сърбят ме ръцете, но се изявявам като чичо Скрудж smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #167 -: юли 07, 2017, 13:11:21 »

Днес имаме годишнина с моето момче. Кръгла - 10 години се търпим и се кефим един на друг.  heart
На днешната дата за пръв път ме хвана за ръка. Ударих му яко преследване и тийнейджърски игри, преди да се влюби, със скриване на телефона ми в джоба му, за да може да се видим като го върне...открадване на жилетката му, за да може да се видим като си я вземе....сбирки на класа, а всъщност заради него....... Покорих го накрая хахахахахахаххахах
Черпя ви с найййййййййй-любимото ми питие.



« Последна редакция: юли 07, 2017, 13:14:28 от nadelina88 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 07, 2017, 13:26:16 »

Наде, вярно ли.. Я разкажи по-подробно.. Учуди ме.. Аз не знам дали някога бих положила такива усилия за мъж, ако не ми се лепне веднага.. Много съм горделива.. Да сте здрави, да се обичате и живота ви да е все прекрасен заедно  heart

Маги, и на мен ми е бавен.. Свърших си работата за деня.. Мога да си намеря още, но отказвам  nea

Сега чета за кръвните групи, че даряваха кръв заради шефа ми и всички, които са дарали са с А+.. Помня, че е най-често срещаната в България, ама от 10 човека, 10 да са А+ егати..  huhhuh.gif
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 07, 2017, 14:19:13 »

Здравейте

Аз не знаех, че А+ е най-често срещаната, но у нас от трима, двама са А+.
За случая с плацентата знам само коментираното тук, но съм съгласна с написаното от Маги, какъвто и да е случая.

Аз днес гушках бебе на 4 месеца. Много ми беше неудобно и ми идваше да го пусна да ходи. Колко лесно се забравя това.

Наде, честита годишнина! Айде утре да ни изненадаш с най-очакваното
Аз в момента превъртане телевизора, за да гледам сериала
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 07, 2017, 14:37:05 »

Ннаде,честита годишнина! Дано 11 да я отпразнувате женени или поне сгодени! И ние днес имаме мини годишнина- 12 и 1/2.
Най- место срещанета не е ли 0? Или ти само за България говориш? Аз съм най-рядката АБ- и ако нямах перманентно нисък хемоглобин щях да дарявам /1път опитах и много ми се зарадваха, че им трябвала такава кръвна група, обаче като ми видя хемоглобина и со ме прати поживо по здраво при шичната/.
На мен ми се помрачи настроението, мм утре го викат на работа, явно и сбирката ще пропусна и ми е криво!
Панди, така е много е странно с различни по възраст деца. Аз твоя младеж онзи ден се страхувах да го сложа на крака, понеже очаквах падане  pardon.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #171 -: юли 07, 2017, 15:20:15 »

Уффф, аз вчера тръгнах по любов и се върнах натежала от... 12кг. зелен фасул sad Ей, много съм проста diablo Бабата на Амели Първа гледа на село и аз реших, че е голяма далавера да го купя по левче килото. Иначе хубав фасул, пресен и пука при чупене, чак котката стряска. Днес съм опнала пак консервната фабрика и целият свят ми е крив. Каквото човек сам си направи и Господ не може Wink Хубаво бях решила да съм твърда и повече от 6 кг. да не взимам, ама тя почна успешно да ме манипулира с ревлата, даже предложи да ми я донесе да я видя /на мен ми е достатъчно да я чувам само/и аз се предадох.
То и моите ревяха, ама това какъв глас има....меден, загорски.  Wink Като ревне, ни чан се чува, ни камион за смет, надвива всичко. Иначе голяма сладурана е станала, върти едно дебело дупе, ходи и се смее с глас. Както се смее, а нещо си реши и моментално надува гайдата. Днес я няма, пак е на село, да дооберат фасула и в понеделник наново ще продават и озвучават квартала crazy
Чери, честито рокля и РД.!
Наде, на вас също честито! Зная го това за телефона и жилетката, разказвала си*INLOVE*. Заспала работа са мъжете, ако не сме ние да ги ръчкаме и да им създаваме условия, така и ще погинат неразмножени. Wink
Литературният спор вече не ми е интересен, взеха да се повтарят изказващите се. Освен това е на висок език и стил, с дълги изречения, а аз трудно се съсредоточавам и губя нишката Wink Намесиха църквата, папата, президента, грамотните, неграмотните, почнаха да се самоизключват от групата, други да блокират и разблокират, оказа се, че половината имат по няколко профили и се знаят от различни форуми /нашия не го споменават/, голяма сплетня падна. Хехе, аз съм чела само части от книгата, но болшинството и това не са направили. Ама иначе имат мнение "по принцип". Една свястна псувня няма, обиждат се на вещици и шарлатани и се заплашват да си правят магии diablo Вървят пациенти на едно и също отделение да стават, белким там се усмирят. smile
Очертават ми се напрегнати почивни дни. Едната инвестиция пътува за Шри Ланка да си пече т.шаците, другата - за Халифакс, да си ги разхлажда. Разделила съм екрана на две и се ограмотявам къде какво може да им се случи blum. Снахата не я броя, да си я мисли майка и, че много ще ми стане. Родният е по работа в Асеновград и макар да няма нищо общо с тамошните драми, много се чудя дали и за него да се притеснявам.  pardon Също си мисля дали групово за всички на един път ли да се притеснявам, или на етапи, че да мога и майка ми и котката да включа. А, забравих да кажа, че като дрънне кукерката с чана, котката първа тича да види какво се случва. Ако намеря и един още по- малък, може на врата и за верижката против паразити да го закача, да ме буди и през нощта, че нещо съм се отпуснала. blum
П.П. Пак ли се събирате по софийско?
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #172 -: юли 07, 2017, 16:44:02 »

даа ще има утре събиране в Борисовата smile Пандето милата ако не е няма и да ги бъде smile какво ще го правиш този фасул?

ma6ka_ този с плацентата е сложен случай, вчера четох интересни статии за този човек, определено това дете е направено с цел да се вземе плацентата. Иначе не е отказано да му се даде, а е можело да се дава само в работен ден, това му е обяснявала лекарката

Наде честита годишнина, както казва моя колега, да илядИте !

Аз днес се разчекнах между двата офиса, леко се сдухах за едни неща, но то си ми е от моята зодия, когато не мога да преглътна че някой може да ме задминава в нещо а и от липсата на търпение, че знам че след 6 месеца ще получа същото, но чувството за справедливост ме убива, ще ми мине, ама съм лееееко разтроена.... Днес ще излизам с мамите от отчетната, ще хапнем, ще пийнем, ще си споделя и ще ми олекне  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 07, 2017, 17:28:41 »

Маги, съгласна съм с написаното. Нямах предвид, че всеки може да си я взима, когато прецени. Със сигурност не става просто така, а си има "ред".

Наде, честита годишнина и имен ден и тук! Опасна си, значи. То момчето не е имало избор, яко си го преследвала.  blum

Панде, кой сериал гледаш?

Ей го, един път да имам възможност да дойда на среща и да не съм поканена.  girl_impossible

Свекърва, тия твоите мъже ще те уморят. За кой по-напред да мислиш?
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 07, 2017, 18:29:05 »

Това имах и аз предвид, което Булчето е писала. В този случай има повече от нападение на лекар. Има някаква уговорка, за която никой нищо не казва. Това за работните дни го нямаше в материала, който четох и не го знаех. Но и от трите национални телевизии никои не разрови, не показа и друга страна. Както й да е, спирам с тази тема.

Булче, сподели да ти олекне и скоро да получиш това към, което се стремиш  good

Панди, е супер организатор на срещи. Много ме яд, че няма да можем да дойдем  sad
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 08, 2017, 12:03:04 »

Къде стеее?

Миналата година на 8-ми влязох в болницата за раждане и трепетно очаквах появата на бебето. Охх, ужасно бързо мина това време.  cray

Ходих на "Питката" на госпожицата. Всичко беше чудесно. Тя беше със сладка рокличка, но много неудобна изглеждаше. Милото, голямо прехвърляне беше. Прииска ми се Алекс да е отново на 40дни.  А аз умрях от яд, защото не го взех с мен, ама никой не ми каза, че може. Е да, сигурно щяхме да вдигнем къщата на главата си и нямаше да ям торта, но поне той щеше да се налудее с другите деца.

Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юли 10, 2017, 08:08:54 »

Добро утро, как сте?Нова седмица, нов късмет и нови жеги  angry

Ние в събота се видяхме с една стара съфорумка и поприказвахме сладко, сладко.В неделя се разходихме по магазините малко с моя мъж и се сдобихме с шкаф за обувки!Така че двата дни ги пиша ползотворни.Нали си отрязах бая косата, очаквах да спре да капе така зверски, че сега е ужас, ама нуцки.Пак си пада доста.Не знам от жегата ли е, от какво, ама ще остана без коса ако продължава така.Ще търся хубав шампоан за задържане на косъма на главата!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #177 -: юли 10, 2017, 08:16:04 »

Добро утро  give_rose
В събота имахме форумска среща, този път се класирахме с Мис ииии много ни хареса  heart
Повечето момичета не ги бях виждала наживо, Ники си е такова козуначе сладко  heart
Дани на Миелнка не се завъртя много покрай нас, но му видях новата прическа Wink Змей 2 е безумно малък (забравила съм  girl_impossible ) Томи си го знаем, от момичетата видях и Мери Ми - точно както си я представях - малка, нежна и сладка е и наживо Wink
Писах си вече мнението за нападнатата лекарка, която изроди Мис...яденето на плацентата няма и да го коментирам дори  crazy
Вчера обикалях мола за рокля, в  поттрес съм, взех компромисна  blush
Днес сме по задачки, целувкен  give_rose
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #178 -: юли 10, 2017, 08:30:30 »

маги, аз съм същата, даже и плешиво петно ми се появи. Хвалиха ми Ducray Anacaps, имам приятелка фармацевт и каза че са доста ефективни

Фери приятно ни беше и на нас да си побъбрим smile

Ние уикенда си го изкарахме семейно, насам  натам, излизане, тичане, падане, въообичайното. Сега най-новата ни фикс идея е да идем в Куба с едни приятели февруари, започнали сме да търсим оферти и много се вълнувам  yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юли 10, 2017, 08:42:08 »

Добро утро smile

В събота успяхме да направим нещата с телевизора във всекидневната ни на 50%, което си е постижение.. Надявам се тези дни да се дооформи, че в последния момент смених схемата и нямахме поставката на телевизора, която е във Враца.. Но поне накупихме нужните неща от ИКЕА и ги сглобихме.. Направо сме в джаза  danceg Ще започваме да обмисляме ремонти в бъдещата детска стая.. Другите са на ниво Wink

В нас беше лудница.. Майка ми, баща ми, брат ми, приятелката му и ние двамата.. Абсурдно беше дори да си мисля за срещата  pardon Радвам се, че сте изкарали хубаво  heart



Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines