Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 10, 2024, 06:58:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БРАКЪТ ВЕЧЕ НЕ Е НА МОДА... ИЛИ НАПРОТИВ?  (Прочетена 102208 пъти)
 
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 24, 2007, 23:20:34 »

И мен ме питаха , когато раздавахме поканите дали не съм бременна  crazy. За мен брака не е решение на проблем или мода. Това е много свято нещо. Брака за мен е съюз между двама влюбени , които искат да заявят пред света колко се обичат и да отпразнуват началото на семейният им живот. Има хора за които брака е просто един подпис или сигурност за други , но не и за мен. И все пак всеки има право на мнение.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 25, 2007, 16:34:05 »

И мен ме питаха , когато раздавахме поканите дали не съм бременна  crazy. За мен брака не е решение на проблем или мода. Това е много свято нещо. Брака за мен е съюз между двама влюбени , които искат да заявят пред света колко се обичат и да отпразнуват началото на семейният им живот. Има хора за които брака е просто един подпис или сигурност за други , но не и за мен. И все пак всеки има право на мнение.

dgudge, казала си го много точно!!! good Bravo
Активен
bulyov4e
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 413



« Отговор #47 -: февруари 26, 2007, 10:49:19 »

абе аз си мисля,че съм в крак с модата като чета всички какво пишат!  :girl_wink:всъщност "мода" значи последни тенденции! и последните тенденции са да се омъжваме по любов;да сме над чуждите и остарели представи;да не сме бременни,за да се осмелим на сватба;да сме бременни и да се омъжваме без да ни пука кой какво ще каже! dirol
така че дерзайте момичета!!! good
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: февруари 26, 2007, 18:03:09 »

ЕЕЕхе много добре казано  Bravo
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #49 -: февруари 26, 2007, 18:14:06 »

ЕЕЕхе много добре казано  Bravo

И на мен много ми хареса поста на bulyov4e! Bravo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 26, 2007, 18:19:57 »

абе аз си мисля,че съм в крак с модата като чета всички какво пишат!  :girl_wink:всъщност "мода" значи последни тенденции! и последните тенденции са да се омъжваме по любов;да сме над чуждите и остарели представи;да не сме бременни,за да се осмелим на сватба;да сме бременни и да се омъжваме без да ни пука кой какво ще каже! dirol
така че дерзайте момичета!!! good
ЕЕЕхе много добре казано  Bravo

И на мен много ми хареса поста на bulyov4e! Bravo

 Подкрепям с две ръце!!! good good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 27, 2007, 00:24:58 »

Мода или не аз съм вече омъжена.И всички тук рано или късно ще бъдат такива.Явно модата не е главният ориентир.А тези които се женят за имидж или да са модерни пък едва ли изграждат стабилни семейства.Истина е обаче че има ръст на сватбите-явно на хората им омръзна да чакат да забогатеят.Важно доказателство за това са дългите 5-6-7 год. връзки.Това е ,ако може някой да ме подкрепи с малко статистика ще бъде добре!
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #52 -: февруари 27, 2007, 15:41:22 »

Неофициално те подкрепям защото наистина има увеличение на браковете.А От 2006 насам има бум на бебета. baby_girl baby_boy Baby Girl Momy
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 28, 2007, 15:37:59 »

Неофициално те подкрепям защото наистина има увеличение на браковете.А От 2006 насам има бум на бебета. baby_girl baby_boy Baby Girl Momy

Е, какво по-хубаво от това?! girl_in_love Сватбите се увеличават и бебетата също!!! любов заедно браво, че има такива смели хора, каквито сме и всички тук!!! Dance good Bravo
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: май 29, 2007, 16:26:44 »

много искам наистина да се увеличат и браковете и бебетата,а след като не е на мода бракът защо хората продължават да се женят,та дори и след като се е родило бебето???????
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #55 -: май 30, 2007, 15:07:24 »

Модерно или демоде,всеки сам си избира.Аз не одобрявам никоя крайност,а тези,които заклеймиха брака като отживелица явно просто ги е яд,че няма за кого да се оженят  tease  laugh!За себе си знам,че искам да се омъжа,а дали това ще стане,само един Господ знае.Когато поискам да прекарам живота си с някого и съм достатъчно потготвена за това,получа ли предложение,бих се омъжила CHEERS,пък ако ще да ме обявят за ретро-кралица,все ми е тая. danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: май 30, 2007, 15:09:08 »

Diavolinkata, много съм съгласна с теб!!! Bravo
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: май 30, 2007, 15:09:16 »

Дяволинка, напълно съм съгласна с теб. Тези, които го отричат просто намират извинение за пред себе си, защо не са омъжени give_rose
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: май 30, 2007, 15:16:35 »

ами как няма да намират,явно няма кой да ги хареса достатъчно или да ги изтърпи.Според мен бракът нищо не променя във взаимоотношенията,това може да го потвърдят вече бракуваните
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 30, 2007, 15:44:17 »

Цитат
На 30 години и подигравки????
Трябваше да отговарям на подигравките ето така:
Как да накарате хората да престанат да ви тормозят с разговори за женитба
*Възрастните лелки идваха при мен на всяка сватба, ръгаха ме в ребрата и кикотейки се, ми казваха, "Ти си следващия.". Този кошмар престана след като започнах да правя същото с тях на всяко погребение.

без да съм стигнала до края на тая тема, ще кажа че и аз въпреки че бях на 24 на една сватба в Сливен, булката на 20,младоженеца на 26 всички баби и чичковци,лелки и прочие ме гледаха пренебрежително и ме сочеха с пръст, и за букета да не ви казвам че бяха все 16-18 годишни наредени... и ме побутваха и мен сред тях "айде, даринке, айде и ти отиди че ти е време"  hunter грозно нещо  crazy

а що се отнася до брака дали е на мода или не, ами не е според мен от всичките ни приятели, които са все по двойки ние сме първите и то по любов се взимаме, не щото ни насилват или ще си имаме дечко, всички чакат нещо ама какво никой незнае  crazy, "а брак, глупости и така ни е добре" да ама повечето жени го искат, т.е едно 99% го искат, айде 99,9% го искат,  но от мъжете си зависи, те сякаш искат повече дете отколкото брак, аз не ги разбирам тия хора... ние наистина сме смели хора, момичета, заедно с нашите още по-смели половинки  girl_in_love .. защото сигурно е ужасно да чакаш с годинии 5,6,7 човека до теб да се сети че все пак брака не е настъпване на края на света... то даже и такива хора вече не се и обичат достатъчно за да го направят а само са свикнали ей така междудругото заради навика... едните двойки не се женят защото с аси омръзнали и го карат на навик,другите щото мъжа няма смелост  beating, трети защото смятат че един подпис няма да промени нищо, четвърти кой знае...
« Последна редакция: юни 30, 2007, 15:49:08 от mandarinka » Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines