Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 06:07:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 177678 пъти)
 
VeniNY
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 76



« Отговор #375 -: юни 12, 2010, 21:21:16 »

Мерси момичета за барзите отговори  give_rose
Руме няма как да не ги залепя за пробата, ако не ги залепя сутиена няма как да се задаржи blush
Dinna не сам виждала такита точно лепенки, но ще проверя така и така имам да купужам останалото бельо и ще разшитам. Мерси мерси мерси на всички  smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: юни 13, 2010, 16:24:02 »

VeniNY, такива лепенки съм си купувала от ДМ в Германия. Не знам къде живееш, но виж по дрогериите, все трябва да има някъде.
Точно вчера ги изпробвах за пръв път – една блузка, която доста ми се отваря между копчетата (купих я без да я меря, понеже много ми хареса, беше евтина и нямах време  blush). Досега избягвах да я обличам, но вчера сложих такива лепенки на местата, където се отваря, и не мръдна цял ден. И това при все че един път разлепвах и после пак залепвах – нямат грешка просто.
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: юни 25, 2010, 22:27:53 »

Аз също не съм се спряла на нещо определено за свадбата ,но ми се иска да е нещо секси ,въпреки че то дълго няма да е върху мен ,което прави излишно прекаленото престараване  girl_wink, но ще се постараем определено. smile
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: август 10, 2010, 14:00:35 »

Извинете ме за не много умния въпрос, но в България продава ли се бельо на Виктория Сикрет и ако се продава - къде (просто никога не съм си купувала на тази марка)?  blush
Активен
roxanne
Професор
****
Публикации: 329


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: август 10, 2010, 17:48:20 »

Няма, Lunno momiche  sad
И аз много ги харесвам нещата им, но няма официален вносител. Евентуално в някое малко магазинче някой ако напоръчва нещо по нета и да продава, но аз поне не знам sad
Активен
tweety bird
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 908



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: септември 24, 2010, 12:51:11 »

Доколкото знам Виктория Сикрет има във Варна.
Аз обаче не бих пазарувала оттам. Тя има много спортни бикини и сутиени, по-рядко официални. Спортните й са пълна лудница според мен, смесва всички цветове, никога не бих си ги купила, общо взето винаги когато влизам там не излизам с бельо, а с прекрасните й гланцове, такъв гланц просто няма никъде smile
Официалното й бельо има и добри попадения, но като цяло не бих си купила оттам. Единствените й сутиени, който ми харесват са част от отфициалната колекция и този, който е като калъп.
Аз сутиен няма да нося, защото имам банели, но пък ще сложа специално тиксо може би, което се прикрепя за тялото и роклята, така че да не пада при бурни танци smile
« Последна редакция: септември 24, 2010, 12:56:07 от tweety bird » Активен
Lilium
Ентусиаст
**
Публикации: 83



« Отговор #381 -: септември 28, 2010, 16:02:59 »

Здравейте момичета, позволете ми да се намеся относно Виктория сикрет  smile Аз лично много харесвам това, което се предлага, и затова си поръчвам нещата по интернет, писала съм мейл дали имат магазини в Европа, и отговорът беше "не" преди две години, много ще се радвам ако има официален представителен магазин, и то в България smile
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: януари 21, 2011, 00:46:24 »

О, бельо, бельо, белььооо, говорете миии....  yahoo

Ще бъда със снежно бяло бельо, което много утива на тена ми...
жартиери и фина материя... искам да ахне младоженеца, трябва да е специално... нещо от рода на това, само че по - бяло.....

Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #383 -: януари 21, 2011, 15:13:47 »

Здравейте аз имам голяяяям проблем понеже имам доста големи гърди не мога да си намеря подходящ сутиен понеже тези с силиконовия гръб няма да ме ударжът и в почти всички магазини ме гледат като полезно изкопаемо понеже не могат да ми измислят сутиен и понеже се очертава роклята да е с бюстие направо не се виждам  cray а за силиконовите подплънки думи нямам  ANGRY купих си за бала ами те гърдите ми бяха като футболни топки ту наляво ту надясно а нагоре а надолу!!!  hysteric кошмар беше и не искам на сватбата да е така само че какво да правя имам чъвството че в плевен няма хубави магазини за бельо ...  sad
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #384 -: януари 22, 2011, 17:20:33 »

Какъв размер сутиен носиш? Щом ще си с корсет, не се притеснявай, той държи стегнато, от личен опит го казвам! И аз съм с голям бюст и на бала си бях с корсет. В Клеопатра преди слагаха силиконов гръб на обикновени сутиени, попитай там!  good
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: януари 23, 2011, 17:03:49 »

Аз няма да слагам сутиен 1 защото съм с нещо като корсет и 2 макар да са сравнително големи гърдите ми нямат нужда от поддържане. Аз често нося корсети и съм свикнала.
За първата брачна нощ, която всъщност ще бъде сутрин  sarcastic, ще си нося комплектче еротично бельо. Все пак цял ден и цяла нощ танци и т.н. и искам отделно бельо. Ще зарадвам младоженеца ето с това: . Само че аз го имам от полския сайт.
« Последна редакция: януари 23, 2011, 17:38:28 от Monikamaria » Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: февруари 06, 2011, 21:38:18 »

Доколкото знам Виктория Сикрет има във Варна.
Не, няма. ВС е Венера Стил.
Аз планирам да съм само с долно бельо, защото ще съм с вграден сутиен.
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #387 -: февруари 07, 2011, 01:32:23 »

Миличка, пробвай във София, мисля, че от там може да си набавиш нещо ма ВС, само че да ти кажа, няма да е различно от поръчката и доставката от самия им сайт, защото те в левове са надули цените и си избиват и доставката... smile
...иначе, моята първа брачна нощ, и бельото ми за нея... хмммм...  Ashamed spiteful
Няма да бъда с нещо разголено, все пак ще има нотка на интрига, няма да покажа красотите си по пошъл начин, ще бъда с нещо стилно, което да подчертава тялото ми, тена ми, да не крещи за секс, но да съм едновременно сладка, непринудена, все пак ще съм неговата малка булка  blush
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: февруари 07, 2011, 18:23:50 »

Момичета "Виктория'с сикрет" за съжаление нямат представителство в България.  sad Може да се поръчва от сайта им само. Аз съм си купувала само обувки, но да ви кажа съм много доволна. Доставката обаче е соленичка.  sad Иначе имат уникални модели! Oh my ... smile
Активен
Теди..
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #389 -: февруари 07, 2011, 18:30:22 »

Имат представителство в София. Имат дори сайт, но избора на артикули не е така богат и цените им са увелечени, по този начин си избиват парите от доставката, така че няма разлика дали ще поръчаш от тук или от официалния им сайт  Girl_hide
Аз си имам бански от там и съм много доволна  blush
« Последна редакция: февруари 07, 2011, 18:35:43 от Cariñosa » Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines