Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 02:40:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 177742 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: юли 28, 2009, 22:20:22 »

Почти съм готова с бельото  danceg
Имам два жартиера за хвърляне, бели чорапи и бели жартиери, имам си и прашки, купих си и бял сатенен халат, а днес най-сетне и сутиен тип бриджитка на триумф  yahoo
вече почти се бях отчаяла със сутиените а този даже нямах намерение да го пробвам, но продавачката ми го набута с останалите за всеки случай - той взе че стана  blum
остана само едно нещо - голям проблем! Ако щете вярвайте, но в София така и не мога да намеря къса бяла сатенена нощничка  girl_impossible
ако някой е видял някъде, моля пишете ми, обиколих витошка и графа - нищо  sad
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: юли 28, 2009, 22:35:35 »

anbibian, в подлеза на НДК има 2 магазина за е бельо. Преди време в единия  гледах страхотен булченски комплект от няколко части - сатенени нощничка, лятна пижамка, зимна пижама и халат и бяха в екрю или бяло smile За съжаление не работеше и не успях да разбера каква е цената, но е супер красив.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: юли 29, 2009, 11:19:33 »

мерси merilen още в събота ще проверя
аз гледах в сайта на триумф имаше страхотни нощнички, обаче ги няма по магазините изчерпали са се  sad
знам и два магазина на раковска, където още не съм ходила дано успея да обиколя всичко в събота и най-сетне да намеря каквото търся
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: юли 29, 2009, 11:21:32 »

Дам и аз се чудя за вечерта какво да си взема като бельо... crazy
Бай дъ уей  защо 2 жартиера?
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: юли 29, 2009, 13:13:39 »

Хайде и аз да покажа моето бельо,снимката е малко кофти,ама нещо не става,иначе е много голяма.Купих си и силиконови бели чорапи,а за първата брачна нощ аз не мисля да купувам нищо,защото дълбоко се съмнявам въобще да имаме такава,че като познавам нашите приятели сигурно ще се стой поне до 3-4 часа в ресторанта.Но за сметка на това смятам да си купя няколко секси комплектчета за медената седмичка. blush


* DSC09926 [640x480].JPG (70.96 KB, 541x425 - видяно 227 пъти.)
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: юли 29, 2009, 21:26:44 »

Дам много е хубаво сетчето! good Много секси.
Както каза една колежка-"Знаеш ли нашата първа брачна нощ каква беше?След дискотека броихме пари!" funnytooth DANCE laugh ROFL sarcastic
И при нас може така да се получи,след като предпочитаме подаръци в пликче.но няма да се размине еднамини нощничка с дантелено халатче ако си намеря... girl_wink
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: юли 29, 2009, 21:55:23 »

ако си намериш кажи къде, че по магазините е голяма суша  cray
ако не успееш но все пак искаш халатче виж в магазините на нов силует от там си взех моето бяло сатенене късо 33 лв
ще кача и снимки събота - неделя  smile
в етам и ма разпродажби и има много готини неща, но са в по-различни цветове - само за инфо ако има фенове сега е момента да се пазарува там  girl_wink
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: юли 29, 2009, 22:18:21 »

Е това не ми е кой знае колко спешно.В крайна сметка има някои по-важни покупки за момента smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: юли 29, 2009, 22:21:51 »

Sianchys , понеже виждам, че никой не ти е отговорил за двата жартиера, да ти кажа - моите бяха също два  - един за хвърляне и един за първата брачна нощ  blush /съвсем на място си беше, добре,че си взех  blush /, пък и да ти остане за спомен. Всъщност след ритуала с хвърлянето, после си сложих другия, който си остана за мен.
Предполагам, че и другите с тази мисъл си взимат по два жартиера, ама да си кажат.  blum
« Последна редакция: юли 29, 2009, 22:54:54 от Kiksi » Активен
vesince
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 247


г-жа Русинова


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: юли 29, 2009, 22:41:47 »

Божеееее, много съм захлупена   funnytooth DANCE Прочетох аз "два жартиера" и взех да ровя каква, по дяволите, е тази традиция  crazy crazy crazy И такмо си викам - Хайдееее, аз пак нещо незнам!!!  olele  sarcastic
А то било по тънката част  ROFL
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: юли 30, 2009, 10:12:03 »

 diablo diablo diablo
Че тя ''тънката част'' е много важна бе! kiss
Абе аз все повече започвам да обмислям идеята за ''тънката част'' да не взимам някакво бельо,ами нещо ''по-така'' де да знам... crazy Xixixi 1tongue chee Ashamed
ие какво ще кажете,иска ми се нещо...хмммм....запомнящо се да го наречем  girl_wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: юли 30, 2009, 10:18:24 »

Sianchys , понеже виждам, че никой не ти е отговорил за двата жартиера, да ти кажа - моите бяха също два  - един за хвърляне и един за първата брачна нощ  blush /съвсем на място си беше, добре,че си взех  blush /, пък и да ти остане за спомен. Всъщност след ритуала с хвърлянето, после си сложих другия, който си остана за мен.
Предполагам, че и другите с тази мисъл си взимат по два жартиера, ама да си кажат.  blum
Точно и аз мисля да направя същото. Имам един за 2.50 по-обикновен, който е за хвърлянето и ще си направя един, който да си го сложа за вечерта.  А аз си имам ношничка, бяла, сатенена. Бях си я поръчала на майка ми от Англия и така се радвам, че дори и да намеря тук ношнички, няма да имат моя размер.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: юли 30, 2009, 11:28:08 »

аз си взех втори жартиер, защото много ми хареса и искам да си го запазя за спомен  smile
Активен
emili85
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 452



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: юли 30, 2009, 19:06:07 »

Ето ги и мойте прашки сутиен няма да има  danceg
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: юли 30, 2009, 21:25:21 »

Аз да се похваля, милото отиде на мач тая вечер и аз хоп - извадих всичко от гардероба да го пробвам, че е купувано части по части. Заспа ми  yahoo Много съм доволна.
Искам да ви питам срам не срам  blush само с тоя колан за жартиери как по-лесно да си защипя чорапите отзад, че тука се мъчих 15 мин.  blush
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines