Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 12:27:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бельо - 2  (Прочетена 177697 пъти)
 
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 09, 2008, 00:11:28 »

аз да се изкажа по въпроса с чорапите vs. чорапогащник (нищо, че вече сте минали на друга вълна).
Първо, лично за мен, официална обувка и крак във фин чорап изглеждат много по-елегантно от боси крачета (по-специално прасците и бедрата, които обаче почти не се виждат от булчинската рокля). Аз по принцип не харесвам чорапогащници и отбягвам да нося (много ми запарват на д...то и са ми неудобни като цяло). За сметка на това със силиконовите чорапи нямам проблем - по принцип не съм попадала на модел, който да ми се свлича (изключение правят любимите ми дебели зимни чорапи, но тях съм ги обувала толкова много пъти, че вече им е простено)
За сватбата заложих на много фини силиконови чорапи и колан за жартиер (роклята ми го позволяваше) - хем ми беше удобно, хем се бях подсигурила за свличането, хем на мъжа ми му хареса Wink Но ако роклята е от фина материя и очертава тялото този вариант може да не е удачен.
Активен
Месечинка
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 77



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 09, 2008, 06:21:42 »

Какви са тези силиконови чорапи? Имат някаква лента силиконова отгоре ли? Или целите са някакви по-специални.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #77 -: май 09, 2008, 09:11:15 »

Да, Месечинке. Имат силиконова лента в горната част на дантелата и се "залепва" за бедрото ти, за да не пада smile Но с употребата този "залепващ" ефект намалява. Така че ако си взимаш такива чорапи, е ги носи много преди самата сватба smile
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 09, 2008, 13:33:51 »

Мацки,
можете ли да ми препоръчате някаква марка или модел сутиен, който трърдо да НЕ се изсухля, когато е без презрамки?!
Аз ли не мога нещо да случа, но винаги като си взема и махна презрамките и като се движа, той се свлича. Или над бюста зейва - едно такова се отваря, а не стои по тялото, доста некрасиво VIATICUM
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 09, 2008, 13:40:36 »

За сватбата заложих на много фини силиконови чорапи и колан за жартиер (роклята ми го позволяваше) - хем ми беше удобно, хем се бях подсигурила за свличането, хем на мъжа ми му хареса Wink
Прекрасно решение Bravo ! Много добра идея! Аз мисля също така да съм на сватбата - силиконови чорапи и колан с жартиери! girl_wink
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #80 -: май 09, 2008, 13:48:21 »

didda, аз ползвам Reflections и съм много доволна  good
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 09, 2008, 13:51:03 »

didda, аз ползвам Reflections и съм много доволна  good

Дамммм  good и аз съм за Reflections с две ръце. Има ги в магазините Za-Za. Много са добри иимат силиконови нишки, които не позволяват да се изхлузва.  tease
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #82 -: май 09, 2008, 13:54:02 »

Мацки,
можете ли да ми препоръчате някаква марка или модел сутиен, който трърдо да НЕ се изсухля, когато е без презрамки?!
didda, аз така и не намерих. Решението е да го зашиеш в роклята  - тогава няма как да се  изсухли.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 09, 2008, 13:55:14 »

Дамммм  good и аз съм за Reflections с две ръце. Има ги в магазините Za-Za. Много са добри иимат силиконови нишки, които не позволяват да се изхлузва.  tease

А отгоре как са? Имам предвид частта, която свързва чашката и презрамката - прилепва ли добре към тялото ако се свалят презрамките?
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #84 -: май 09, 2008, 14:03:37 »

Всичко прилепва много добре, поне при мен. Още в магазина продавачките ми обясняваха как е добре да се облече поне 10 мин преди да се сложи дреха отгоре, силикона се стопля от телесната температура и по този начин добре се "застопорява" за кожата. Мисля, че няма да имаш никакви проблеми. Аз го ползвам точно за такива рокли, без презрамки които са, и ми е спокойно.

Имат и голям магазин на Патриарха, до ъгъла с Витошка. Разходи се, пробвай някой модел и ще прецениш сама.

Това, което казва Regina94, също е вариант. Така ми беше зашит един непретенциозен сутиен за една шаферска рокля и ми беше също много удобно. Беше идея на шивачката ми, за което и благодаря  smile
« Последна редакция: май 09, 2008, 14:06:10 от Katitka » Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 09, 2008, 14:07:47 »

Всичко прилепва много добре, поне при мен. Още в магазина продавачките ми обясняваха как е добре да се облече поне 10 мин преди да се сложи дреха отгоре, силикона се стопля от телесната температура и по този начин добре се "застопорява" за кожата. Мисля, че няма да имаш никакви проблеми. Аз го ползвам точно за такива рокли, без презрамки които са, и ми е спокойно.

Имат и голям магазин на Патриарха, до ъгъла с Витошка. Разходи се, пробвай някой модел и ще прецениш сама.

Това, което казва Regina94, също е вариант. Така ми беше зашит един непретенциозен сутиен за една шаферска рокля и ми беше също много удобно. Беше идея на шивачката ми, за което и благодаря  smile

Благодаря ви много, момичета!
Ще ги пробвам тези Reflections!  good
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 09, 2008, 20:22:06 »

didda, аз съм много доволна от Етам. И на Триумф съм купувала, но само в началото не си стоят на мястото.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 10, 2008, 17:10:36 »

Здравейте, момичета.Няколко дни не съм влизала и затова сега отговарям.
Значи сутиенът е Sielei  -  push up .
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 10, 2008, 23:59:49 »

Аз съм също за ! :)Това са марка номер едно! *THUMBS*Отиди да ги видеш-няма да съжеляваш(аз имам сутиен от там)и искам да ти кажа,че,като го сложа няма мърдане.Пробвай и успех! Wink
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #89 -: май 11, 2008, 16:28:36 »

Днес си купих бельо на Perfect  danceg и много си го харесвам, сутиена е много удобен а прашките имат една сладка панделка отзад  blush


* IMG_7398.jpg (64.93 KB, 634x476 - видяно 228 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines