Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 10:54:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 153464 пъти)
 
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: май 18, 2013, 08:35:24 »

Ами супер, много яко че си я преборила, макар че май смениха закона за позволените метали в състава на бижутата и може просто да а премахнали това към което си алергична.
При мен това е невъзможно! Аз трябва да залепям дори копчетата на дънките си от вътрешната страна иначе се обривам. Също така и презрамките на сутиена ми трябва да са с пластмасови държачи, абе... или благороден метал или нищо  crazy
Не нося фиби, но не бих се учудила и главата ми да се обрине!
Не знам на какво се дължи, но забелязвам тези алергии при много хора вече. Е, поне знаем че не могат да ни излъжат за това дали нещо е сребърно или златно biggrin
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #136 -: май 18, 2013, 08:45:24 »

Аз имам абсолютно същата и което е по-лошо - става в по-тежка форма. Първо беше само от метали различни от злато и сребро, после ми ставаше и от сребро или поне докато свикна, вече и от злато - пак докато свикна (но минават поне две седмици) - говоря главно за обеци, за другите неща от злато нямам проблем. За тези тенекийки ако случайно си харесаш нещо варианта е да ги минеш с топ-лак (говоря за обеци) и да ги ползваш само за сватбата... Имам алергия и от медицинските антиалергични кукички, които се ползват при някой от тях huhhuh.gif

П.П. На копчетата на дънките вече им зашивам от вътре парче плат, защото това с лепенето почна много да ми вдига нервите pleasantry

А иначе това, за което говориш е никелът. Прие се закон всичко да е никел фрии (ама дефакто не е точно така). За това и часовник не нося, но имам много добър приятел часовникар и ми подари часовник, който ме увещаваше, че няма как да ми направи обрив. И наистина не ми прави, не знам той от какво е....
« Последна редакция: май 18, 2013, 08:53:41 от casky » Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: май 18, 2013, 11:28:24 »

От някои по-евтинки обеци ми се подуват ушите и болят, но при такива случаи лакирам с безцветен лак частта, която влиза в ухото, изчаквам да изсъхне хубаво и след това нямам никакви проблеми  Wink
Не знам обаче дали метода би бил успешен при алергии  pardon
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: май 18, 2013, 11:37:32 »

Аз пък ги топя в алергозан и тогава слагам на ушите.
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #139 -: май 18, 2013, 11:53:24 »

Лили, като спомена за фибите, ти прави ли пробна прическа?
Ако използват фуркети, да нямаш после проблеми с кожата на главата - все някоя ще се докосва.
Или в най-лошия случай да ти е некомфортно цяла вечер заради тях.
Щом ти е толова остра непоносимостта към неблагородни метали.
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: май 18, 2013, 14:39:45 »

За това и часовник не нося, но имам много добър приятел часовникар и ми подари часовник, който ме увещаваше, че няма как да ми направи обрив. И наистина не ми прави, не знам той от какво е....
От неръждаема стомана е. Ако не знаете към нея няма алергии. Много добре, че започнаха да правят бижута с нея, макар и машинна. Изпробвано е, имам пръстен и часовник Wink

Noir , още не съм ходила на прическа. С фризьорката се разбрахме за края на месеца чак. Надявам се да не ме засърби от фрукетите, аз мисля, че те ги боядисват отгоре.... в интерес на истината не се бях замисляла, но както се казва: трай бабо за хубост!
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: май 18, 2013, 16:02:19 »

Те когато всичките стоки идват от Китай, няма как да знаем дали наистина са от това, което пише на етикета.  За топ лака незнаех, но е чудесна идея smile  ще го имам наум.

А сега се сетих, че в Десислава (от където поръчах роклята) имаше доста такива украшения за коса като тези по снимките, които бяха дадени по-горе, но не се загледах повечко. Още идея си нямам какво ще я правя тая моята ужасна къдрава коса, а фризьорката каза "изправям я и я правим , каквото си пожелаеш" biggrin ама не знае тя с какво чудо се наема  blush
Активен
kler
Новак
*
Публикации: 18


« Отговор #142 -: май 20, 2013, 13:27:27 »

Здравейте, къде мога да си намеря във варна рокля за кума ? Нещо по красиво!
Активен
gergana_vtg
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #143 -: май 21, 2013, 10:53:08 »

Момичета, от 19-ти насам съм ОМЪЖЕНА ЖЕНА  yahoo yahoo yahoo

Беше невероятно сватбено тържество, много танци, много изненади, много усмивки... думи нямам  danceg Адреналинът беше на максимум, приключихме след 4 часа сутринта, после гледахме изгрева... няма такова изживяване. Пожелавам го на всички, бъдете щастливи, обичайте се, женете се, много е хубаво. Наистина думите не стигат да опиша емоциите. Няма друго такова събитие в живота, женете се, женете се, женете се  good

И пак да кажа, беше  yahoo yahoo yahoo
Активен
Vanity89
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: май 21, 2013, 22:12:14 »

Mомичета, днес водещият ни срещна с Теди Карапачова, която ще ни води изнесения ритуал за нещо като интервю. Заредиха ни с много положителни емоции, даже милото все повече няма търпение да види какъв ще ни е ритуала smile Някоя от вас присъствала ли е на ритуал, воден от нея ?  smile
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #145 -: май 22, 2013, 11:05:43 »

Аз съм чувала за Тедо че е една от най-добрите във Варна.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: май 23, 2013, 13:48:06 »

Момичета дойде ред и на медицинските къде са най-евтини ? Благодаря ви предварително smile
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: май 24, 2013, 14:21:20 »

Санита - 40лв./човек
Надежда - 60лв./човек
Това е моята информация Wink
Активен
mury
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #148 -: май 24, 2013, 20:33:20 »

 Здравейте, записвам се и аз в темата, но със закъснение. Днес със съжаление разбрах, че Красимир Ламбов, който е много спряган в темата за добър оператор е зает за нашата дата. Попитах го за препоръка, но не можа да се наеме с такава, за да не ме обърка sad Датата ни е 18.08., не толкова скоро според мен, но явно съм закъсняла, явно всички решават тези проблеми по-рано:) И тъй като явно съм закъсняла много бих била благодарна ако ми дадете идеи за други оператори,  а също и за фотографи, това за мен е най,най-важно, защото искам качествен спомен, а не филмче, с качество, което бих направила и аз. А относно водещ някой може ли да сподели скорошни емоции от хубава и забавна сватба, какво ще  кажете за Кирил Кирилов. Пожелавам на всички бъдещи булки само приятни емоции около големия ден!:)))))))
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: май 24, 2013, 21:21:13 »

Здравей! За фотограф с две ръце съм за Красимир Андреев  good Страхотен професионалист и човек, но незнам дали е свободен за вашата дата.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines