Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 10:30:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА ВЪВ ВАРНА - 15част  (Прочетена 153462 пъти)
 
shiny
Любопитен
*
Публикации: 48


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 07, 2013, 21:34:58 »

И при нас дойде ред за медицински, днес поръчахме халките smile

Аз трябва и да се кръстя, заради църковния брак, така че това трябва да свършим до края на месеца. Чакам да ми се обадят и за проба, уж на 20 май трябва да си получа роклята. Моят мъж все още няма костюм, какво ще го правим не знам smile То във Варна няма голям избор, вие откъде купихте костюмите.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #16 -: май 07, 2013, 21:56:57 »

Можеш да пробваш при Андрюс, те имат мн добри костюми, магазина им е в мола след градските гробища, забравих как се казваше.
Активен
iskrichkavn
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 109



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 08, 2013, 07:10:23 »

Горещо препоръчвам M'suit!  good Гранд мол, партерен етаж.
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #18 -: май 08, 2013, 08:11:25 »

зависи колко е едър младоженеца smile ние доста се узорихме с костюма, защото нашия младоженец е по-едър smile Точно до Ню Йоркър има един магазин за мъжки костюми, там имаше доста размери и хубавото беше че сакото и панталона можеха да бъдат различни размери. Костюма струваше към 170 лв. мисля. Ние в крайна сметка не купихме от там, защото търсихме светъл, но имаше разнообразие
Активен
gergana_vtg
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #19 -: май 08, 2013, 08:36:22 »

За медицинските - от Надежда ни дадоха две бланки с печати и подписи на всички необходими доктори и ни казаха, че само те се носят в Ритуална зала, не са споменавали за заверка от личен лекар. На 13-ти ще ги носим в Ритуална зала, тогава ще мога да ви кажа дали това е достатъчно.

За костюма на младоженеца - ние взехме всичко от Парушев - костюма, ризата, вратовръзка и колан. Май трябва сега само игла за вратовръзката да вземем, че май ще му е по-удобно с нея...  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 08, 2013, 09:26:08 »

Гучи за същата тази Надежда клиника ли става въпрос?
Да за Надежда на Ген.Колев.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #21 -: май 08, 2013, 09:32:11 »

Супперр мнооог благодаря, то даже и ни е близичко, директно там отиваме катос е приберем, на мен ми е мн важно всичко бързо да стане и д аняма разкарваници 1-2 дена, че времето ще ни е страшно ограничено, затова и сумата чак толкова важна не е, заради 20-30 лева спестяване да си губим от ценното време няма смисъл, а и както споменах нямам лични лекари във Варна, аз официално се отписах преди няколко месеца от Бг-здравната система вече.

За Истанбул решихме да отлижим пътешествието с един ден, т.е. събота е първата ни сввтба, неделя втората, понеделник през деня спим, вечерта хващаме в 20:00 Нишикли бус за Истанбул и във Вторник 16:30 летим за медения месец от Ататюрк. Така ми се вижда идеално, без да е прекалено натрупано и стресирано времево.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 08, 2013, 09:52:02 »

Супперр мнооог благодаря, то даже и ни е близичко, директно там отиваме катос е приберем, на мен ми е мн важно всичко бързо да стане и д аняма разкарваници 1-2 дена, че времето ще ни е страшно ограничено, затова и сумата чак толкова важна не е, заради 20-30 лева спестяване да си губим от ценното време няма смисъл, а и както споменах нямам лични лекари във Варна, аз официално се отписах преди няколко месеца от Бг-здравната система вече.

За Истанбул решихме да отлижим пътешествието с един ден, т.е. събота е първата ни сввтба, неделя втората, понеделник през деня спим, вечерта хващаме в 20:00 Нишикли бус за Истанбул и във Вторник 16:30 летим за медения месец от Ататюрк. Така ми се вижда идеално, без да е прекалено натрупано и стресирано времево.
Хубав ви е графика.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #23 -: май 08, 2013, 20:42:35 »

зависи колко е едър младоженеца smile ние доста се узорихме с костюма, защото нашия младоженец е по-едър smile Точно до Ню Йоркър има един магазин за мъжки костюми, там имаше доста размери и хубавото беше че сакото и панталона можеха да бъдат различни размери.
За мен този е най-добрия магазин във Варна! good Нещо с Д беше... На Андрюс всичките са с тесни крачоли долу и ако младоженецът е над 42 (мъжът е 45  pardon ) краката му ходят преди него biggrin Иначе имат някой хубави сака good Във Варна МОЛ е. Иначе в този мол има и един магазин като се влезе от нецентралния вход, точно до ескалаторите на първия етаж. И там имат хубави модели, но пак с тесни крачоли pleasantry
« Последна редакция: май 08, 2013, 20:45:03 от casky » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #24 -: май 09, 2013, 07:41:46 »

Магазинът се казва Даная.
http://www.goldenpages.bg/bg/b/984C2A20-0162-DC11-AF55-00145E9525E4
Правят корекция на всичко, даже и ризи. Ние от там взехме ризата - втората, която ни довталиха, защото я искахме да я направят по другата good Всъщност ако не се лъжа те бяха производител и ако искате могат да ви ушият модел по поръчка. Но ние вече имахме костюм като ги открихме...след лудо обикаляне...
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 09, 2013, 09:25:04 »

Нашия костюм, ризата и вратовръзката са от Styler ли нещо такова по Владислав срещу Била мисля се пада. 100% Вълна е костюма и е много приятна материйка, супер тъничак, че все пак ще е топло smile Много сме доволни  yahoo
Активен
Seagirl
Сватбар
***
Публикации: 224


And lived happily ever after....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 09, 2013, 13:14:40 »

Аз на моловете не съм фен, защото номерацията им е прекалено малка и на моя мъж нищичко от там не му става  nea Та за едри мъже препоръчвам Крис, но магазина на адвокатската градинка (не този новия в Левски). Много сме доволни  girl_wink
Активен
skuki
Ентусиаст
**
Публикации: 70



« Отговор #27 -: май 10, 2013, 08:39:53 »

момичета, сега се замислихме че след Ритуалната зала ще почерпим, нали се нареждаме там с родителите и всички ни поздравяват. Та вие с какво мислите да черпите, нашата дата е 07.07 и се замислихме че тогава ще е много топло и едни шоколадови бонбони би ха се разтопили и всичките ни гости ще се омажат. Та се замислям за нещо дребно пакетирано, вие имате ли някакви идеи?
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 10, 2013, 09:22:08 »

Аз мисля да отидем на сладкарница, защото нашия час е в 14.00. За бонбони на място не съм мислила... Не знам дали е подходящо, някой трябва да ги носи, а ритуалната е точно до сладкарниците Wink Предполагам, че ние ще сме в тесен семеен кръг, така че е подходящо.
Активен
silver_f
Професор
****
Публикации: 477


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 10, 2013, 09:27:47 »

Ние ще бъдем само с кумувете и родителите, така че няма да има бонбони , а ще отидем някъде да се почерпим smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines