Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 16:34:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето? 3  (Прочетена 163790 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: октомври 28, 2009, 20:17:50 »

Аз съм за Катерина
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #406 -: октомври 28, 2009, 20:51:41 »

Аз съм Катерина, ама ме кефи Яна  pardon
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: октомври 28, 2009, 21:03:27 »

Катерина е страхотно име, много женствено. Яна и Яница не ми харесват, защото са последната буква от азбуката и не бих си кръстила детето така, все в дъното на списъка да ми стои.
Активен
Таня
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 434


http://www.album.bg/maca18f/


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: октомври 28, 2009, 21:30:24 »

аз съм за Яна  Girl_hide страхотно е  give_rose
Активен
liva82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 972


Обичам те повече от всичко!!


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: октомври 28, 2009, 21:59:33 »

катерина звучи много величественннно аз съм за това име
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: октомври 29, 2009, 08:30:28 »

Гери, аз и груг път съм казвала, че Яна ми е най-любимото женско име! Много красиво и нежно звучи  give_rose Виж Яница хич не ми харесва, Катерина е хубаво име, но лично за мен от трите Яна е нак-красивото  good

За съжаление, ако ние живот и здраве си имаме някога момиче, не мога да го кръстя Яна, понеже съм казала, че няма да кръщаваме на родителите, а така би била кръстена на баща ми  sad
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: октомври 29, 2009, 08:34:29 »

Катерина звучи много хубаво, но аз съм за Яна - изключително нежно име. smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #412 -: октомври 29, 2009, 09:32:51 »

Гери, аз сякаш предпочитам Катерина. Но трябва и да помислиш как ще й викате (ако се появи госпожица де) - Яна ще си е Яна или Янче, Катерина - Катя, Ина.
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: октомври 29, 2009, 09:33:43 »

И аз съм за Яна, точно и ясно или може и ЯнНа с две "Н" pardon
inaxastra , името ти е много хубаво
Аз съм на мнение, че децата трябва да се кръщават с интересни, но лесни за помнене и произнасяне имена Wink
Аз съм Богалина и нямате представа какви трудности ми създава името ми, но вече спрях да се ядосвам на хората като се  Oh my ... shok и ме питата "какво, как , " yahoo или да го видя написано с 4 провописни грешки cray Когато се запознавам с някого казвам кратко -Боги.
п.п и затова не искам ако имам внуци да са кръстени на мен. Харесвам си името, но ми създава проблеми tease
Сори за дългия пост.
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #414 -: октомври 29, 2009, 09:45:12 »

И аз съм за Яна, точно и ясно или може и ЯнНа с две "Н" pardon

Аз съм на мнение, че децата трябва да се кръщават с интересни, но лесни за помнене и произнасяне имена Wink

Боги, името ти е много красиво и нежно  give_rose Но ти си права, че децата трябва да се кръщават с имена, които звучат популярно и не изглеждат странни. Братовчед ми е Драгостин, ами няма нужда да обяснявам, че цял живот се представя просто Дино и изобщо не си харесва името, леля ми сега казва, че по-скоро би го кръстила Димитър.
А сегашната мода на 2нн или 2 лл, мен лично ме дразни - човек винаги трябва да пояснява- Анна (с 2 н), Емма (с 2 м) и т.н. Аз затова като кръстих дъщеря си Изабела, я писах с едно л, въпреки че оригинала от испански е с 2. Аз съм Мариана с А и цял живот го обяснявам, защото на повечето места ме пишат с Я и ми е писнало.

Иначе и трите имена ми харесват- Катерина, Яна и Яница. Мога ли да добавя още едно - Янина  good
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: октомври 29, 2009, 10:03:17 »

Боги, името ти е много красиво и нежно  give_rose
Благодаря ти мила give_rose
п.п само, че не си кръщавай детенцето така DANCE
Сутринта в банката ми идеше да я удуша онази, не мога да се сетя как ме нарече bad
Добре, че имам лична карта cray
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: октомври 29, 2009, 10:52:44 »

ето нещо интересно за имента и по специално за mmagi  blum
"Името на всеки човек е филтър, който не пропуска определени негативни сили да го атакуват. С този филтър всеки един трябва да издържи на атакуващите го психични енергии. Колкото по-малко твърди гласни съдържа името, толкова филтърът е по-плътен. И обратно, колкото повече са твърдите гласни, толкова по-уязвим е човек за атаки. Познавайки силата на духа, който предстои да се превъплъти, още през бременността на майката, Ние внушаваме подходящото име.
   Майките подсъзнателно наричат децата си с гальовни имена, в които се съдържат повече меки гласни, за да уплътнят филтъра на името и да предпазят детето си от атаките на негативните сили, преди то да е укрепнало духовно.
   Ти, Мариана, защо промени името си от Марияна на Мариана с "а"? По този начин ти отвори филтъра си за атака на по-марсови, по-силни, по-войнстващи енергии. Бяха ти необходими доста години, за да се адаптираш на силната вибрация, да противостоиш и издържиш на нападението.

източник: http://imena.hit.bg/imenata.htm
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: октомври 29, 2009, 11:16:47 »

maslinka много е интересно това  good
Аз съм за Яна, ама Гериии мъж ще си имате - незнам защо не вярваш като с 3Д лис  4Д го видяха  pardon
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #418 -: октомври 29, 2009, 11:31:34 »

мерси, maslinka, много интересно, само дето майка ми не е ползвала интернет преди 28 г  Bravo, иначе да ми уплътни филтъра  laugh Иначе А-то идва от баба Aнчи, на която няма как да й схършим хатъра...
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: октомври 29, 2009, 13:14:44 »

Е и аз да кажа....
И двете имена са страхотни, но аз съм пристрастна-така, че заставам твърдо за Катерина. Аз съм Екатерина така че предлагам и този вариант.... girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines