Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 21:04:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 6  (Прочетена 164661 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: декември 20, 2008, 11:59:33 »

мацки, извинявам се ако досаждам така, но намирам наистина красиви рокли и искам да ги споделя с вас а и да помогна ако мога на бъдещите булки да си изберат нещичко  blush


* Wedding_Dress_Rose_.jpg (15.79 KB, 359x400 - видяно 4397 пъти.)
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: декември 20, 2008, 12:05:04 »

ето пак


* WeddingDress9.jpg (15.99 KB, 349x500 - видяно 317 пъти.)
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: декември 20, 2008, 15:06:28 »

Здравейте, момичета smile
Ние от доста време искахме да се оженим, но по различни причини не стана. Най-сетне нещата се понаредиха, но пък ни е доста натоварено и на мен много не ми се мислеше за сватба. Това беше докато не се влюбих в една булчинска рокля. Открих къде се продава, имахме известни перипетии, но най-накрая роклята ми пристигна и ние отидохме до София, за да я пробвам (от Варна сме по принцип).
Роклята беше прекрасна, но като за начало не ми хареса цвета, понеже на снимката беше в шампанско (оф уайт го водят май), а тази, която бяха получили беше чисто бяла. Пак беше хубава, но аз някак си не си я представях така. Пробвах и още рокли, всичките бяха много хубави и започнах да се обърквам. Накрая облякох пак тази, която беше поръчана и разбрах, че колкото и да са хубави другите това е моделът, който искам. И ако беше в шампанско сигурно изобщо нямаше да се колебая, но не беше сигурно дали ще могат да ми я поръчат, а и втори път до София не ми се ходеше. Накрая успях да се спра на въпросната рокля и още един модел (в шампанско), но не знаех как да избера. Преобличах се няколко пъти и най-накрая разбрах, че роклята ми трябва да е тази в шампанско. Причината е, че ми стоеше по-добре. Талията и бюста се подчертаваха много хубаво, докато с другата изглеждах плоска и доста дебела (то аз наистина съм си в момента).
Честно казано и в момента като се сетя за другата рокля ми е малко кофти, защото наистина много я харесвах, но и моята си е хубава. Ето го модела:


* 31.jpg (57.75 KB, 324x500 - видяно 326 пъти.)
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: декември 20, 2008, 15:10:47 »

Buhtichka , разкошна е - няма за какво  да съжаляваш според мен! А и щом ти седи по-добре от другата, какво по-хубаво от това!  good
Проблемът е, че някой път като се навием, че искаме едно нещо и много трудно се оттърсваме от стереотипа, който сами сме си набили в главата.
А аз съм сигурна, че тази е твоята рокля, просто много си се навила за другата предварително и някак не можеш да прегълтнеш разочарованието.
Въобще не съжалявай, после като си гледаш снимките от сватбата и въобще няма да се сетиш за сегашните си терзания!  give_rose
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: декември 20, 2008, 17:33:08 »

Бухтичка, роклята е страхотна  good!! Няма причини да съжаляваш изобщо!!!
А защо не се снимаш ти в твоята рокля и да ни се покажеш!  blush
Уф, че съм любопитнааа  blush
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: декември 20, 2008, 17:53:01 »

Бухтичка, роклята е страхотна  good!! Няма причини да съжаляваш изобщо!!!
А защо не се снимаш ти в твоята рокля и да ни се покажеш!  blush
Уф, че съм любопитнааа  blush

да да страхотна рокля, и аз съм любопитна за твоята рокля снимкай я  blush
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: декември 20, 2008, 18:05:08 »

Бухтичка и аз мисля че роклята ти е страхотна, много е нежна и с прекрасен силует, мн добре на бюста и талията, а в шампанско наистина ще ти стои по добре, не съм те виждала но знам че шампанското мн нежно и изкусно прикрива тук там по някое килце отгоре. Точно затова и аз исках шампанско но пък не се връзваше с другите цветове, от които мн исках да е цялата сватба и затова се реших на бяла рокля, но сега пък като се върна в БГ преди сватбата ще му дръпна един диетичен тормоз за да сваля това което не харесвам, защото бялото направо ще наблегне там. Така че не се притеснявай, роклята е прекрасна и ти ще бъдеш прекрасна с нея. Ако си я взела вече или ако не после като я вземеш си направи няколко снимки с нея и си я гледай само нея и ще видиш как другата ще избледнее и ще си се харесаш още повече ще видиш че ти стои по добре и ще си я обикнеш повече. Давай смело напред с другите неща! Успех!
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: декември 20, 2008, 19:33:43 »

Благодаря ви много smile
Роклята е вкъщи, по принцип имам нейна снимка, имам се и аз снимана в нея, но не се вижда кой знае колко (роклята не е напълно закопчана, а и ъгълът на снимане хич не е подходящ). Качих ги в галерията си все пак да ги видите щом искате smile
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: декември 20, 2008, 21:13:39 »

Бухтичка да се включа и аз модела е много много хубав good Bravo
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: декември 21, 2008, 00:11:47 »

Бухтичка, моделът наистина е страхотен. Честита рокля! Пожелавам ти успех в подготовката. А имате ли си вече датичка?
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #400 -: декември 21, 2008, 02:06:42 »

Бухтичка, моделът на Проновиас ли е? Разкошна е роклята и недей да съжаляваш! Има някаква "разчупена романтика" с тези цветя.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: декември 21, 2008, 08:30:24 »

Бухтичка, честита прекрасна рокля! Наистина е много красива и няма място за съжаление Wink Пожелавам ви най - хубавата сватба  :girl_win
Mежду другото аз също много държах на цвета шампанско, въпреки че и бялото ми отива. Шампанското е много по - нежно, меко и изискано според мен.

Все забравям да ви покажа, може би някои от вас са ги виждали вече - http://www.sanpatrick.com/sp2009/indexSp2009.html
новата колекция на Сан Патрик, на мен лично са ми любими неговите рокли
« Последна редакция: декември 21, 2008, 08:36:37 от ralichka___ » Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: декември 21, 2008, 09:07:44 »

Моделът е на Проновиас, да, но от някава предварителна колекция и много ме е яд, че никъде не мога да му намеря по-хубава снимка в интернет. На тази, която пуснах не се вижда особено добре според мен.

Иначе дата си нямаме, нищо си нямаме, само рокля  girl_haha Тези дни ни беше много натоварено, но сега ще сме по-свободни и мисля да изберем дата (най-вероятно ще е през август), а януари ще обиколим сватбените агенции да видим какво ще ни предложат, понеже ако трябва да организирам всичко сама ще полудея.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: декември 21, 2008, 11:28:29 »

момичета хрумнала ми е една супер щура идея, незная дали въобще ще може да се случи, но искам дълга класическа булченска рокля, която да има опция примерно в 11 вечерта да стане къса и удобна рокличка, дали някой въобще ще може да се прави с това и как ли ще изглежда
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: декември 21, 2008, 11:38:35 »

tasty , скоро май го кометирахме това, виж по-назад в темата.

skylife беше с някаква подобна рокля на нейната сватба, ако не се лъжа, май в София я е шила, питай я за повече подробности, но със сигурност не е невъзможно, въпросът е колко шивачи се навиват да го правят, затова питай нея, поне да те насочи към конкретен шивач.  good
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines