Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 22:16:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: " Покупка на булчинска рокля по интернет - 3 "  (Прочетена 180540 пъти)
 
VNAA
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #345 -: февруари 20, 2012, 18:36:17 »

Много ви благодаря, момичета smile Много сте мили всички. Аз имам време наистина и мисля тази или другата седмица да отскоча до Асеновград с надеждата да мога да премеря повечко модели рокли и да преценя кой ми стои.
Активен
alincheto
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #346 -: февруари 25, 2012, 02:24:33 »

 момичета до къде стигнахте с порачките на роклите:) има ли пристигнали smile след много четенe във форума и разглеждане на различни сайтове накрая се реших, ще си поръчам рокля от tidebuy.
Активен
Kalama
Сватбар
***
Публикации: 265



Моят сватбен албум

« Отговор #347 -: февруари 26, 2012, 21:41:50 »

Миналата година при моята шивачка видях една абитуриентска рокля, поръчана по интернет от китайски сайт. Жената се чудеше какво да я прави. На нищо не приличаше. За мен това си е голям риск и в повечето случаи неуспешен опит да се сдобиеш с хубава рокля и то булчинска.
Активен
sea_flower
Ентусиаст
**
Публикации: 70


« Отговор #348 -: февруари 27, 2012, 13:09:45 »

Vnaa, в Сватбен център София има и големи размери рокли, аз лично си намерих оттам и пробвах. Но няма кой знае колко избор. Успех!
Активен
VNAA
Новак
*
Публикации: 15



« Отговор #349 -: февруари 27, 2012, 20:19:59 »

Vnaa, в Сватбен център София има и големи размери рокли, аз лично си намерих оттам и пробвах. Но няма кой знае колко избор. Успех!
Много благодаря за инфото smile Разгледах им сайта, но първо ще отида до Асеновград да пробвам. Аз изобщо нямам идея какво ще ми стои, а и там разбрах че имат доста добри копия на скъпите маркови рокли.
Активен
Zeke
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #350 -: февруари 28, 2012, 12:48:40 »

Здравейте!
Не съм писала досега, но чета доста от темите. Нашата сватба е на 21.07.2012 в София.

Искам да питам някоя от вас поръчвала ли е рокля от този сайт http://www.shoppegowns.com/C1268_5027-Atelier-Diagonal-Bridal-Gown/page.aspx?
Имат модели на много скъпи и известни фирми, а цените определено са достъпни.

Дори да не сте поръчвали от там, но имате информация за сайта, ще се радвам да споделите.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: март 01, 2012, 16:28:16 »

пфуу момичета нещо темата замря.
За сега сме малко ентусиастките с поръчка от сайт....
Аз вече нямам търпение да си видя роклята tease писах им на китайчетата, казаха, че на 7 - ми ще ми пуснат роклите  yahoo
ле ле  вече нямам търпение да дойдат.
Още седмица надявам се - доставката да е по - кратка  danceg
Като дойде ще споделя първи впечатления  girl_wink 
Активен
Viliyanna
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #352 -: март 01, 2012, 23:44:37 »

Здравейте момичета. Прочетох темата за роклите от интернет. Аз също поръчах моята така и сега я чакам. Много съм нетърпелива, развълнувана и малко притеснена. Но проблема при мен е друг... Видях, че при доставката роклите се облагат с мита... прочетох статиите от сайта на АМ, НО тъй като аз живея в Австрия за шипинг дадох моя австрийски адрес, а не българския да родителите ми.... и сега много си притеснявам какво ще стане като дойде...  huhhuh.gif а честно да си призная идея си нямам къде трябва да отида, за да получа информация... Просто перфектно  angry
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #353 -: март 02, 2012, 08:37:38 »

Viliyana, вероятно ще получиш роклята, а след нея и известие да си платиш митото. Не вярвам да те карат да ходиш да я освобождаваш на митница. Поинтересувай се как стоят нещата за Австрия за пратки извън ЕС.
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: март 02, 2012, 09:13:43 »

Viliyanna  мисля, че куриерската фирма ще се свържат с теб, за да ти кажат къде да отидеш да си освободиш пратката. Освен ако не са ти я писали подарък и тогава може да си спестиш мъките.
Аз съм се разбрала с китайчетата, когато пуснат роклите да ми пратят номера на товарителницата, за да си я проследя.
Но ако в Австрия получаването е олекотено ще е супер  good ще чакаме да споделиш smile
Ти от кой сайт си поръча роклята?
Активен
ani_todorova
Любопитен
*
Публикации: 22


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: март 07, 2012, 10:49:08 »

Здравейте,някой поръчвал ли си е рокля от http://www.shinyweddingdress.com/. Хааресах си една рокля, но се притеснявам да я поръчам от зайта, да не би да е някоя измама и само да ми вземат парите.
Активен
EJ
Ентусиаст
**
Публикации: 97



« Отговор #356 -: март 07, 2012, 17:24:33 »

Здравейете, и аз засега съм с план да си поръчам от kissbrides. Затова се записвам и се връщам да ви изчета.  give_rose
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: март 07, 2012, 19:18:52 »

Супер много се радвам, че темата не е тотално замряла  Bravo
моята рокля днес ми я пуснаха, дадоха ми номера на товарителницата и я очаквам в Понеделник - Вторник  yahoo
Нямам търпение вече  postman
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: март 07, 2012, 19:23:56 »

иренче чакаме с нетърпение твоята рокля! дано дойде навреме и лесно !
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: март 07, 2012, 19:24:49 »

Еми благодаря ти smile
това е финалната права за мен дано всичко да е ОК...
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines