Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 03, 2024, 08:54:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вино и качествен алкохол за сватбата!!!  (Прочетена 159690 пъти)
 
Elena
Ентусиаст
**
Публикации: 140



« Отговор #15 -: юли 03, 2006, 09:59:33 »

Само една корекция 3 бири по .5л на човек.  са 1,5л.  Wink
Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #16 -: юли 03, 2006, 15:00:13 »

аз също не помня колко се изпи, но е много относително, както са ти казали вече момичетата
най-добре е като Дива - плащате задължителния минимум алкохол в ресторанта, а останалото си го вкарвате вие - повечко, отколкото си мислите да кажем, за да може после спокойно да си го вземете, то алкохол - АКО остане, не се разваля good
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 03, 2006, 15:02:20 »

То не само не се разваля, ами и по-хубав става. Ама вие сега да не вземете да го пазите.  Blush
Активен
silvia
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #18 -: юли 11, 2006, 12:24:17 »

Здравей,
В нашия хотел ни дадоха следната формула, разбира се не съм сигурна дали е перфектно, но поне като съвет:   smile

1/2 бутилка вино на гост, от което 2/3 да червено и 1/3 бяло
100г ракия на гост
2 литра безалкохолно на човек - 1/2 да е Кока Кола.
3 бири по .5л на човек.

Това ни бе препоръчано по техния опит. Ти разбира се можеш да промениш както поискаш

Много ти благодаря. Тази "рецепта" ми се струва приемлива
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 13, 2006, 09:09:59 »

виното , домашната ракия и водка е и бира трабва да има, това е напълно достатъчно за да задоволите капризите на всеки пък ако някой иска уиски ще си поръча. Ние ще си вземем детско шампанско и ще го украсим д ане разбере никой  blush че булката(аз) не пие много алкохол и кат ого изпия на екс и ...........така пък гостите ще помислят че нося доста на алкохол  tease biggrin
Активен
tsveteli
Ентусиаст
**
Публикации: 57



« Отговор #20 -: юли 14, 2006, 11:27:59 »

Какъвто и ще да е алкохола,но според мен на всяка маса трябва да има еднакво равен по количество и марка. И многгггоооооооооооооо е грозно, като на младоженската маса сложат скъпа бутилка с алкохол
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #21 -: юли 14, 2006, 12:45:07 »

Е....сега.... разбира се, че качеството е от значение  Wink
Няма да се излагате, я  good
Активен
Sara
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #22 -: август 03, 2006, 11:50:29 »

Смятам, че алкохол трябва да има много, а също и разнообразие, поне няколко вида. Проява на лош вкус е някой от гостите да си поръчва отделно пиене, ама проява на още по - лош вкус е да го оставиш да си го плати сам. В крайна сметка, той е твой гост и трябва да се отнасяш с него като с такъв.
Всеки знае какво пият най - близките му, според мен няма етикет за алкохола на сватба, дали ще е тежка сватба с домашна ракия, дали ще е снобарска с Дом Периньон, или ще е купонджийска с водка и коктейли, зависи само от настроението на младоженците и гостите.
А защо не и шотове?
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 03, 2006, 12:11:59 »

Какъвто и ще да е алкохола,но според мен на всяка маса трябва да има еднакво равен по количество и марка. И многгггоооооооооооооо е грозно, като на младоженската маса сложат скъпа бутилка с алкохол
Изключително грозно е и е проява на лошо гостоприемство.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 03, 2006, 15:38:42 »

Ние мислим да има само бяло и червено вина и шампанско, разбира се! drinks Dance LOVING
Някой ако иска друго ще си поръча!
И съм съвсем съгласна с tsveteli,  че на всяка маса трябва да е един и същ алкохола!!!
И да няма пияни изцепки, че става грозничко (че понякога има едни такив агости, дето са от типа "щамар да е, аванта да е" и става мазало)!!!
Активен
cvetij
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #25 -: август 16, 2006, 13:21:50 »

И при нас ще е домашна ракия, бяло вино (червеното нямало да се пие, че било лято crazy), бира достатъчно и уиски (марково купихме от приятели в чужбина), шампанско също. А от гостите съм ледена само за вуйчото на младоженеца, който пие много (ама много) и се закани да пие още по-много, да ми слагал пари в пазвата (тая няма да стане beating) и да тормози DJ-я да му пускал някакво си Торлашко хоро (какво е това, божеееее). Заради него се будя по тъмно и все мисля как деликатно да го сиктирдисам, но да не изляза после лошата снаха.......Какво мислите за пиян вуйчо, с бяла кърпа да танци някакво си Торлашко или Турлашко, знам ли!!! lol
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #26 -: август 16, 2006, 14:46:52 »

Ми какво да те посъветвам, ние скоро бяхме на сватба на близки и те много се притесняваха от един от гостите, който не само се напива ами и стреля с оръжие и т.н. простотии. Обаче го бяха сложили между двама много сериозни улегнали мъже на възраст и не знам дали заради това или все пак от някаква "кумова срама" беше супер кротичък и тихичък, даже помислихме, че го няма  tease tease tease
Пък за хорцето-не го знам какво е -може всъщност да си е съвсем нормално хоро  blum blum blum Ако искаш говори сDJ-а и го предупреди какво точно не искаш да пуска и няма да имаш проблеми
Активен
DIVA
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



« Отговор #27 -: август 17, 2006, 13:10:41 »

Cvetij, според мен трябва да поуспокоиш малко притесненията;))))
 *db*Това ще бъде един голям купон и ПОВЯРВАЙ МИ няма въобще да ти прави впечатление музиката, която някой, втори или трети си поръча:) В крайна сметка това е празненство за всички и всички трябва да са весели и в настроение;) Dance
И аз не мислех, че на моята сватба ще се получи така, но пък хората ставаха предимно на хорцата;) Така, че смятам, че чичо ти ще е един вид като атракция за останалите ви гости:)
Не се тревожи, зрели хора са:)Не си струва да се затормозяваш за такива глупости:) Трябва да си ухилена до уши, влюбена и нямаща търпение да облече бялата рокля:)
Казвам ти го от опит:)
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 17, 2006, 13:15:59 »

На 100 % съм съгласна с DIVA!!!  danceg yahoo good
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #29 -: август 17, 2006, 13:38:42 »

много готина тема. Важното според мен е да е качествен!! Такаспоменът за самото тържество ще е по-хубав  drinks
Това е много важен момент! Защото все пак трябва да остане спомен от сватбата, нали? А не да се събудим с ужасен махморлук и главоболие! Според мен не е този деня, в който е допостимо да се прекалява с алкохола! Та нали за това има ергенски партита-там да се освинчват  crazy, защото ако ще се излагат на сватбата  aggressive beating
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines