Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 14:34:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - юли 2015  (Прочетена 177083 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юли 06, 2015, 13:00:19 »

Али, биеш ме.. На мен нямаше да ми направи впечатление почти нищо, ако не ми предстоеше сватба.. Честно.. Може би съм много критична, но..  pardon

Тинче
, спокойно присъствахме на сватба, където докато младоженците танцуваха първия си танц, имаше още едни луди които нямаха търпение да танцуват и се клатушкаха отстрани  insane
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #166 -: юли 06, 2015, 13:08:40 »

Ахахахаха Фано направо ме уби...ама тия хора никава съобразителност да оставят младоженците сами да си изтанцуват първият семеен танц...тц тц тц, а и тези балони - ето затова аз няма да сложа нито един  crazy

Фани, числото е свързано с любим футболист  pleasantry

Аз оптимист до последно все си мисля, че такива драми няма да имаме Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #167 -: юли 06, 2015, 13:18:14 »

Тони, повярвай ми, не исках да те бия tease laugh
По повод егоизма на някои младоженци, се сетих, че наскоро гледах много интересно видео. Нещо не го намирам, но идеята беше следната. Идва време булката да хвърля букета и броят едно, две, три, а тя не хвърля. Обръща се и отива при едно от момичетата. Дава й букета и я обръща. Отзад се появява очевидно приятелят на момичето и й предлага брак. Пръстени, целувки, викове, възгласи... Беше ми интересно, че не всяка булка би позволила някой да й "вземе" вниманието през този ден. Не всяка булка би се съгласила на тези 5 минутки слава за някой друг. Всъщност нещо подобно само може да засили емоциите по време на една сватба. Така повечето гости биха се почувствали по-специално, по-близо до младоженците и тн. Жалко е, когато "да споделите този миг с нас" остава само на поканите, а реално гостите са присъствие, не вземат участие с нищо.
Намерих го... http://vbox7.com/play:0a53511f79
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 06, 2015, 13:23:25 »

Да, клипът е страхотен.. Наскоро го постнах във фейсбук и подканих, ако има желаещи, че ще помогна.... Много е мило и наистина се замислих, бих ли споделила моя миг с някой друг, но ДА, би ми станало много приятно  good danceg
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 06, 2015, 13:25:58 »

Много се радвам, когато видя, че в темата има активност.  pardon

Вики, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, безкрайно щастие и любов!  give_rose heart
Аз искам да си открадна тази малинка, която се е търкулнала отстрани до тортата.  Torte girl_haha

Тони, тежка сватба ще е било това.  blush

Хриси, най-после мога да се обръщам към теб по име, защото ми беше странно да използвам ника ти. Интересно ми е от къде идва този никнейм?  blush
За любимото число на ТМ, не съм си и помисляла, че е свързано с нещо друго. На мъжете ни футболът никога няма да им омръзне. Моят Влади е много запален по този спорт.  smile

Наде, не е задължително да му подаряваш нещо, но аз не обичам да си спестявам подаръците, особено по повод. Интересна идея си измислила.  smile
Браво за новите ти гърди.  blum И аз съм чувала, че имат този ефект противозачатъчните, но какво става, когато се спрат?
Аз обикалях за пореден път, търсейки си ниски обувки за сватбата, но пак се прибрах с празни ръце.

Миши, и аз не съм те засичала, но се радвам да те срещна тук.  smile

Али, и аз съм го гледала този клип. Невероятно мило постъпи тази булка. Много хубаво ми стана, когато го гледах.  heart
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 06, 2015, 13:28:38 »

И аз много бих се зарадвала, не мисля, че това би отнело нещо от сватбата, а напротив - ще я направи още по-специална  heart Даже подмятахме няколко пъти на кума, че може да го направи  smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #171 -: юли 06, 2015, 13:36:19 »

Миме, налепи обикновени с камъни, гледам в темите се коментират такива майсторийки. А бели ли искаш да са? Защото аз лично съм голям фен на цветните обувки и ако имаш бели високи може да ги замениш с ниски цветни. Аз, когато бях шаферка, смених високите красиви обувки с камъни с едни палячовски с пайети в различни цветове, бях голяма атракция.
Относно противозачатъчните, пия ги последен месец, защото ми казаха, че вече всичко ми е наред, но да затвърдя положението, и ще видим дали ще получа обратния ефект. Дано не, дано не!!!

Аз гледах клипчето на младоженците с предложението от Тони и сериозно тогава бях абсолютно убедена и още съм, че не бих се зарадвала на такова крадене на моя миг. Не мога...откачено е... Аз съм Моника, отвратителна съм!  danceg

И аз мразя това по сватбите и балоните - то е неспирно тичане, дърпане, пукане, караници за тях.

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 06, 2015, 13:39:10 »

И аз попаднах на този клип и се сетих как са предложили брак на сестрата на мой близък приятел.
Били на сватба, дошъл моментът да хвърлят букета, булката го хвърлила точно към сестрата на моя приятел и той паднал в краката й. Тогава се появила нейната половинка с кутийка и подвил коляно. Супер романтично ми се видя. Всички на сватбата са знаели и са били предупредени да не хващат букета, само тя не е знаела и е останала много изненадана. Вече са женени и си имат малка принцеска вкъщи.  heart

Али, аз все на неорганизирани сватби съм била до сега. Затова се постарах максимално да няма подобни изцепки на нашата. Сватбен сайт пуснах, ивент във фейсбук, навсякъде бях посочила имената на отправните точки +GPS координати и пак имаше недоразбрали и закъсняли.  nea pardon

По повод децата на сватбата - аз нямах нищо против да ми се мотат из краката. Даже имаме една много мила снимка на малкото гостенче с тортата - подпряла се на масата и гледа тортата с такова умиление, само дето лигичката й не течеше. После девойката хвана и жартиера.  funnytooth funnytooth Преди това един младеж на 4 тръгна да обръща ритнатото менче, а майка му с истеричен писък тръгна да го гони "НЕЕЕЕЕЕЕЕ пипааааай". Така сме се смели всички....това са супер весели и готини моменти в една сватба. Стига да не направят някоя огромна беля,де.

Нов отгвор  good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #173 -: юли 06, 2015, 13:43:55 »

Клипчето и аз съм го гледала и с удоволствие бих споделила букета си с някоя щастливка да се вълнува, колкото се вълнувах аз когато се сгодих, че и повече smile

Миме, никът е мн стар, когато си правех акаунт в замунда всички възможни форми и вариации на Хриси и тн бяха заети  и се бях ядосала и един приятел ми пишеше тогава и ми вика оф от къде да знам, кръсти се ферибот и аз реших все пак да е женско и така Wink

Аз не съм пила досега протичозачатъчни ама като гледам при всички го има този ефект с гърдите smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 06, 2015, 14:03:20 »

И с бременност се постига същия ефект WOW на гърдите!  blum обаче там може и да не е само на гърдите... Нещо като " пих боза за кърма, а вместо кърма направих дупе" хахахах. Аз нали имам от едното, а нямам от другото да злорадствам малко.  blum
И аз бих помогнала на някоя двойка и на децата много им се радвахме. Малката ми шаферка вечв стана почти мома за женене, Кари ще й бъде шаферка след някоя друга година. Общо взето имахме 4 малки шаферки на по 8-10 години. А 2 от тях бяха сестрички и предната вечер се бяха сбили жестоко и на сватбата бяха целите с изподрани лица, хахаха, детска му работа!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #175 -: юли 06, 2015, 14:14:15 »

Хахаха сладурани smile Ние с брат ми се смазвахме от бой и гъделичкане  crazy Но в един момент видях, че просто няма смисъл като почна да става по-голям вече  pleasantry

Ние няма да имаме малки шаферки, както съм споделяла вече, но пък имаме малко господинчовци Wink
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юли 06, 2015, 14:19:46 »

Ооо, аз нямам нищо против децата на сватбата, много са сладки, просто не искам да отнеса някое докато се въртя по дансинга  funnytooth

При мен пък единственият "бонус" от противозачатъчните беше целулит, явно много вода задържах.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #177 -: юли 06, 2015, 14:20:35 »

Чери, честит юбилей! И аз като Фанимира ти пожелавам 4Х25 да си така приятно и забавно нестандартна! Тортата е разкошна, весел празник!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юли 06, 2015, 14:27:10 »

Наде, аз не държа на кой знае какви обувки. Търсех си бели балеринки, може и със съвсем лека платформа обувка. Харесах си на две места, естествено нямаше номера. Бях готова да си взема и лилави, но не намерих. Изобщо пълна трагедия. То е ясно, че ще си намеря, но само се ядосвам за глупости.  pardon
Пожелавам ти обратният ефект при теб да го няма.  pardon

Нат, много романтично предложение.  heart

Хриси, супер, благодаря за разяснението.  blum
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юли 06, 2015, 14:40:53 »

Оууу момичета, аз се изложих. Вие сте ми честитили още преди да се появя, аз пък не бях видяла изобщо.

Благодаря!  Birthday

Щастливо ми е на мен и такива пррекрасни хора като вас ми правят деня още по-хубав.
В нашата английска компания се роди първото бебенце. Вчера вечерта. Бях го предрекла за днес, че с таткото сме рожденици, ама човека решил да си има собствен рожден ден.

За деца на сватби, много не обичам. Тоест аз обичам нещата да са режисирани, а с децата няма как да стане.
А от противозачатъчните аз само позитиви съм имала. Чувствах се супер. И имах доста прилични форми.

И едно бисерче от мойта свекърва, както съм ви казвала доста отнесена е и домакинството не и е стихията. Звъни ми вчера (няма здравей, няма здрасти, няма ало): Колко човека ще спят у нас покрай сватбата?
Аз: Ами... не знам кой кога ще пристига и още не мога да кажа, но със сигурност по-голямата част ще са на хотел.
Тя: Добре, защото както знаеш вкъщи не е болнична чистота и вече трябва да започна да чистя, щом ще идват външни хора.  ROFL



Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines