Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 08, 2024, 19:43:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бижута и други финтифлюшки  (Прочетена 207657 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: май 22, 2007, 11:26:19 »

да ще чакаме с нетърпение
но ако си решила каква да ти е прическата лесно ще можеш да си избереш и обичките и ги пробвай с дължината на косата с която ще бъдеш на сватбата
ние ще чакаме да кажеш и да покажеш какво си избрала girl_wink
успех
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: май 28, 2007, 11:21:27 »

и аз се чудя от кои обици - има ги в галерията ми.
Няма да имам кулие тъй като роклята е с ефектно деколте /уж де - чакам я още/ и съм решила без кулие, така че акцента ще е в обиците.
Затова като че ли съм склонна на варианта с перлите, тези които са по-дълги.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: май 28, 2007, 11:25:55 »

и аз се чудя от кои обици - има ги в галерията ми.
Няма да имам кулие тъй като роклята е с ефектно деколте /уж де - чакам я още/ и съм решила без кулие, така че акцента ще е в обиците.
Затова като че ли съм склонна на варианта с перлите, тези които са по-дълги.
И на мен по-дългите ми харесват повече  good
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: май 28, 2007, 15:51:42 »

и аз съм за по-дългите,определено аз харесвам по-дългички,особено пък и както ти няма да имаш колие,дългите са идеално решение
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: май 28, 2007, 15:59:09 »

благодаря ви  smile BEBO_SN и maria_lakova и аз определено съм се спряла на тях и по се забелязват
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: май 28, 2007, 16:20:19 »

тези обици много ми харесват но не мога дареша кои да са girl_impossible
искам да попитам момичетата от софия къде се намира магазина на swarowski?

на мен лично вторите повече ми допадат, но мое мнение - сваровски не са от най-качествените стоки.На мен "годежното" ми колие е на сваровски, не съм имала проблем, аз лично си падам по-малко по-груби нещица и не ги харесвам много, но моя приятелка редовно си купува от там разни нещица, и на всички им се случва едно и също - камъните им падат след няма и месец nea
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: май 28, 2007, 16:28:43 »

тези обици много ми харесват но не мога дареша кои да са girl_impossible
искам да попитам момичетата от софия къде се намира магазина на swarowski?

на мен лично вторите повече ми допадат, но мое мнение - сваровски не са от най-качествените стоки.На мен "годежното" ми колие е на сваровски, не съм имала проблем, аз лично си падам по-малко по-груби нещица и не ги харесвам много, но моя приятелка редовно си купува от там разни нещица, и на всички им се случва едно и също - камъните им падат след няма и месец nea

И аз между другото съм чувала подобни отзиви за бижутата им от една приятелка, която не беше никак доволна. Но от други места съм чувала и хубави неща. На мен лично ми харесват доста техни модели, но ми идват твърде скъпички.  pardon
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: май 28, 2007, 16:40:29 »

тези обици много ми харесват но не мога дареша кои да са girl_impossible
искам да попитам момичетата от софия къде се намира магазина на swarowski?

на мен лично вторите повече ми допадат, но мое мнение - сваровски не са от най-качествените стоки.На мен "годежното" ми колие е на сваровски, не съм имала проблем, аз лично си падам по-малко по-груби нещица и не ги харесвам много, но моя приятелка редовно си купува от там разни нещица, и на всички им се случва едно и също - камъните им падат след няма и месец nea
ауууу че неприятно girl_impossible ами аз се надявам че за един ден няма да паднат
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: май 28, 2007, 16:50:31 »

Е, не определено няма, но по принцип падат - не трябва да се пръскат с парфюм, да се мокрят и бла бла, освен това уж са с международна гаранция, а никога не я признават и все си измислят разни оправдания, затова съм с негативно мнение за тях, защото не си оправдават цените, дори малко ме беше яд, че милото е дало толкова пари за тяхно колие,но пък много ми хареса girl_in_love.Иначе на него за сега нищо не му е станало, а го имам от 14ти февруари Wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: май 28, 2007, 18:08:52 »

и на всички им се случва едно и също - камъните им падат след няма и месец nea

И да падат, стоките имат 2 години гаранция и ако падне камък или при друг дефект, не ти поправят, а ти го заменят за чисто ново. ЗАа което започва нова 2-годишна гаранция! Казвам го от собствен опит! Моята я признаха.

А иначе има магазин на SWAROVSKI има в ЦУМ, и на бул. Витошка до магазина на Pepe Jeanse. Както и на Алабин в големиш магазин за очила и часовници.
« Последна редакция: май 28, 2007, 18:12:39 от Little_Sweet_Didka » Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: май 28, 2007, 20:52:20 »


И да падат, стоките имат 2 години гаранция и ако падне камък или при друг дефект, не ти поправят, а ти го заменят за чисто ново. ЗАа което започва нова 2-годишна гаранция! Казвам го от собствен опит! Моята я признаха.


А на моята приятелка вече няколко пъти нищо не и признават или казват, че не може да се поправи, то не бяха часовници, пръстени, обици и не се сещам още какво.Може би в София са по разбрани от тук smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: май 29, 2007, 09:42:31 »

а на моя приятелка и подариха фигурка на Swarowski за сватбата и беше на косъм да я трясне в земята( фигурката беше на профил на крава) хе-хе егаси бъзика, ама иначе е с гаранция!
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #297 -: май 29, 2007, 09:49:30 »

а на моя приятелка и подариха фигурка на Swarowski за сватбата и беше на косъм да я трясне в земята( фигурката беше на профил на крава) хе-хе егаси бъзика, ама иначе е с гаранция!

Профил на крава!!!!  ROFL Изумително... Ей това печели класациите за най-ужасен сватбен подарък!!  Offtopic
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: май 29, 2007, 18:31:59 »

Може би в София са по разбрани от тук smile

Може и така да е...знам ли.  pardon На мен веднага ми казаха ако искам да си избера нещо друго, или да изчакам защото в момента нямали този модел. Написаха ми нова гаранция и казаха че започват да текът нови 2 години. good
Активен
lolita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205



Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: май 30, 2007, 08:42:20 »

какво ще кажете за тези бижута?


* HPIM3136.jpg (78.34 KB, 480x640 - видяно 316 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 35   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines