Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 17:47:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето? 3  (Прочетена 163696 пъти)
 
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #285 -: септември 17, 2009, 16:07:59 »

Ихааа, колко много кратки имена сте предложили. Благодаря! За някои даже и аз не се бях сетила. Един от фаворитите ми е Дара, но понеже и моето име започва с "Д" все някой ще ме упрекне в егоцентризъм  blum 
« Последна редакция: септември 17, 2009, 20:51:22 от cherry_tea » Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: септември 17, 2009, 16:27:04 »

Чери никой не е споменал моето любимо име  - Яна  good Кратко, красиво и българско  Wink Аз лично съм влюбена в него (е и в още няколко, но мъжа ми и той се влюби в това име), най-хубавото е че не го свързвам с никого и за сега представата която си изграждам за момиче с това име е само в мойте фантазии, ако до преди да родя се появи някоя гаднярка с това име сигурно ще спре да ми бъде любимо  give_rose  И Дара е разкощно име, само че като че ли аз повече съм фенка на Божидара, а на галено Дара  pleasantry това е друг мой фаворит за женско име  Wink Третия ми фаворит е Катерина, но май само аз си го харесвам, та ако е момиче все си мисля че ще се спрем на едно от трите  pleasantry Ако е момче........ ще помагате  blum Ще взема и празниците да проверя към края на януари, началото на февруари  Wink
Активен
asya23
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



« Отговор #287 -: септември 17, 2009, 19:56:29 »

Здравейте, и аз да се включа в имената smile за Чери - момичешки (ще гледам да не повтарям другите майки Wink , а те всички предложиха доста хубави имена вече):
Мая, Цвета, Теодора (Теди), Ели, Ема, Ива, Аглая, Янина, Катя, Корина, Лила, Любов, Лара, Миша (от Михаела), Таня, Ирина, Хриса, Криса, Савина, Никита - тук ще спра, че почнаха да ми стават много дълги нещо Wink

а сега за момче: на мен любимите мъжки имена са ми: Калоян, Константин, Теодор, Мартин, Михаил, Деян, Боян, Божидар, Владимир, Велин. smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: септември 20, 2009, 07:23:16 »

Чери никой не е споменал моето любимо име  - Яна 
И на мен ми е слабост това име  heart Много красиво и звучно е  good А и е кратко ( и аз предпочитам кратките женски имена)
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: септември 20, 2009, 17:20:17 »

И на мен ми е слабост това име  heart Много красиво и звучно е  good А и е кратко ( и аз предпочитам кратките женски имена)


Е оказа се че ще трябва да мислим мъжко име  girl_impossible Така си бях наумила че ще имам една малка кукла Яна, а сега с мъжките ще имам огромна нужда от вашата помощ. За сега фаворити да ни Александър, Теодор, Даниел....но никое не ми лежи така на сърцето като Яна  girl_wink
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: септември 20, 2009, 17:36:52 »

Ми Гериии тогава Янислав бе като ти лежи на сърцето girl_wink girl_wink
Активен
LoveAndLove
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 188



« Отговор #291 -: септември 20, 2009, 18:16:24 »

за момиче Катрин за момче все едно се мисли
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #292 -: септември 29, 2009, 14:09:29 »

Мъжки вариант на Яна е Янко, но аз бих избрала Ян, така се казва на един от братовчедите ми сина и да Ви кажа не е лошо име-възприема се и е кратко,лесно се помни smile
« Последна редакция: септември 29, 2009, 14:11:53 от pbizart » Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: септември 29, 2009, 14:19:07 »

Герганче, а буквичка за мъжкото име имате ли? Или с каквато харесате?
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: септември 29, 2009, 14:49:10 »

Ами Яна - Янко ... важното да е живо и здраво, нали! smile
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: септември 29, 2009, 19:39:22 »

Герганче, а буквичка за мъжкото име имате ли? Или с каквато харесате?


Ич тамън   sarcastic Абе не знам и аз, нямаме буквичка. Ама трябва да помагате да измисля нещо. Да ми кажете поне кое от тия посочените ви харесва най-много  : Александър, Даниел, Теодор  crazy 
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: септември 29, 2009, 20:02:02 »

Няма как да не се цопна и тук,защото съм пристрастна Гери към едно от имената и то е Александър! *INLOVE*Незнам защо ми е харесало,но някак си ми звучи много гордо и хубаво име,а на галено като го чуя:Алекс или Сашко и направо се разтапям! girl_in_love Та аз съм за Александър  то ми харесва най-много! good
Активен
Soldier`of`Fortune
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36


Call me insane and I`m proud to be


« Отговор #297 -: септември 29, 2009, 20:03:56 »

Определено Теодор. Много красиво звучи. Могат да му казват и Тео, супер сладурско е  tease
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: септември 29, 2009, 20:17:13 »

Това са ни "общите" имена, иначе аз съм фенка и на нашумялото Кристиан, а той на Мартин, но аз съм против неговото и той против моето  blum Та така.... това са общите имена, сигурно ще бъде Александър,  ама те да видим  girl_wink И Ивайло присъства в списъка ни с имена, да го добавя и него  pleasantry
Активен
hoty
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 546


Няма невъзможни неща - има само паузи между две хр


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: септември 29, 2009, 20:27:04 »

Гери, на мен по принцип за мъжки имена са ми фаворити Александър, Мартин, Любен.. Но една приятелка има син Александър и онзи ден сподели, че мислят да сменят името на детето, защото всеки втори е Александър..Много се пренасели вече с това име, но спор няма - много величествено и тежко звучи, а има и имен ден (30.08) и много галени варианти за имена..Вие си решавате, разбира се Wink
Моля кажете кое повече ви харесва за момиче Калина или Лилия? аз съм за Калина, милото за Лилия и не можем да се разберем..Накрая май ще стане някакво друго, ама за сега на тези сме се спряли..Моля кажете си мнението..
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines