Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 09, 2024, 07:32:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Име за бебето? 3  (Прочетена 163688 пъти)
 
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: август 19, 2009, 15:56:31 »

момичета някой знае ли Дарина кого има имен ден
Активен
Bebe_chaka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148



« Отговор #226 -: август 19, 2009, 16:03:31 »

Благодаря благодаря  blum
Мила за Дарина не знам - виж в start.bg мисля че имаше наръчник с имената и именните дни - ако не откриеш никаде инфо - може да си празнува на всички български светии  good
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: август 19, 2009, 16:07:44 »

Ето мила du6eva  какво намерих за името Дарина:Дарина - от "дар" (детето е дар). Дарена от Бог. Подарък (славянски). Черпи на Тодоровден (съботата след Сирница)

Активен
Fy
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: август 19, 2009, 16:17:47 »

Според православния календар на 19 март празнуват Дария, Дарин, Дарина и Найден.
Всъщност е ден на св. мъченици Хрисант и Дария, които били жестоко измъчвани и пребити с камъни заради Христовата вяра. Но тъй като по нашите земи името Хрисант не е разпространено, остава само Дария и нейните производни: Дарин, Дарина.
Както и на Тодоровден както каза mucanka ...
Името е много хубаво  Bravo
Активен
du6eva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 148


nie sme du6etata


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: август 19, 2009, 16:18:17 »

благодаря Ви момичета mucanka и ние затова си кръстих ме слънчицето Дарина, защото ни е най-големия Дар Bravo heart heart heart
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: август 23, 2009, 13:01:44 »

Мерси, Танче give_rose
Иначе, едно то условияте ми за име беше да си има имен ден и то на голям, хубав празник и като мислехме за Анелия прочетох, че е на Св. Ана и много се зарадвах yahoo, защото това е прекрасен празник!!! Bravo
Еми, така ще е-Анелия, то пък вече смешна станах с тая моя драма около името, а то е прекрасно и аз го харесвам страшно много, само дето нали малко се притеснявах, ама какво да направя, сега -каквото такова! tease
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: август 23, 2009, 13:09:18 »

BaBy, името е чудесно!!! На галено може и Нели, и Ани да й се казва или пък по друг начин, както си решите!!! good
И споко не си станала смешна!!! good

Аз пък чак сънувах наскоро (преди няколко дни), че ще имам момиченце, което ще се роди на 15 август и ще се казва Ения-Мария!!! shok И беше толкова реално, че чак се стреснах!!! crazy
Ама така е, около мен все бременни, чакащи девойки!!! Wink
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: август 23, 2009, 13:11:38 »

Името Анелия е много готино. Хем е закачливо ,хем стилно ми звучи, просто е супер и много го харесвам. Не правя никаква аналогия с фолкаджийката с това име, просто то си е сладко, поздравления за избора на Бейби!!!!!

Булечка, ама реален сън си имала, а, милата..... Падаш ли си по двойните имане? Аз понеже не, а иначе и двете части на името са много хубави. Едното традиционно, но красиво, а другото новаторско и отново красиво.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: август 23, 2009, 17:50:28 »

оф, радвам се, че ви харесва, ама отсега да се разберем Ани-в никакъв случай няма да й се вика, защото на свекър ми, на когото не искам да е кръстена, му викаха на галено Ани, така е- в северозападна Б-я и по-скоро крайдунавските райони на Ангел викат Ани, което за мен е смешно, ама кой ме пита:)))))
Може Нели, а и Лия girl_wink и Анели danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: август 23, 2009, 20:20:52 »

BaBy, ааа ОК, няма да е Ани!!! good

Булечка, ама реален сън си имала, а, милата..... Падаш ли си по двойните имане? Аз понеже не, а иначе и двете части на името са много хубави. Едното традиционно, но красиво, а другото новаторско и отново красиво.

Ох, да беше много реално!!! girl_impossible

Ами незнам дали си падам, но няма нищо против!!! good
Ако живот и здраве така стне, това ще е името!!! good Пък тати да му мисли laugh
Иначе и на мен много ми харесват и двете имена Ения е от Евгения, малко съкратено!!! blum
Активен
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: август 26, 2009, 14:41:02 »

Bulechka, много красиво име, макар че и аз не си падам по двойните имена, но и аз съм на мнение, че както си го сънувала, така ще трябва да кръстиш детенцето, когато му дойде времето и решите да имате втори детенце good
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: август 26, 2009, 14:45:08 »

Аз също много харесвам името Ения, въпреки че нямам на кого да го кръстя детето си така. Иво харесва името Амели и май ще си имаме Амели - Ения. Иначе сме се спрели имената на Стелиан и Савелия.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: август 26, 2009, 14:47:06 »

BaBy,много красиво име сте си избрали good Майка ми се казва Анелия и аз страсно го харесвам good А за галенето Ани-може и да си промениш мнинието-на мен ми се струва страшно нежно когато някой каже Ани heart
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: август 26, 2009, 18:26:57 »

BaBy,много красиво име сте си избрали good Майка ми се казва Анелия и аз страсно го харесвам good А за галенето Ани-може и да си промениш мнинието-на мен ми се струва страшно нежно когато някой каже Ани heart

Не, защото е моето име, но наистина Ани е много звучно и глезено.
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: август 30, 2009, 11:52:31 »

Ааа, ама Ани е много сладко на галенко, аз много го харесвам, аз нали съм Йоанна и моите по-близки роднини ми викат Ани, но просто не искам онова замноводно-свеки да й вика така Wink , защото тя ще влага съвсем други неща и ще ми побърка детето, иначе, айде, от мен да мине, другите може да й викате така girl_wink sarcastic ROFL
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines