Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 17:48:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Мариелка - 15.06.2013  (Прочетена 62489 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #75 -: май 26, 2013, 11:01:21 »

Ами нека тогава "никого" е верният отговор. За да е забавно, въпросите трябва да са нетрадиционни. Питай го примерно какво му говори числото 168 /ако това е твоята височина/, някоя важна дата от общия ви живот /първа целувка, годеж, че даже и ден на сватбата/. Не ти препоръчвам да намесваш свекърва си, не всеки хваща от майтап, пък и тя е в по- специално състояние заради здравословните проблеми в семейството. Би трябвало да има условие на колко въпроса трябва да отговори вярно за да бъде допуснат до вратата. Или там ще трябва да дава пари за да го пуснат?
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 26, 2013, 11:08:43 »

може да го питаш наистина за годишнина, за първа среща
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 27, 2013, 07:23:09 »

Мерси за предложенията. После ще дава кесиите с монетите, така че няма значение колко верни отговора ще даде. А колкото до въпроса за кого ще слуша- първо свекървата за щастие има чувство за хумор и второ те дори няма да идват с младоженеца у нас.

В събота ще ми е моминското парти, кумата ме пита с какъв цвят рокля ще съм, а аз дори не знаех, че трябва да съм с рокля biggrin
Направила съм списък със задачки, който отсега започна да се променя girl_impossible
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #78 -: май 27, 2013, 10:20:28 »

Е, щом няма да идват, можеш да питаш всичко Wink. Питай на кого ще се дава заплатата или кой ще харчи парите.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 28, 2013, 16:01:28 »

Мариелка честита темичка! Покрай бебчо съм те изтървала.
Но да ти пожелая една прекрасна сватба изпълнена с много прекрасни емоции.
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 28, 2013, 19:15:40 »

Каква изненада, добре дошла Пънки!!! Нищо не си изпуснала, интересното тепърва предстои danceg. Изобщо не ми е сватбено, чакам да се появи сватбената треска, ама уви-няма я. Ама явно вътрешно го изживявам, защото почнах да слабея, а пък си хапвам. Да има една поне една полза от нервите.
Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 28, 2013, 22:02:39 »

Ти какво разбираш под "сватбено". Аз може би в самия ден усетих емоцията, преди това беше само оранизация. Така че не се притеснявай, няма да ти избяга усещането.
Как е свекър ти? Дано да се подобри човека, та да види сина си женен!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 29, 2013, 07:24:30 »

Ами да ви кажа бясна съм на българските доктори beating Първите, при които отидоха мъж ми и брат му казаха оставете го да си умре crazy. После ходиха в София и там един "известен доктор" им каза, че не дава гаранция с операцията, но ще се наеме: 6000лв за едното нещо,8000лв за другото, но ако се съгласят и за двете ПРОМОЦИЯ 10 000лв. В крайна сметка намериха тук в Пловдив 2-ма специалисти, които казаха, че веднага трябва да се действа и тази седмица ще се задействат нещата.Не ми се влиза в подробности, за да не ви обременявам и вас, но има надежда и то голяма и няма да оставим човека да си отиде...
Активен
tsve4e
Професор
****
Публикации: 332



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 29, 2013, 07:33:34 »

Поредното безумие в нашата система Oh my .... Съвсем наскоро ми се наложи да се сблъскам с нашето здравеопазване и ми идваше да си напълня куфара и да избягам оттук. Няма да разводнявам темата с размисли, но Мариелка всички сме с вас и съм сигурна че всичко ще бъде наред smile
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #84 -: май 29, 2013, 09:33:15 »

Мариелка, стискам палци всичко да се оправи!
Активен
malkabulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 394


31.08.2013


« Отговор #85 -: май 29, 2013, 18:55:49 »

С теб сме и продължаваме да визуализираме smile  give_rose
Активен
helena31
Сватбар
***
Публикации: 270


« Отговор #86 -: май 29, 2013, 20:36:39 »

Стискам ти много силно палци и се надявам за най-добрата възможна терапия и всичко това да се случи без да се отрази на сватбения ви ден, който да бъде невероятен!
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #87 -: май 30, 2013, 22:28:33 »

Мариелка, стискам палци всичко да бъде наред! Мога да си представя през какво преминавате толкова малко преди сватбата, затова с цялото си сърце съм с тебе!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 30, 2013, 23:25:35 »

Благодаря ви момичета give_rose give_rose give_rose
Аз съм в тотална нервна криза, изведнъж толкова неща ми се изсипаха на главата, дано накрая всичко да се нареди. Не искам повече да ви занимавам с нашите проблеми, а и честно казано предпочитам тук да си пишем хубави неща, за да се разсейвам. Не знам как ще го възприемат някои от вас, но ми се иска да получа малко внимание и за сватбата.Сигурно звуча много егоистично, ама не мога да си кривя душата.
Зарязала съм всичко,но от неделя се взимам в ръце, защото няма време. Дано в неделя да мога да се похваля с рокля.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 30, 2013, 23:33:01 »

Мила, хич не е егоистично, а нормално да искаш внимание за този така специален ден във вашия живот. Планирала си всичко така внимателно!
Разкажи ни нещо около сватбата - какво ви е останало да донаправите?
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines