Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 00:39:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 201019 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: ноември 07, 2015, 09:21:39 »

Добро утро!
Викам си, сигурно ще съм първа, но докато се натуткам Свекърва станала, сервирала кафето и ни чака.  give_rose
Така е, днес е Архангелова задушница. Нека сведем глава пред близките ни, които вече не са сред нас.  cray

Свекърва, give_rose благодаря ти за кафето!

Хайде и от мен едно, че скоро не съм имала възможност да предложа.


Аз вместо да поспя до по-късно, станах в ранни зори. Чувствах се наспала, макар и да будувах по едно време през нощта, отново.
Да ви кажа много ми е хубаво. Чувствам се много щастлива.  Love girl Станах с голям кеф тази сутрин. Пуснах си музика, която още повече ме зарежда.  heart Много ми е влюбено и прекрасно!  heart heart heart
Знам, че ме чака доста домакинска работа - пуснала съм пералня. Едната вече свърши, втората я чакам. Трябва и да чистя. Нямам търпение да сметне апартамента. yahoo
После и малко козметични процедури за мен съм планирала. Най-после ще си махна гадния черен лак от ноктите. Чак от Хелоуин го търпя. Как съм ходили с това преди, не знам.  blush
Кумовете ни отново са си тук, та и с тях ще се видим, но когато моя Любим heart се прибере от работа.

Панди, всичко, което сте направили е много красиво.  Bravo Адмирации! Признавам си, че фаворит са ми подаръчетата. Много готина идея.  good А ние ще видим ли булката, когато получите снимките? blush

Хайде надявам се днес темата да се раздвижи.  pardon
Пожелавам ви спокойни, слънчеви и влюбени почивни дни.  girl_in_love Нека да не мислим от сега за предстоящата седмица.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: ноември 07, 2015, 09:38:33 »

Добро утро и от мен.. Светла им памет на близките ни...

Днес у нас е семейна идилия... Илиян прави закуска, аз си пия кафето и проверявам кореспондецията, форума, новините  smoke Coffe Кумата трябваше да ходи в университета й, но реши, че ходенето до Икеа и Айко е по-добра инвестиция в бъдещето от другото.. Има финанси, а аз снощи съм й решила и показала всички задачи, то вярно си няма смисъл да ходи днес.. Може да ме вземат в тоя ми ти колеж за една преподавателка  Wink

Ще ходим до Шкода да подписваме някакъв договор.. Вече не знам какъв е той хахах После Айко и Икеа... Мисля да си купим два бар стола в зелено, които са на промоция в айко от 129лв. на 97лв.. Ще видим.. свидят ми се 200лв, ама ще стане един път.. Искам да сложим и една картина, която си купихме от Соренто, та дано в ИКЕА намерим рамката, която ни трябва с подходящ размер.

Има слънчице... Ох, обичам да почиваме  tease

Хубав уикенд  give_rose give_rose give_rose
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: ноември 07, 2015, 12:25:33 »

Светла паме т днес

Тони, не ти препоръчвам рамка от Икеа, ако става дума за голяма рамка, на работа две се разпаднаха.

Свекърва, подаръчетата са пълни с желирани бонбони и един диод с батерия. Желираните бонбони хубаво пречупват светлината. Децата обаче си ги изядоха, не че е проблем, ама диодиде не сме ги мили. И с диодиде голяма игра - слагаха си ги зад ушите и се правеха на роботи. Нашите още светят леко. А някои са си ги изключили да си ги пускат от време на време.А коя дантела ти е харесала?

Чери, радвам се че ти е харесало, аз също много харесах твоите идеи. За тортата сладкарката им е благодарила, че са и позволили да сътвори нещо различно, а не традиционна торта. Супер се е справила жената.

Миленка, разбира се, ще видите булката  good

Фери,гледайте ги тия снимки, че и ние да ги видим  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: ноември 07, 2015, 13:00:32 »

Панди, аз те питах за снимките на булката, а не Миленка.  blum
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: ноември 07, 2015, 13:11:07 »

Миме, извинявай, голям съм заплес  crazy

И понеже по другите теми ми беше неудобно, тук да си похваля мъжа - негово дела са поканите, тейбъл картичките, номерата на масите, етикетите на бутилките и номерата на колата  Bravo
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: ноември 07, 2015, 13:22:12 »

Аа няма проблем.  Wink Просто го отбелязах за протокола.  pardon
Браво на мъжа ти. Много е сръчен. Наистина много добре се е справил с всичко.  good Хубаво, че е изявил желание. Повечето за собствената си сватба няма да се наемат, пък какво остава за чужда.  smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #216 -: ноември 07, 2015, 18:25:31 »

Панди, за дантелата на поканите и тази на букета казвам, че много ми харесват good
Голям майтап с бонбонките, как ви дойде на ума Bravo Хехе, представям си дечурлигата като роботи и как са обрали де що има в тиквите. На една сватба, ако си спомняш, бяха изпили течността за сапунените балони от шишенцата, че я помислили за алкохол Wink Хич не им бери дерта, че са се допирали до немити диоди, светлината е утрепала микробите smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: ноември 09, 2015, 08:10:11 »

Добро утро! smile

Как прекарахте почивните дни? Този път наистина беше много пусто в темата. blush

Ние вчера използвахме хубавото време и бяхме на барбекю на овощната градина на наши приятели. Супер релаксиращо беше.  smoke
Седмицата започва слънчево, дано и така си я изпратим.
Кафе не мога да предложа, защото  пиша от телефона.
Пожелавам ви успешна нова седмица! smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: ноември 09, 2015, 08:27:37 »

Добро утро и от нас! Даааам, пусто си беше през почивните дни. Ние ходихме много по разходки, правихме мъфини, банички със сирене, млечна и картофена супичка и т.н. Няма с какво друго да се похвалим. Кака заминава на състезание в събота. Ще спят събота вечеета там и в неделя вечерта се прибират. В петъка ще отпразнуваме РД на мъжо. Ще излезем навън от по-раничко 18:30 някъде, че нали сме с дечурлига. Поръчали сме торта /не се смейте/ на миньони  crazy казала съм му, че да е предупреден, да не изръси нещо неподходящо по повод на избора й  girl_wink Добре, че му се размина само с 2 миньона - по 1 за малките... А на Кико сме поръчали бутаща проходилка Фишър Прайс. Малък е още за нея, но тя може и сгъната да се използва за игра/има разни играчки отпред  tease кака му го учи да прави: Дай пет! Засега реагира само с дяволито хилене  tease а и когато гимнастичката тренира в хола, Кикимора го играе най-верен фен. Само дето не е започнал да пляска, съседите сигурно си мислят, че е дошло нашествието на хуните.
Кафе никога не съм можела да пускам  sad чакам все наготово.
Слънчева седмичка ви желая!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: ноември 09, 2015, 08:37:05 »

Добро утро и от мен smile


И аз хвърлях по един поглед, ама като не пишете и аз не писах.. В събота не можах да си купя прословутите столове, защото зеленото беше ужасно тъмно/искрящо ябълково.. А не моя нежен лайм хахаха Ще търся други, като съм си навила на пръста, няма спирка.. Купихме си рамки за снимки от ИКЕА, закачихме си картината от Соренто, сега трябва да намеря 3 подходящи, които да си сложа до кухненската маса.. Вчера най-после изчистих и подредих гардероба.. УРА!  yahoo Обувките също, а в общи линии..Релакс и чистинете.. Кумата си замина и ми е носталгично, ама ще дойде пак след 2 седмици.. Отиде да подрежда новия им апартамент.. Нямам търпение да отидем да го видим..  Wink

Успешна седмица и бъдете активни  beating  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #220 -: ноември 09, 2015, 08:56:22 »

Ей ви го кафето, с мъфин даже!
И аз бях "по вънка" /това значи до тоалетната, ама преди 30-на години/. Много хубаво време, в центъра свиреше и Градската духова музика и беше такова едно празнично. Децата не умеят да маршируват sad. То татковците и майките им сигурно не могат, та те ли crazy С нашите приятели /общо 8 души/ се строихме в две редици и след нас се нанизаха и дечурлигата и гълъбите. Дойдоха и други, много по- възрастни от нас, та стана супер интересно. Музикантите изкараха специално още две маршови парчета и после го удариха на валс, танго, рок...Едно време, сигурно преди 50 години, родителите ни така танцуваха в Градината, а ние се смеехме около тях heart
Фани, каката сигурно много се вълнува, успех good
Да видиш ние двете с теб като минем на TLC канала /в знак на протест с/у Ананди/, какви чудесии има там smile. Снощи как нищо хубаво за гледане не намерих и като цъкнах там...Дневник на подчинената жена shok
Хубаво, че мъжът ми гледаше спорт на лаптопа. Е... ти простотията. Тва може ли сестрите хамериканки да са тоооолкова зле blush huhhuh.gif. С две думи - да си скапеш мъжа от секс, да се грижиш за къщата и децата, пък той да ти носи цветя и да те води по екскурзии, щото "любовният им резервоар е пълен". Връщам се на Ананди и ВИП-овете funnytooth


* ka_n.jpg (18.97 KB, 387x353 - видяно 1538 пъти.)
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: ноември 09, 2015, 09:08:50 »

Е па туй чудо за sub- овете не съм го сварвала. Кога го дават викаш? Мъжо гледа и той мачове през уйкенда та не успях да се вредя, а така ми се гледаше "Беки Б."  crazy що имаме само 1 телевизор, я? Трябва да се поправим! Ананди-то бях си казала, че до сваДбата да я уважа, ама сега кат чели ми се ще до консумацията да я изтрая или до кат я сменяват актрисата  crazy
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: ноември 09, 2015, 09:13:55 »

Добро утро!

Добре,  че пуснахте две кафета и трето ми трябва.  sleeping

При нас нищо ново. Бебето е с хрема,  съответно всички сме недоспали.
Една баница бях наредила от снощи и трябваше да стана рано,  за да я сложа да се пече,  да има закуска баткото преди градината,  обаче бебето се събуди, аз като станах,  та всички сме на крак от 5.30.


С две думи - да си скапеш мъжа от секс, да се грижиш за къщата и децата, пък той да ти носи цветя и да те води по екскурзии, щото "любовният им резервоар е пълен". Връщам се на Ананди и ВИП-овете funnytooth

Направо тема за размисъл ми даде funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: ноември 09, 2015, 09:26:11 »



Не се стърпях... Обожавам топло мляко с канела  Coffe
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #224 -: ноември 09, 2015, 09:30:28 »

Ей, верно, "Беки Б" го изпуснах, бях го видяла в програмата.
Бе то и ние сме с един телевизор на цифрова, ама рахатясах, като научих съпружието да си гледа он- лайн интересите. Сяда до мен, котката върху мен и всеки си коментира под носа каквото гледа. При нещо много интересно, аз или той се бутаме с лакти и "виж тук, остави глупостите" и за около 10 минути гледаме в една посока, а котката продължава да не се включва. Wink Ще видя сега програмата и ще ти кажа кога е простотията, но си мисля, че е по вечерните часове предимно.
Мари, направо съвет, хич не е за размисъл - като минава мъжът ти покрай теб, хващаш го за дупето и му предлагаш един бръз секс Wink Също редовно му опипваш тестисите, защото при недостатъчно секс изпитвал болка там. Сутрин ставаш преди него и му предлагаш кафе, закуска и храна за обяд. Пък той ти хвърля сластни погледи и казва, че ще дойде вкъщи да "хапне". Сега за един букет или екскурзия, да се хабя, като мога и сама да го осъществя Wink. Пет букета /за петте работни дни/, ми аз толкова вази нямам...
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines