Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 01:25:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Църковен брак  (Прочетена 153681 пъти)
 
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: март 13, 2007, 16:05:29 »

Красиво е Фиби.
Ние ще се венчаем в църква задължително. Кръсницата е запазила дата и час за църквата в Аспарухово.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: март 13, 2007, 16:10:46 »

ооооооо аспарухово :girl_wink:живеех там преди време.влизала съм в църквата-красива е Bravo
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: март 13, 2007, 16:29:51 »

Месри. Те и поповете там са много готини така да се каже. Когато разговарям с тях НЯМАМ чувството, че просто искат да ми вземат парите както в друга една църква  Mad girl .
Много са весели и добродушни.
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: март 13, 2007, 16:55:41 »

Нашия свещеник е много готин, а и да си призная честно е доста симпатичен  smile Понякога се майтапим с милото, че е излязъл от филма "Птиците умират сами"  Само пуска майтапи и постоянно ни базикаше преди да запазим час за ритуала "Кога ще ви венчая?"  Bravo При нас церемонията ще бъде 45 минути и незнам как ще издържа права толкова време!!Ама нали е веднъж  yahoo didibaby ние ще вземем причастие и няма да го пропуснем, защото това всъщност е най-красивото в церемонията.Сега трябва да си намеря чаша   girl_in_love
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: март 13, 2007, 22:36:34 »

баща ми държеше да се венчаем там(аспаруховоа),но в крайна сметка променихме мястото сега ще е свети атанасий smile
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: март 13, 2007, 22:47:15 »

Нашия свещеник е много готин, а и да си призная честно е доста симпатичен  smile Понякога се майтапим с милото, че е излязъл от филма "Птиците умират сами"  Само пуска майтапи и постоянно ни базикаше преди да запазим час за ритуала "Кога ще ви венчая?"  Bravo При нас церемонията ще бъде 45 минути и незнам как ще издържа права толкова време!!Ама нали е веднъж  yahoo didibaby ние ще вземем причастие и няма да го пропуснем, защото това всъщност е най-красивото в церемонията.Сега трябва да си намеря чаша   girl_in_love
А в коя църква ще се венчаете?
Активен
desito07
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: март 14, 2007, 11:12:38 »

В католическа църква. Тя е само една във Велико Търново и се намира долу до реката до ЖП техникума, ако се сещаш!!!!Няма свещеник, който да е там постоянно, а идва всяка неделя от Русе
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: март 14, 2007, 11:26:16 »

баща ми държеше да се венчаем там(аспаруховоа),но в крайна сметка променихме мястото сега ще е свети атанасий smile
ДО КОЛКОТО ЗНАМ ТЯ Е НА РИМСКИТЕ ТЕРМИ И НИЕ ЩЕ БЪДЕМ ТАМ  blum
НЕ СТЕ ЗГРЕШИЛИ ПРИ ИЗБОРА ПОНЕЖЕ ТЯ Е ЕДИНСТВЕНАТА ЦЪРКВА ВЪВ ВАРНА КОЯТО, ЗА СВАТБЕНИ ТЪРЖЕСТВА Я УКРАСЯВАТ СПЕЦИАЛНО С БЕЛИ ВОАЛИ И Т.Н.  НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ А И РИТУАЛА Е 30МИН. НЕ АКТО ПО ДРУГИТЕ ПО 1 ЧАС !!!
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: март 14, 2007, 13:41:29 »

Не искам да ви разочаровам, но когато ходих в св. Атанасий украсата ми се стори много черничка  bad  Но на мен така или иначе самата църква не ми допада. Може за това да ми се е сторила кофти.
А в Аспарухово също има украса. Нашите кръсници когато се жениха купиха окраса и  после я дариха на църквата. Така, че има и там. Може и ние да направим така и да допълним с нещо украсата.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: март 14, 2007, 13:50:24 »

аз бях на сватба в църквата на римските терми и нямаше украса но това беше преди 2 години може да са се променили нещата good
а някои знае ли тази украса в катедралата от цветята за сватби ли я слагат само или по принцип си стои постоянно,че аз много пъти сам ходила,но не сам обращала внимание blush
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: март 14, 2007, 13:55:16 »

аз бях на сватба в църквата на римските терми и нямаше украса но това беше преди 2 години може да са се променили нещата good
а някои знае ли тази украса в катедралата от цветята за сватби ли я слагат само или по принцип си стои постоянно,че аз много пъти сам ходила,но не сам обращала внимание blush
аз до колкото знам я слагат само за сватби !!!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: март 14, 2007, 14:01:26 »

Не искам да ви разочаровам, но когато ходих в св. Атанасий украсата ми се стори много черничка  bad  Но на мен така или иначе самата църква не ми допада. Може за това да ми се е сторила кофти.
А в Аспарухово също има украса. Нашите кръсници когато се жениха купиха окраса и  после я дариха на църквата. Така, че има и там. Може и ние да направим така и да допълним с нещо украсата.
ами аз не съм видяла нищо "черно" в тази църква.
последният път когато ходих на сватба там бе6е миналият май месец и всичко бе6е в бели воали и доста красиво изглежда6а е вярно е обаче 4е на външен вид няма точният вид на църква  Wink
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: март 14, 2007, 14:13:49 »

Е аз имам предвид, че беше мръсничка. Но както и да е. Извинявайте не е хубаво да ви казвам лоши неща при полужение, че сте се спрели на нея.
Извинявайте - лично мнение беше.  girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: март 14, 2007, 14:17:17 »

не се притеснявай всеки си право на мнение !!!
важното е всички да сме доволни и всичко да мине по план без издънки !!!
 yahoo
Активен
diki
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #104 -: март 14, 2007, 14:18:45 »

Здравейте!Днес за първи път влизам и мисля че е време да се включа.Ще вдигам сватба на 01.09.2007г.Капарирахме църквата "Св.София".230лв.ще струва.Какво ви е мнението за там.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines