Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 21, 2024, 13:57:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подходящ подарък за бебе  (Прочетена 157304 пъти)
 
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 28, 2008, 16:05:42 »

И аз да се отчета какви ги свърших:
1.Комплект шишета за новородени на Аvent
2.Стерилизатор за микровълнова на Аvent
3.Комплект за изписване
4Спален комплект - много сладурски yahoo
Доволна съм , сестра ми чак се учуди , че ги знам ти я комплекти на Аvent!
Благодаря за помоща give_rose
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: февруари 10, 2008, 17:20:44 »

Момичета другата седмица съм на питка на едно бебе и се чудя какво да купя. Мисля шезлонгче, но не знам ползва ли се често. Ако някой има повече инфо да ми разясни за какво служи шезлонга.
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #137 -: февруари 10, 2008, 17:43:35 »

Момичета другата седмица съм на питка на едно бебе и се чудя какво да купя. Мисля шезлонгче, но не знам ползва ли се често. Ако някой има повече инфо да ми разясни за какво служи шезлонга.

Шезлонгът е много подходящ за бебче, и аз чета добри отзиви за него good. Само че, щом ще ходиш на питка на бебе - значи то е на 40 дни някъде или? За да се ползва шезлонга бебчето трябва да е малко по-голямо - 3 - 4 месеца поне. Така знам аз blush blush
Ползва се, за да стои бебчо близо до мама и да си играе с разните му там висулки, пък човек да свърши и нещо друго. Мисля, че е затова blush Пък има и коланчета, не мое да изпадне от там.
Ти го подари сега, пък ще се ползва малко по-късно smile
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: февруари 10, 2008, 18:02:50 »

Момичета другата седмица съм на питка на едно бебе и се чудя какво да купя. Мисля шезлонгче, но не знам ползва ли се често. Ако някой има повече инфо да ми разясни за какво служи шезлонга.

За шезлонга.......не мисля,че е подходящ за малки бебета,но пак може да влзе в употреба по-нататък!
Има толкова много варианти за подарък на бебе.....ще ти пратя един линк на онлайн магазин от който можеш да черпиш идеи good Влез,разгледай нещата и си харесай нещо good

http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=76
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #139 -: февруари 10, 2008, 21:33:36 »

Голди,можеш да му вземеш активна гимнастика.Аз вече няколко пъти подарявам такова чудо и майките са много доволни good
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #140 -: февруари 12, 2008, 14:28:51 »

Преди малко се разходихме с колежката ми до книжната борса до София прес и там има няколко магазинчета с мноооого играчки, занимавки, басейнчета, надуваеми фотьойли, игри за деца и възрастни, играчки за игра на открито и т.н. .... невероятен избор и на много добри цени  good Понеже скоро ни предстои да ходим на новороденко сладурче, сега харесах много сладка луна, на която спи мишле и като му се дръпне опашката, засвирва онази сладка детска приспивна мелодийка ..... аз лично се впечатлих и мисля това да взема за бебо, а и тази година е годината на мишката и съвсем ще е тематично  и за късмет  Wink Цената беше около 15 лева  smile Разбира се, това ще е малкото подаръче от нас си само, а ще съберем парички с приятели и ще им купим нещо по-голямо, от което ще имат нужда за бебо, но родителите ще ни кажат какво да е то  smile
Сега се сещам ... имаше и едни играчки, които са с механизъм, които като пуснеш на земята, пълзят или се търкалят и бебчето, което е на път да проходи, се затичва след тях ... и така си помага в прохождането  good много идейно ми се видя  Wink и то беше около 15 лева  smile
Активен
pandasmile
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #141 -: март 12, 2008, 22:17:10 »

Моля ви,помогнете ми какъв размер трябва да взема за подарък на малко детенце (на 1 годинка, момиченце). Искам да взема бельо(корсаж и боксерки),но незнам какъв размер трябва да са. Взех едно комплекче (българско производство), с размер 28, но ми се вижда много малко. Помогнете ми, за да не се изложа и да е малко на малката госпожица.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: март 12, 2008, 22:27:09 »

Моля ви,помогнете ми какъв размер трябва да взема за подарък на малко детенце (на 1 годинка, момиченце). Искам да взема бельо(корсаж и боксерки),но незнам какъв размер трябва да са. Взех едно комплекче (българско производство), с размер 28, но ми се вижда много малко. Помогнете ми, за да не се изложа и да е малко на малката госпожица.
28 и на мен ми се струва малко и то доста малко май!  nea Най-добре е да питаш родителите колко сантиметра е детето - така най-добре може да се прецени, понеже дрешките са и в сантиметри!   good
Понеже всички бебета растат различно, не може да с екаже на 1 годинка колко са, без да си виждал детето, така че и продавачките може и да не те насочат към правилния размер. А и имай предвид, че за дете винаги можеш да вземеш нещо по-голямо, но не и по-малко, защото то така или иначе ще порасне и ще си носи дрешките рано или късно!  good
Активен
pandasmile
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #143 -: март 12, 2008, 22:35:47 »

и аз така мисля, че е по добре да е по голямо, отколкота по малко, но все пак в какви граници  да е размера?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 13, 2008, 10:20:53 »

Дайте идеи за подходящ подарък за момче около годинка годинка и малко.Нещо по голямо.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: март 13, 2008, 11:06:26 »

Дайте идеи за подходящ подарък за момче около годинка годинка и малко.Нещо по голямо.

аз си мисля за нещо такова!Идва лято,могат да го ползват навън!



а ето тук има още много предложения  good
http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=72
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: март 13, 2008, 11:24:48 »

Други подходящи за възрастта,както казва Сиска-идва лято!
Люлка,ако имат двор

Къщичка с олекотена конструкция за вкъщи (разл.десени)

Надуваеми центрове-много разнообразни видове има,за такава възраст най-подходящи са тези с надуваемо дъно и олекотени топчета (продават се и отделно-50,100бр...)

Количка за малки без педали


И много,много други....
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 14, 2008, 12:18:47 »

Дъщеричката на кумувете ни има същатат количка http://www.pakostnik.com/bg/pics/9255537868.jpg и много и се радваше точно в този период от годинка до 2 . Гучи сещам се и за тези дъски за рисуване, от едната страна е черна дъска за тебешири, от другата е бяла за флоумастри. с гъба за триене.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: май 17, 2008, 10:00:11 »

ние не нашето кръщелниче му подарихме ето такова фотъолче smile


* fot.jpg (47.54 KB, 500x375 - видяно 948 пъти.)
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: май 28, 2008, 11:54:06 »

Момичета дайте съвет много се двуомя да подаря ли гривничка на бебчето на една приятелка. ,,,,. Това са няколко от гривничките на които съм хвърлила око.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines